Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasa[Owner]Angel plz uitate EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 [Owner]Angel plz uitate

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

[Owner]Angel plz uitate Empty
MesajSubiect: [Owner]Angel plz uitate   [Owner]Angel plz uitate Icon_minitimeVin Mar 18, 2011 8:00 am

as vrea si eu sa stiu de ce miai dat ban pe contu:"BlessAngel" pt k nu am avut hack sau pk mode Neutral
Sus In jos
Suspektu
Membru Elite
Membru Elite
Suspektu


Data de inscriere : 11/05/2010
Varsta : 26
Localizare : Shakar

[Owner]Angel plz uitate Empty
MesajSubiect: Re: [Owner]Angel plz uitate   [Owner]Angel plz uitate Icon_minitimeSam Mar 19, 2011 4:36 am

ori minti, ori ai avut pe alt cont hack sau pk mode Smile asta inseamna ban cont nu ban caracter


P.S: macar nu minti Wink
Sus In jos
sadddddddddd
Membru
Membru



Data de inscriere : 19/03/2011
Varsta : 27
Localizare : dgfgd

[Owner]Angel plz uitate Empty
MesajSubiect: Re: [Owner]Angel plz uitate   [Owner]Angel plz uitate Icon_minitimeSam Mar 19, 2011 9:13 am

Cu toate ca nu ar trebui sa ma bag..Ori tu minti asa cum fac multi dar tot nu scapa ori ai avut Hack sau PK mode pe alt cont si ai primit BanIP ... Asta va trebui sa decida [Owner]Angel ...

P.S.: Nu minti daca vrei contul inapoi
alien
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

[Owner]Angel plz uitate Empty
MesajSubiect: Re: [Owner]Angel plz uitate   [Owner]Angel plz uitate Icon_minitimeSam Mar 19, 2011 11:06 am

eu sa am hack? Suspect sau pk mode? Suspect in primu rand:1.eu nu stiu cum se foloseste un hack si in randu 2:eu habar n-am cum fac sa am pk mode.sunt sincer pt k daca aveam hack stiam dc am luat ban si nu mai postam aiurea pe forum:) ,aa si inca ceva eu numi fac conturi in pr0stie ca unii eu folosest doar un cont si gata:).punct.
Sus In jos
Suspektu
Membru Elite
Membru Elite
Suspektu


Data de inscriere : 11/05/2010
Varsta : 26
Localizare : Shakar

[Owner]Angel plz uitate Empty
MesajSubiect: Re: [Owner]Angel plz uitate   [Owner]Angel plz uitate Icon_minitimeDum Mar 20, 2011 12:19 am

BlessAngel4Ever a scris:
eu sa am hack? Suspect sau pk mode? Suspect in primu rand:1.eu nu stiu cum se foloseste un hack si in randu 2:eu habar n-am cum fac sa am pk mode.sunt sincer pt k daca aveam hack stiam dc am luat ban si nu mai postam aiurea pe forum:) ,aa si inca ceva eu numi fac conturi in pr0stie ca unii eu folosest doar un cont si gata:).punct.
atunci ai primit ban ca foloseai pe contul ala hack, pk mode Smile nu te cred ca nu stii sa folosesi pk mode Wink hack mai zic da pk mode ar trebui sa fii un principiant si din cate vad eu joci teatru destul de bine Smile


P.S: angel nu da NICIODATA ban degeaba Smile
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

[Owner]Angel plz uitate Empty
MesajSubiect: Re: [Owner]Angel plz uitate   [Owner]Angel plz uitate Icon_minitimeDum Mar 20, 2011 12:32 am

mă dacă eşti tu aşa deştept,ar trebui sa îţi dai cu părerea la alt topic.uh crezi k eu mă uit pe forum ca să văd cum se activeaza pk mode?dacă îmi pică un item când mă omoară asta e.eu nu fac caz pt un item.

P.S.:eu îmi cunosc mai bine contu decât voi aşa că nu vă mai daţi cu părerea că mint in legătura cu faptul că nu ştiu folosi pk mode sau am avut hack.asta pt k eu nu sunt deloc obişnuit să mint si sunt sincer.dar dak banul rămâne sau nu, doar Angel poate hotărî.
Sus In jos
Suspektu
Membru Elite
Membru Elite
Suspektu


Data de inscriere : 11/05/2010
Varsta : 26
Localizare : Shakar

[Owner]Angel plz uitate Empty
MesajSubiect: Re: [Owner]Angel plz uitate   [Owner]Angel plz uitate Icon_minitimeDum Mar 20, 2011 4:57 am

BlessAngel4Ever a scris:
mă dacă eşti tu aşa deştept,ar trebui sa îţi dai cu părerea la alt topic.uh crezi k eu mă uit pe forum ca să văd cum se activeaza pk mode?dacă îmi pică un item când mă omoară asta e.eu nu fac caz pt un item.

P.S.:eu îmi cunosc mai bine contu decât voi aşa că nu vă mai daţi cu părerea că mint in legătura cu faptul că nu ştiu folosi pk mode sau am avut hack.asta pt k eu nu sunt deloc obişnuit să mint si sunt sincer.dar dak banul rămâne sau nu, doar Angel poate hotărî.

=)) sigur =)) ma oricum cu cont banat ramai Smile orice ai spune tu nu ai dovezi Wink
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

[Owner]Angel plz uitate Empty
MesajSubiect: Re: [Owner]Angel plz uitate   [Owner]Angel plz uitate Icon_minitimeDum Mar 20, 2011 6:13 am

§µ§ρξk†ù a scris:
BlessAngel4Ever a scris:
mă dacă eşti tu aşa deştept,ar trebui sa îţi dai cu părerea la alt topic.uh crezi k eu mă uit pe forum ca să văd cum se activeaza pk mode?dacă îmi pică un item când mă omoară asta e.eu nu fac caz pt un item.

P.S.:eu îmi cunosc mai bine contu decât voi aşa că nu vă mai daţi cu părerea că mint in legătura cu faptul că nu ştiu folosi pk mode sau am avut hack.asta pt k eu nu sunt deloc obişnuit să mint si sunt sincer.dar dak banul rămâne sau nu, doar Angel poate hotărî.

=)) sigur =)) ma oricum cu cont banat ramai Smile orice ai spune tu nu ai dovezi Wink


ma u esti Owner sa zici daca contu meu ramane banat?eu cred ca nu Razz asa ca nu te mai baga in topicu asta Evil or Very Mad ca ma enervezi Twisted Evil ,GA decide Smile asa ca inchide fermuaru' What a Face
Sus In jos
sadddddddddd
Membru
Membru



Data de inscriere : 19/03/2011
Varsta : 27
Localizare : dgfgd

[Owner]Angel plz uitate Empty
MesajSubiect: Re: [Owner]Angel plz uitate   [Owner]Angel plz uitate Icon_minitimeLun Mar 21, 2011 11:22 am

Gata mah...nu va mai certatzi in continuu .. , Bless tu va trebui sa vb cu Angel ...Despre acest lucru' //

Dai PM lui angel si el iti va raspunde

P.S.: Su$pek7u nu te mai baga

Omu' vroia sa raspundhaa doar Angel sau Ardeash nu altzii ..

P.S.2.: Scz ca am postat aici
rendeer
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

[Owner]Angel plz uitate Empty
MesajSubiect: Re: [Owner]Angel plz uitate   [Owner]Angel plz uitate Icon_minitimeLun Mar 21, 2011 11:53 am

nu-i nimic,ms ca lai facut sa taca Smile :bravo:
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

[Owner]Angel plz uitate Empty
MesajSubiect: Re: [Owner]Angel plz uitate   [Owner]Angel plz uitate Icon_minitimeLun Mar 21, 2011 11:59 am

MA TERMINATI!ASTA NU-I TOPIC DE CEARTA!BlessAngel4Ever puteai sai dai pm lu angel:|


Cer T.c!
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

[Owner]Angel plz uitate Empty
MesajSubiect: Re: [Owner]Angel plz uitate   [Owner]Angel plz uitate Icon_minitimeMier Mar 23, 2011 1:38 am

Nu va mai certati!
Iar tu daca doresti sa aflii despre cont poti da pm la Angel sau ardeash

T.C
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Continut sponsorizat





[Owner]Angel plz uitate Empty
MesajSubiect: Re: [Owner]Angel plz uitate   [Owner]Angel plz uitate Icon_minitime

Sus In jos
 
[Owner]Angel plz uitate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Gm Owner uitate
» New Item : Sabie Neoplyth
» Pentru [GA]ardeash ori [Owner]Angel
» Uitate Angel
» Angel uitate te rog:(

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: