Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaSal all plz cititi:D EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Sal all plz cititi:D

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
SnakeStone
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/02/2011

Sal all plz cititi:D Empty
MesajSubiect: Sal all plz cititi:D   Sal all plz cititi:D Icon_minitimeMar Feb 01, 2011 9:55 am

As vrea sa stiu de ce :

1.Mereu ma deconecteaza?
2.De ce nu imi pot face cont?
3.De ce nu merge forever?
4.As vrea ca GM sa nu mai puna toti copii care nu au fost in viata lor Moderatori sau chiar Owneri ca sa nu ii baneze pe restul degeaba.
5.As vrea sa nu ne mai deconecteze de pe SRV. si sa ne putem loga peste jumate de ora:| serios asta e chiar costisitor.




Sper macar ca 2 sa se implineasca dintre aceste cereri.
Cu respect:
"SnakeStone" lol!
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Sal all plz cititi:D Empty
MesajSubiect: Re: Sal all plz cititi:D   Sal all plz cititi:D Icon_minitimeMar Feb 01, 2011 10:45 am

Sv nu epus pe root daia te deconecteaza , cont faci dimineata pana in 10 , moderatori si own`eri nu sunt pusi degeaba si nu baneaza fara motiv daca te referi pe chat Smile.. pe forum un moderator nu poate bana !.. Smile

Mutat la nelamuriri !.. Wink
Sus In jos
chitarutza
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/11/2010

Sal all plz cititi:D Empty
MesajSubiect: Re: Sal all plz cititi:D   Sal all plz cititi:D Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 12:28 am

lavi nu mai ti minte faza aia cand miai dat ban 1 ora si motivul era ca profiti de mod ? sper ca nu ma minti in fata erau si alti pe chat

da tu crezi ca daca ai primit o functie amarata ne controlezi sau ce crezi ? Razz eu unul nu respect pe nimeni de pe aceasta comunitate nu sunteti voi mai presus ca mine cu nimic si mam saturat tot timpu sal aud pe aditza cu lavi cum isi bat joc de noi care nu suntem asa de vechi si nu cu functi . bineinteles ca "moderatori niciodata nu sunt de vina " Neutral

daca iati vedea cum fac pe chat cate semnuri deastea " =))))))))))))) " fac si mai vb de noi ca facem nustiu ce spam si prop

lavi sa sti ca nu sunt prostu tau am poza pe ecran nu sunt deala sa inghit tot ce mi se da . nustiu ce sa fac cand se deschid reclamatiile sa pun dovada si poza acolo sau las asa ca .... nimeni nu prea tine cu astia fara functii

si toata chestia asta de pe chat a inceput doar de la o simpla gluma cate nu faceti voi deastea



o si SnakeStone pentru informatii intra aici : https://metin2ro.all-up.com/t13812-am-hotarat-sa-va-ajut-cu-ceva
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

Sal all plz cititi:D Empty
MesajSubiect: Re: Sal all plz cititi:D   Sal all plz cititi:D Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 1:40 am

chitarutza a scris:
lavi nu mai ti minte faza aia cand miai dat ban 1 ora si motivul era ca profiti de mod ? sper ca nu ma minti in fata erau si alti pe chat

da tu crezi ca daca ai primit o functie amarata ne controlezi sau ce crezi ? Razz eu unul nu respect pe nimeni de pe aceasta comunitate nu sunteti voi mai presus ca mine cu nimic si mam saturat tot timpu sal aud pe aditza cu lavi cum isi bat joc de noi care nu suntem asa de vechi si nu cu functi . bineinteles ca "moderatori niciodata nu sunt de vina " Neutral

daca iati vedea cum fac pe chat cate semnuri deastea " =))))))))))))) " fac si mai vb de noi ca facem nustiu ce spam si prop

lavi sa sti ca nu sunt prostu tau am poza pe ecran nu sunt deala sa inghit tot ce mi se da . nustiu ce sa fac cand se deschid reclamatiile sa pun dovada si poza acolo sau las asa ca .... nimeni nu prea tine cu astia fara functii

si toata chestia asta de pe chat a inceput doar de la o simpla gluma cate nu faceti voi deastea



o si SnakeStone pentru informatii intra aici : https://metin2ro.all-up.com/t13812-am-hotarat-sa-va-ajut-cu-ceva


Suspect u gandesti cand scrii?
Ai ceva impotriva ca radem? Cat timp ne permitem intre noi nu e trb ta Wink
Mereu cand primiti ban tot voi steti aia nevinovati .. Wink incerci cv da nu`ti iese.. Wink

P.S :Respecta si vei fi respectat Wink


Ultima editare efectuata de catre XxXAdytzaXxX in Mier Feb 02, 2011 1:50 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Sal all plz cititi:D Empty
MesajSubiect: Re: Sal all plz cititi:D   Sal all plz cititi:D Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 1:45 am

chitarutza a scris:
lavi nu mai ti minte faza aia cand miai dat ban 1 ora si motivul era ca profiti de mod ? sper ca nu ma minti in fata erau si alti pe chat

da tu crezi ca daca ai primit o functie amarata ne controlezi sau ce crezi ? Razz eu unul nu respect pe nimeni de pe aceasta comunitate nu sunteti voi mai presus ca mine cu nimic si mam saturat tot timpu sal aud pe aditza cu lavi cum isi bat joc de noi care nu suntem asa de vechi si nu cu functi . bineinteles ca "moderatori niciodata nu sunt de vina " Neutral

daca iati vedea cum fac pe chat cate semnuri deastea " =))))))))))))) " fac si mai vb de noi ca facem nustiu ce spam si prop

lavi sa sti ca nu sunt prostu tau am poza pe ecran nu sunt deala sa inghit tot ce mi se da . nustiu ce sa fac cand se deschid reclamatiile sa pun dovada si poza acolo sau las asa ca .... nimeni nu prea tine cu astia fara functii

si toata chestia asta de pe chat a inceput doar de la o simpla gluma cate nu faceti voi deastea



o si SnakeStone pentru informatii intra aici : https://metin2ro.all-up.com/t13812-am-hotarat-sa-va-ajut-cu-ceva


1. La mana ne permitem anumite glume ma refer la cei care ne cunaostem cat de cat .. e chat cat timp respecti regulametu` poti vb orice in limita bunului simt !

2. La mana nu cred ca ti`am dat eu ban vreodata !

3. La mana nu suntem mai presus decat voi , suntem egali ! Wink

4. La mana vad ca ai warn 4 :-?? deci nu cred ca esti in masura sa ma critici ! Smile
Sus In jos
Crimminal.GiRl(larysa)
Membru
Membru
Crimminal.GiRl(larysa)


Data de inscriere : 02/01/2011
Localizare : Prin luume:X

Sal all plz cititi:D Empty
MesajSubiect: Re: Sal all plz cititi:D   Sal all plz cititi:D Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 10:50 am

study albino
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sal all plz cititi:D Empty
MesajSubiect: Re: Sal all plz cititi:D   Sal all plz cititi:D Icon_minitime

Sus In jos
 
Sal all plz cititi:D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» va rog cititi.
» New Update : Implementare sefi regate map1/2
» Cititi !!!!!!!!!
» va rog frumos cititi
» Cititi urgent!!! :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: