Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasavand cont pe ro sagita EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 vand cont pe ro sagita

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

vand cont pe ro sagita Empty
MesajSubiect: vand cont pe ro sagita   vand cont pe ro sagita Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 3:06 am

Vand cont sura pe ro sagita regat rosu:lvl 26,m2 la spirit dat la 17 si vroe 10 carti esuate...,6 puncte pe transformare si cal vll1,iteme are pe el platosa de stafie+8 cu prot+2 si ciob ,lata+9 ciobita,koif blasfemie+5 regenerare pm,brt de arg+8,scut de lvl1+9,cercei de aur+9 cu 2 finisaje pe ei si cu 6% aparare 2 maini ,colier cu pv 500 si cam atat in inventar mai are:ghinion+9 cu magie+3,recviem cu grb+2,5 globuri de trans,medalia norokului,2 trandafiri,un colier cu pv 500,nijte carti peakolo ma rog mai nesemnificative si 12,8kk bani nu pot pune poze imi da eroare la imageshak dar arat totul in jok dau pe itm/cont pe lupus sau iteme pe speed


SAU



Sau vand cont pe ro lupus adik iteme ca , contu e de lvl 1 Smile) are asha pe el:colier papuci si bratara cu pv 1k,papuci de 29 si colier de 8 cu aparare 2 maini 10% koif de fier+7,abanosi+7, 7 medalii, multe likori rosii&albastre si 40kk yang Smile
intru si va arat tot in jok, dau pe iteme pe speed sau pe sagita


mai vand cont de lvl 52 razboinic pe aura ma la aura si iure are cal militar pe el nare cn jtie ce nijte solzi +4 si un tarnacop cu 1000 si cv de pct il dau pe iteme pe speed sau pe iteme/cont pe lupus sau pe itm pe sagita Smile


Ultima editare efectuata de catre oOXคภ๔гєเXOo in Dum Mar 06, 2011 7:03 am, editata de 1 ori (Motiv : schimbare de oferta)
Sus In jos
ReDD
Membru
Membru
ReDD


Data de inscriere : 30/09/2010

vand cont pe ro sagita Empty
MesajSubiect: Re: vand cont pe ro sagita   vand cont pe ro sagita Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 8:56 am

oOXคภ๔гєเXOo a scris:
Vand cont sura pe ro sagita regat rosu:lvl 26,m2 la spirit dat la 17 si vroe 10 carti esuate...,6 puncte pe transformare si cal vll1,iteme are pe el platosa de stafie+8 cu prot+2 si ciob ,lata+9 ciobita,koif blasfemie+5 regenerare pm,brt de arg+8,scut de lvl1+9,cercei de aur+9 cu 2 finisaje pe ei si cu 6% aparare 2 maini ,colier cu pv 500 si cam atat in inventar mai are:ghinion+9 cu magie+3,recviem cu grb+2,5 globuri de trans,medalia norokului,2 trandafiri,un colier cu pv 500,nijte carti peakolo ma rog mai nesemnificative si 12,8kk bani nu pot pune poze imi da eroare la imageshak dar arat totul in jok dau pe itm/cont pe lupus sau iteme pe speed


SAU



Sau vand cont pe ro lupus adik iteme ca , contu e de lvl 1 Smile) are asha pe el:colier papuci si bratara cu pv 1k,papuci de 29 si colier de 8 cu aparare 2 maini 10% koif de fier+7,abanosi+7, 7 medalii, multe likori rosii&albastre si 40kk yang Smile
intru si va arat tot in jok, dau pe iteme pe speed sau pe sagita


mai vand cont de lvl 52 razboinic pe aura ma la aura si iure are cal militar pe el nare cn jtie ce nijte solzi +4 si un tarnacop cu 1000 si cv de pct il dau pe iteme pe speed sau pe iteme/cont pe lupus sau pe itm pe sagita Smile

iti dau eu 2 king'uri ,ciocanul lui thor ,rinata (inima dragon) pt cel dupa lupus ...adica si cel dupa sagita mere
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

vand cont pe ro sagita Empty
MesajSubiect: Re: vand cont pe ro sagita   vand cont pe ro sagita Icon_minitimeMar Mar 08, 2011 3:08 am

dakal vrei pe cel de 52 depe sagita e bn dar pe ceelalte nu.Neutral
Sus In jos
Continut sponsorizat





vand cont pe ro sagita Empty
MesajSubiect: Re: vand cont pe ro sagita   vand cont pe ro sagita Icon_minitime

Sus In jos
 
vand cont pe ro sagita
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Negot-
Mergi direct la: