Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAm si io o intrebare? EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Am si io o intrebare?

In jos 
+2
♫JυѕтOνєя™♫
ALEX.STF
6 participanți
AutorMesaj
ALEX.STF
Membru
Membru
ALEX.STF


Data de inscriere : 30/01/2011
Varsta : 25

Am si io o intrebare? Empty
MesajSubiect: Am si io o intrebare?   Am si io o intrebare? Icon_minitimeMar Feb 01, 2011 11:17 pm

Un helper sau moderator poate sa stearga topicuri? Daka asa e spuneti la OverDeath sau GodFather pe care va fi on
sa nu mai stearga topiku in care lam prins cu hacku lui de 2 bani si mai imi spune cami da mita pe mes daka nul bag si etc...as
dori sa ise scoata functia deoarce lam postat de 30 de ori si dupaia stergea topikul ca sa nu vada ceilalti ....
Uitati poza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Si over tu si god aveti acelasi IP Wink deci frate nu mai minti atata
Tu cu over faci belele si cu god te scoti ...ca chika ai avut lag zik cu god ...si teai dat singur de gol ai spus
[Am avut lag] cand erai cu god....
Deci nu mai minti ca nu cred ca si IPul minte tu si over aveti acelasi IP frate ..si se vede clar ca nu era lag nu era n imeni prin apropiere
deci e clar cai hack si nu lag... dar .na ii las pe astia mai buni sa decida..si daka ziki iara cai lag
osa pun si pozele
cand ai zis pe mes ca daka nu vreau siio hack si dinastea ca rupi tot ca ai fakut rost de hack
si cei care siau maid at seama ca are hgack sa posteze si nu vreau TC. pana nul vede domnisoara Issabela ca
Issabeala o sal vada ea sa deie T.C .
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Am si io o intrebare? Empty
MesajSubiect: Re: Am si io o intrebare?   Am si io o intrebare? Icon_minitimeMar Feb 01, 2011 11:55 pm

@@@@Ba copile uh esti redus?Dc sa sterg eu topicurile ma?Uh nu sti ce vorbesti?De ce sa le sterg cand le'am dat T.c si cand ti'am dat si Warn!Nush nici eu cine le'a sters!


INTELEGE CA EU NU AM ACELASI IP CU GOD,SA NE VERIFICE ORICE ADMIN SAU ORICINE SI SA VADA CA UNU CA TNE E PUS NUMAI SA FACA CEARTA SI SA INSISTE PE O TEMA:@


T.c,Topic Inutil!RECLAMATIILE SUNT INCHISE!Dak mai faci un topic,WARN 2!!!
Sus In jos
ReMiX13
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : La MaRe:X

Am si io o intrebare? Empty
MesajSubiect: Re: Am si io o intrebare?   Am si io o intrebare? Icon_minitimeMar Feb 01, 2011 11:57 pm

danonino over a sters mesajele deoarece reclamati joc sunt inchise




pastrazati dovezile:|
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Am si io o intrebare? Empty
MesajSubiect: Re: Am si io o intrebare?   Am si io o intrebare? Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:02 am

ReMiX13 a scris:
danonino over a sters mesajele deoarece reclamati joc sunt inchise




pastrazati dovezile:|



Nu le'am sters eu!!!Poate altcnv tot din acest motiv!!!


Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Am si io o intrebare? Empty
MesajSubiect: Re: Am si io o intrebare?   Am si io o intrebare? Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:17 am

doamne ce copil ....

uitate copil inteligent intreaba pe cine vrei!

joc rospeed cu mult dinantea lui over e colegu meu! doamne tu nu esti sanatos? "il scot din belele"? eu de-abia astept sa ia ban:))))ca ma enerveaza si imi vine s il bat!


AI WARN 2!Ti-am explicat daca faci topicuri idioate treba ta!SI de unde sti tu ca am acelasi ip cu el daca nici macar nu esti helper ca sa vezi? nu mai minti atat si nu mai zice ce iti vine!
TOata prostia asta a plecat dela aia inger pazitor si ati luat-o toti!

Mai fa topicuri deastea aiurea si vezi tu!cum ziceam WARN 2 pt topic inutil iar si TC!


Rog un Helper/Mod/SuperMod sa posteze si sa il lamureasca ca nu avem acelasi IP!
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Am si io o intrebare? Empty
MesajSubiect: Re: Am si io o intrebare?   Am si io o intrebare? Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 1:19 am



Bai frate..uh cnd scri ceva gandesti? m-am uitat la ip-ul lor..sunt total DIFERITE!


Data viitoare cnd ii acuzi ca au acelasi ip sau alte lucruri..iti vei mai lua warn+ban deoarece uh habar nai ce vb si postezi ptr nr de mesaeje:|

P.s: Acolo e hack..da' pastreaza dovezile pana se redeschid reclamatii joc!


T.c
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Am si io o intrebare? Empty
MesajSubiect: Re: Am si io o intrebare?   Am si io o intrebare? Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 2:13 am

Reclamatiile joc sunt inchise pastrezi dovezile!

Cat despre stergerea Topicurilor poate Angel a vazut ca tu mereu faci topicuri pe aceeasi tema si a hotarat sa le stearga sa nu mai fie atatea topicuri la discutii libere ori ardeash daca nu a fost unul dintre ei 2 se va descoperii si cine la sters va pierde functia!Indiferent de functia care o detine pe forum!

GodFather si Over sunt 2 persoane total DIFERITE nu mai vb prostii aiurea pe God il cunosc de foarte mult timp cand God erea pe speed Over nici nu cred ca stia de existenta lui!Deci sa nu va mai aud ca Over si God sunt una si aceeasi persoana inseamna ca snteti grei de cap si nu puteti intelege!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Continut sponsorizat





Am si io o intrebare? Empty
MesajSubiect: Re: Am si io o intrebare?   Am si io o intrebare? Icon_minitime

Sus In jos
 
Am si io o intrebare?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hey.O intrebare.
» O intrebare
» O intrebare pls:(
» Intrebare?????????
» Intrebare PT GM

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: