Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 AJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
DrayeN
Membru
Membru



Data de inscriere : 20/02/2011

AJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111 Empty
MesajSubiect: AJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111   AJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 10:24 am

Deci , era ora eventului si vorbeam eo cu un anumit gm Angel . M-a intrebat in timp ce vorbeam: Tu erai ala care vroia king+9 ? Cand am auzit prostu de mine ,,da,, . A intrat frumusel pe cont mi-a luat armura. Mai mult nu apucase. Va rog UN GM sa ii dea ban , imi fac alt cont oricum:)
Sus In jos
ReMiX13
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : La MaRe:X

AJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111   AJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 10:36 am

e vina ta

nu trb sadai contu

nici un GM NU CERE DATELE DE LOGARE LA NIMENI!!!!!!
Sus In jos
sAAb
Helper
Helper
sAAb


Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Suceava

AJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111   AJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:35 pm

E problema ta , mereu au zis Angel si Ardeash , citez : "NU DATI DATELE DE LOGARE NIMANUI, NICI UN GM NU CERE DATELE DE LOGARE"

Daca tu nu ai fost niciodata atent , si apropo daca ai zis ca da trebuia sa ii zici sa ti-l dea prin trade Smile

T.C. nu are ce sa iti faca gm
Sus In jos
Continut sponsorizat





AJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111 Empty
MesajSubiect: Re: AJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111   AJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111 Icon_minitime

Sus In jos
 
AJUTOR! UN GM VA ROG AJUTATI-ma RAPID!!!!!!!111
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cel mai rapid lvl127
» PARERI RAPID
» va rog nu ne mai scoateti asa rapid
» Help raspuns rapid
» RASPUNDETIMI RAPID plizzz

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: