Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaIa uitati ce am gasit EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Ia uitati ce am gasit

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ALEX.STF
Membru
Membru
ALEX.STF


Data de inscriere : 30/01/2011
Varsta : 25

Ia uitati ce am gasit Empty
MesajSubiect: Ia uitati ce am gasit   Ia uitati ce am gasit Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 11:28 pm

OverDeath :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] -Hackul in actiune;)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] -Aici recunoaste ca baga hackul uitati convorbirea de sus;)

Sa trecem la alt hacker ...

david: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] -da aia care arunca cv dintr-o mana si ia 4dmguri:O...dar nu iam prins numele asa ca iam fakut una cu nume cu tot;)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ..-se vede si o convorbire jos akol cu el pe mes ca ie baiat dar are caracter fata;)






AVERTIZMENT:OverDeath tu profiti tot timpul de functie ai sters vrio 20 de topicuri cu tine cu hack;si daka tu sau god stergeti topikul mai fac unul si tot asa ...
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Ia uitati ce am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Ia uitati ce am gasit   Ia uitati ce am gasit Icon_minitimeJoi Feb 03, 2011 11:40 pm

Poza in care over recunoaste ca are hack nu se vede prea bine incearca sa o modifici!

Prima poza cu "hackul" ai mai pus-o odata Neutral

Acela david zici ca are hack...ei bine in adoua poza putea fi altcineva care arata ca samanca aia si tu defapt vrei sa te razbuni pe ala "david"


Sa ma faci prost daca iti dau tc ca toti iti dau!

Ai putea primi si warn PENTRU CA NU INTELEGI CA NU TI-O MUTA NIMENI LA RECLAMATII JOC!

SUNT INCHISE!


Subiect inchis!Si daca mai faci astfel de topicuri pana se deschid reclamatiile s-ar putea sa iei ban inaintea lor!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Ia uitati ce am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Ia uitati ce am gasit   Ia uitati ce am gasit Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 2:34 am

Ba copile uh esti chiar dus frate?Ba dak esti uh mai bun ca mne in functie de ce nu te'a ales "helper" pe tne ma?Veziti de romana ta si lasa-ma pe mne in pace!Imi zici mie ca nu merit functia?Dute si culca-te!Cat despre hack,poza in care eu recunosc ca am hack::@...dupa cum observi nu se vede nik!Incearca sa o modifici asa cum a zis god!Ma dak tot zici ca a fost hack,de ce nu vi fratele meu cu alte poze?Ptr ca nu ai,deoarece aklo a fost lag!Chiar pare hack,dar nu este!Dupa ce revi cu alta poza cu presupusul meu hack'ul meu,sa mai vorbesti!


P.S:Dak uh crezi ca am sters mesajele,n-ai decat!Eu stiu ca's nevinovat si ca ti'am explicat de o mie de ori CA NU AM STERS TOPICURILE/MESAJELE!



LA URMATORUL TOPIC AI DIN NOU WARN!Este al 5'lea topic pe care il faci cu reclamatie!Intelege ca sunt inchise!!!Ramane T.c!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ia uitati ce am gasit Empty
MesajSubiect: Re: Ia uitati ce am gasit   Ia uitati ce am gasit Icon_minitime

Sus In jos
 
Ia uitati ce am gasit
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Am gasit un BUG
» SAL si bne vam gasit
» Ce am gasit pe youtube:))
» maa e adevarat ce am gasit?
» Bine v-am gasit! :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: