Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaBuna ziua tuturor!!! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Buna ziua tuturor!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Efect
Membru
Membru
Efect


Data de inscriere : 27/03/2011

Buna ziua tuturor!!! Empty
MesajSubiect: Buna ziua tuturor!!!   Buna ziua tuturor!!! Icon_minitimeMier Apr 27, 2011 6:08 am

De azi in timpul ce va urma va voi prezenta ceva tutoriale in Photoshop , Cinema 4D , Basic ,etc
Desigur , nu va fi asa de usor Acum este doar o prezentare cum sar spune la ce-a ce va voi arata pe vitor
Si pentru inceput cel putin pana la sfarstul acestei saptamani va voi arata un tutorial in Photoshop
Pana atunci Byeeee




Pentru incepatori va rog inainte de a incerca Photoshop-ul incercati Photoscape-ul !!! Nu prea seamana intre ele dar sa va obisnuiti cat de cat (Dor pentru cei care nu au mai lucrat in Photoshop si sunt interesati de tutorialele mele!!! Photoscape-ul il dowloadeati de aici: http://photoscape.en.softonic.com/ (Photoshop va descurcati eu lam luat de la Adoble










:citeste
ATENTIE!!!
Aceste tutoriale vreau sa ramana doar pe acest forum nu vreau sa fie luate (vor fi videouri) si sa va dati voi mari cu ele!!Atat va rog !! Multumesc de intelegere!
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Buna ziua tuturor!!! Empty
MesajSubiect: Re: Buna ziua tuturor!!!   Buna ziua tuturor!!! Icon_minitimeVin Mai 06, 2011 11:07 am

:bravo:
Sus In jos
zmR
Membru
Membru
zmR


Data de inscriere : 17/02/2011
Varsta : 33
Localizare : I do not know where

Buna ziua tuturor!!! Empty
MesajSubiect: Re: Buna ziua tuturor!!!   Buna ziua tuturor!!! Icon_minitimeDum Mai 08, 2011 6:23 am

k si bv
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

Buna ziua tuturor!!! Empty
MesajSubiect: Re: Buna ziua tuturor!!!   Buna ziua tuturor!!! Icon_minitimeDum Mai 08, 2011 9:32 am

:bravo:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna ziua tuturor!!! Empty
MesajSubiect: Re: Buna ziua tuturor!!!   Buna ziua tuturor!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna ziua tuturor!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Tutoriale vechi-
Mergi direct la: