Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasa[PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA

In jos 
+4
ǩhƪLL
ByDark
.Úniqúe
pită_cu_gem
8 participanți
AutorMesaj
pită_cu_gem
Membru
Membru
pită_cu_gem


Data de inscriere : 13/05/2011

[PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Empty
MesajSubiect: [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA   [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 5:06 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Link: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Astept NOTE VA ROG!!!
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

[PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Empty
MesajSubiect: Re: [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA   [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 5:21 am

10
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

[PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Empty
MesajSubiect: pai   [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 6:09 am

Vezi cum e treaba asta pitza? ma criticai pe mn ca nu stiu sa fac img sau sthu eo ce..

Sati aduc cateva critici..

1: acesta nu e un banner e mai de graba un wallpaper:)marimea bannerului e intre 980x250/468 × 60 depinde de forum..

2: renderul.. nare o treaba cu metin2.. e diferenta completa.. doar numele e pus pe aceeas culoare/font...

3: ai stricat renderul cu numele prea mare.. si imaginea sura prea mica...puse prea ingramadite..

Totus un 7.. pt efort.. si timp pierdut..

dar imaginea e complet 0.. in loc sa cri metin2.. mai bn bagai alt nume.. sh ca render secundar un robot.. orcm, bv.. study
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

[PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Empty
MesajSubiect: Re: [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA   [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 6:19 am

un 8 , sunt 2 lucruri pe care le vad clar pe "bannerul" tau sunt: sura aia si scrisul
Sus In jos
pită_cu_gem
Membru
Membru
pită_cu_gem


Data de inscriere : 13/05/2011

[PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Empty
MesajSubiect: Re: [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA   [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 9:16 am

hitman trebe sa critici nu ?nici nu sti cei ala photoshop si tu vorbesti?tu sti ca a fost facute de la 0 poza asta?dintr-o imagine alba? affraid
Da enigma dar ....nu imi place sa fac pe marimi de banner normal mai tare arata asa...e un walpeper ..si nu e pizza e paine:)(pita)
Sus In jos
xXxNightAnGeLxXx
V.I.P.
V.I.P.
xXxNightAnGeLxXx


Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Constanta ;)

[PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Empty
MesajSubiect: Re: [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA   [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 9:25 am

scz ca iti zic dar img nu e prea reusita...

Textul lasa de dorit... Fundalul nu se potriveste cu textul...
Iar acel sura nu se potriveste acolo... ai facut totul sus si jos ai lasat un spatiu liber...

Scz ca iti spun nu prea imi place...
Sus In jos
zmR
Membru
Membru
zmR


Data de inscriere : 17/02/2011
Varsta : 33
Localizare : I do not know where

[PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Empty
MesajSubiect: Re: [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA   [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 10:24 am

ByDark a scris:
Vezi cum e treaba asta pitza? ma criticai pe mn ca nu stiu sa fac img sau sthu eo ce..

Sati aduc cateva critici..

1: acesta nu e un banner e mai de graba un wallpaper:)marimea bannerului e intre 980x250/468 × 60 depinde de forum..

2: renderul.. nare o treaba cu metin2.. e diferenta completa.. doar numele e pus pe aceeas culoare/font...

3: ai stricat renderul cu numele prea mare.. si imaginea sura prea mica...puse prea ingramadite..

Totus un 7.. pt efort.. si timp pierdut..

dar imaginea e complet 0.. in loc sa cri metin2.. mai bn bagai alt nume.. sh ca render secundar un robot.. orcm, bv.. study

da finu ai dreptate un 7 la fel pt efort
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

[PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Empty
MesajSubiect: Re: [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA   [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 10:26 am

1.Poza nu are cum sa fie de la zero Wink Ai folosit cu siguranta resurse !!

2.Sura e prea mica si e pusa aiurea !!

3.Scrisul nu are nicio legatura cu metinul !!

Deci , 6 !! Scz dar nu prea e reusita !! Wink
Sus In jos
Ninja4Ever
Membru
Membru
Ninja4Ever


Data de inscriere : 09/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

[PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Empty
MesajSubiect: Re: [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA   [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:22 am

6


nu ma prea pricep la PhotoShop

dar daca ma apuc sigur fac o imagine mai frumoasa Smile


nu imi place

culori amestecate alan-dala
scrisul prea mare
sura prea mic..
Sus In jos
pită_cu_gem
Membru
Membru
pită_cu_gem


Data de inscriere : 13/05/2011

[PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Empty
MesajSubiect: Re: [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA   [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Icon_minitimeJoi Mai 19, 2011 12:11 am

Ninja4Ever a scris:
6


nu ma prea pricep la PhotoShop

dar daca ma apuc sigur fac o imagine mai frumoasa Smile


nu imi place

culori amestecate alan-dala
scrisul prea mare
sura prea mic..
Nici nus ti de unde sa dowloadez photoshop si tu vb? si da ower sunt resurse de p[e site-u de la tine;) sunt c4d-uri dar leam unit si am facut ...totul a inceput de la o imagine alba

Si ninja4ever...frate sa te vad pe tine cum decupezi tu un render pt sura...sa te vad nici nu sti de unde sa iei ps si vorbesti?
nu te baga daca nu sti te rog eu frumos
si alea nu sunt culori aruncate aiurea sunt texturi+ c4d-uri ...dar ce sa zic:(esti pff imi este mila de biata ta mama cred ca nu te mai suporta geek
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

[PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Empty
MesajSubiect: Re: [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA   [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Icon_minitimeJoi Mai 19, 2011 12:13 am

Nu stie de unde sa ia photo shopu ?? Da tu stii ma cotei ?? Cand m-ai rugat pe mine sa iti dau pe mess site sa iei ps ca nu stii de unde ??E usor sa minti sa stii !!


Topic Closed se ajunge la cearta !!
Sus In jos
Continut sponsorizat





[PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Empty
MesajSubiect: Re: [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA   [PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA Icon_minitime

Sus In jos
 
[PHOTOSHOP] New>BANNERfORmETIN2ROSPEEDbYpITA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» PhotoShop :)
» id de photoshop
» Concurs photoshop !! :)
» O lucrare in photoshop
» photoshop help

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: