Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasalol :-s ...moderatori? :| EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 lol :-s ...moderatori? :|

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
PN
Membru
Membru



Data de inscriere : 29/01/2011

lol :-s ...moderatori? :| Empty
MesajSubiect: lol :-s ...moderatori? :|   lol :-s ...moderatori? :| Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 1:44 am

ma oameni buni....aveti idee cum sa va faceti treaba? Neutral
nu inchideti un topic daca sa primit un raspuns...asteptati sa se rezolve problema Neutral ...de ex la mine nu merge sa intru chiar daca am schimbat browserul, deci problema nerezolvata, iar topicul inchis Neutral ....acum ce sa fac? Neutral


cata experienta aveti voi? Sad(


pe cativa dintre voi ii cunosc pentru ca am fost colegi si stiu cum lucreaza, sunt sigur ca nu fac ei asa ceva...lucru ce ma face sa cred ca e un membru nou (pentru mine) ....

daca nu stiti in ce consta treaba voastra dati PM lui Angel sau ardeash...va vor lamuri ei Wink ....


ms Razz



acum va rog, redeschideti topicul Neutral ....inca nu am acces la vechiul cont...


a, si inca ceva....nu se considera reclama daca se aminteste de un sv oficial Smile Wink ...cel putin asa mia zis anegl pe "vremea mea" Smile) ....nu mai dati ban pe chat pentru astfel de motive Smile
daca gresesc rog un owner sa ma corecteze :>
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

lol :-s ...moderatori? :| Empty
MesajSubiect: Re: lol :-s ...moderatori? :|   lol :-s ...moderatori? :| Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 5:43 am

Auzi' ptr ce ai facut uh acest topic aici,la "Nelamuriri"?Asta nu cred ca este o nelamurire!Nu am nimic personale cu tne dar nu vad rostul acestui topic!Si app helperii nu au acces la Nelamuriri asa ca nu vei vedea niciodata un topic inchis de catre un helper la Nelamuriri;)


P.S:Dak am gresit te rog sa ma corectezi si sa'mi spui rostul topicului!
Sus In jos
PN
Membru
Membru



Data de inscriere : 29/01/2011

lol :-s ...moderatori? :| Empty
MesajSubiect: ..   lol :-s ...moderatori? :| Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 10:39 am

:-s ...nu cred ca ai prins ideea Neutral ....topicul in sine e o nelamurire cu provore la faptul ca mia fost inchis, dar lasa... Smile ...
Sus In jos
ReMiX13
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : La MaRe:X

lol :-s ...moderatori? :| Empty
MesajSubiect: Re: lol :-s ...moderatori? :|   lol :-s ...moderatori? :| Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 11:45 am

topicul a fost inchis deoarece ai primit raspuns si nu mai avea rost sa fie deschis..
Sus In jos
PN
Membru
Membru



Data de inscriere : 29/01/2011

lol :-s ...moderatori? :| Empty
MesajSubiect: ..   lol :-s ...moderatori? :| Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 12:08 pm

raspunsul nu era bun ... nu trb inchis un topic decat atunci cand se rezolva problema adusa in vedere de acel topic... Neutral
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

lol :-s ...moderatori? :| Empty
MesajSubiect: Re: lol :-s ...moderatori? :|   lol :-s ...moderatori? :| Icon_minitimeLun Ian 31, 2011 2:16 am

PN a scris:
raspunsul nu era bun ... nu trb inchis un topic decat atunci cand se rezolva problema adusa in vedere de acel topic... Neutral


Da,aici ai dreptate,dar helperii nu au acces la "nelamuriri"Wink



Doar Moderatorii,Super Moderatorii si Admini au acces la nelamuriri!
Sus In jos
PN
Membru
Membru



Data de inscriere : 29/01/2011

lol :-s ...moderatori? :| Empty
MesajSubiect: ..   lol :-s ...moderatori? :| Icon_minitimeLun Ian 31, 2011 9:41 am

๑۩ﺴ۩๑†OשєгDєคtђ†๑۩ﺴ۩๑ a scris:
PN a scris:
raspunsul nu era bun ... nu trb inchis un topic decat atunci cand se rezolva problema adusa in vedere de acel topic... Neutral


Da,aici ai dreptate,dar helperii nu au acces la "nelamuriri"Wink



Doar Moderatorii,Super Moderatorii si Admini au acces la nelamuriri!


aha...o nelamurire...unde am mentionat eu de helperi? :-s ...din cate obs topicul se adreseaza moderatorilor Neutral

sau vad eu rau? :-s

Sus In jos
Continut sponsorizat





lol :-s ...moderatori? :| Empty
MesajSubiect: Re: lol :-s ...moderatori? :|   lol :-s ...moderatori? :| Icon_minitime

Sus In jos
 
lol :-s ...moderatori? :|
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: