Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaMda.....stiti.. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Mda.....stiti..

In jos 
+9
Ale3X
alexis01
(HellDreamer)
XxXAdytzaXxX
♫JυѕтOνєя™♫
StreetSura
ReLeSs
GodFather♥
pepsyl3mon
13 participanți
AutorMesaj
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 3:19 am

NoPowerAbuz.. mai baieti..stiu ca aveti seturi..da' akm bagati si hackuri? app daca cu poze nu se rezolva cu filme se rezolva;)
Nu mutati topicu la reclamatii joc deoarece nu e gata...si sa nu mai fac alte topicuri pe aceiasi tema!


Ultima editare efectuata de catre p3psylemon in Mar Ian 25, 2011 4:41 am, editata de 1 ori
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 3:22 am

p3psylemon a scris:
NoPowerAbuz.. mai baieti..stiu ca aveti seturi..da' akm bagati si hackuri? app daca cu poze nu se rezolva cu filme se rezolva;)





Nu mutati topicu la reclamatii joc deoarece nu e gata...si sa nu mai fac alte topicuri pe aceiasi tema!

Sunt de acord sa ia ban! dupa ce ca au set mai au si hack!PLUS ca injura ca porcii
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
ReLeSs
Membru
Membru
ReLeSs


Data de inscriere : 26/11/2010
Varsta : 30

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 3:30 am

ma io inafara de samanul acela..nu vad alt hacker...orkum sper sa ti se faca dreptate !
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 3:33 am

Acesta e primul filmulet;)


Urmeaza al 2-lea si tot asa...vei vedea pana maine va fi gata totu..
Sus In jos
StreetSura
Membru
Membru
StreetSura


Data de inscriere : 23/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Into Heaven

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 3:39 am

Acolo nu e 1 sa nu aiba set
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 5:37 am

Nu vad niciun film:))))))
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 7:56 am

Am si eo 2 filumlete.... Smile dar nu le voi pune aici Wink vor ajunge la Arde... cativa sigur vor lua ban Suspect
Sus In jos
(HellDreamer)
Membru Elite
Membru Elite
(HellDreamer)


Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 12:38 pm

p3psylemon a scris:
Acesta e primul filmulet;)


Urmeaza al 2-lea si tot asa...vei vedea pana maine va fi gata totu..

nu vad nici-un film Very Happy
Sus In jos
alexis01
Membru
Membru
alexis01


Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 12:49 pm

HeIIDreamer a scris:
p3psylemon a scris:
Acesta e primul filmulet;)


Urmeaza al 2-lea si tot asa...vei vedea pana maine va fi gata totu..

nu vad nici-un film Very Happy







Smile)) slab... astept filmu imi iau nistre popcorn si ma uit cu placere... Enjoy !Smile)
Sus In jos
Ale3X
Membru
Membru
Ale3X


Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : a treia casa pe dreapta:P

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 4:53 am

cine vb si pepsy e setat si P.S: noi nu folosim hack spre deosebire de altii Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 5:09 am

setat? ma uh mi-ai vazut itemele inainte sa comentezi? daca eram setat nu rezistam sa tin un regat..adica tot regatu pe mn si rezist? asta e set? ma uh gandesti ce vb? ce sa va fac daca nu stiti sa va faceti iteme voi atata stiti:

set hack n00b si sa injurati..altcv nu stiti sa ziceti..si in legatura cu filmul l-am scos deaici sa nu-l vada persoanele respective;) va ajunge direct la angel..
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 6:20 am

Nu set pepsy,uh ai decat rez:))))))App asta nu e set set a dak ai mai multe perechi de iteme;)!Pacat ca nu ne mai dai filmu....pf.
Sus In jos
RoBBB
Membru
Membru
RoBBB


Data de inscriere : 06/12/2010
Localizare : La calculator unde pot sa fiu :))

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 6:31 am

mda au hack si hack de kick
Sus In jos
Det3s7
Membru
Membru
Det3s7


Data de inscriere : 22/12/2010
Varsta : 25
Localizare : Pierd vremea intr-un corp uman...

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 9:44 am

mda..... este una ( a spus ca e baiat:)) ) Kampfer din no power abuz si cu TSfarmer(nu e din breasla aia) si altii care vin la rosii ( la rosii sunt eu Very Happy ) si au hack No a facut AronStone topic la reclamatii forum:)) cu ei si am pus acolo poze......5 poze in care se vede foarte frumusel hacku cu cate 7 dmg-uri (nu va mai dau pozele sau linku de la topic ca vad ca stiti deja de respectivii hackeri) No



P.S: sa vad io cum se mai dau mari, ca cica is cei mai buni, dupa ce i-au ban or fi ei ce-i mai buni:)))) la apasat cu clicu pe inregistrare =))
P.S2: Kampfer e g.. Exclamation Exclamation confused confused
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 5:40 am

STAI SA VA EXPLIC O CHESTIE....DACA AI SET INSEAMNA CA ESTI BUN SET+BONUSURI CU CRITIC ETC (PRIMELE) = PVP ADEVARAT...DACA TOT O SA CONTINUATI CU TOPICURI DE GENUL ASTA LE INCHID INDIFERENT DE CINE LA FACUT!!!DACA TOT VA MAI PLANGETI DE SETATI .. DE CE NU FACETI SI VOI SET? ASA SUNTETI MAI BUNI! JOC UN PRIVATE SERVER CARE SUNT PLAYERI CU SET...SI NIMENI NU UMPLE FORUMUL PE CARE IL ARE CU MESAJE,TOPICURI DESPRE SETURI LA PLAYERI...DACA FACETI O RECLAMATIE SA FIE PE UN HACK,COD,CHEATS!!!DACA MA GANDESC EU BINE ANGEL A ZIS CA ESTE CLAR INTERZIS CU: CHEATS,HACK,CODS ... VA INTREB .. UNDE SCRIE "INTERZIS SETURILOR" DACA AR FI FOST INTERZIS ANGEL NAR MAI FI BAGAT BONUSURI DE SETURI,SI CU ASTA NAR MAI FI SCRIS "INTERZIS SETURILOR"...EL STIE CLAR DE CE A PUS BONUSURILE ASTE...STIE CLAR CA SUNT BONUSURI SIMPLE CA ORICARE BONUSURI SI NUMAI ASA ESTI PVP!!!!PEPSY DACA INTELEGI CE AM ZIS AICI ... VEI AJUNGE SA INCHIZI TOPICUL PT CA NARE ROST!!!!App Angel Si Ardeash nu ar face topicuri de genu asta!!!!!
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 5:46 am

!+Just_Cause+! a scris:
STAI SA VA EXPLIC O CHESTIE....DACA AI SET INSEAMNA CA ESTI BUN SET+BONUSURI CU CRITIC ETC (PRIMELE) = PVP ADEVARAT...DACA TOT O SA CONTINUATI CU TOPICURI DE GENUL ASTA LE INCHID INDIFERENT DE CINE LA FACUT!!!DACA TOT VA MAI PLANGETI DE SETATI .. DE CE NU FACETI SI VOI SET? ASA SUNTETI MAI BUNI! JOC UN PRIVATE SERVER CARE SUNT PLAYERI CU SET...SI NIMENI NU UMPLE FORUMUL PE CARE IL ARE CU MESAJE,TOPICURI DESPRE SETURI LA PLAYERI...DACA FACETI O RECLAMATIE SA FIE PE UN HACK,COD,CHEATS!!!DACA MA GANDESC EU BINE ANGEL A ZIS CA ESTE CLAR INTERZIS CU: CHEATS,HACK,CODS ... VA INTREB .. UNDE SCRIE "INTERZIS SETURILOR" DACA AR FI FOST INTERZIS ANGEL NAR MAI FI BAGAT BONUSURI DE SETURI,SI CU ASTA NAR MAI FI SCRIS "INTERZIS SETURILOR"...EL STIE CLAR DE CE A PUS BONUSURILE ASTE...STIE CLAR CA SUNT BONUSURI SIMPLE CA ORICARE BONUSURI SI NUMAI ASA ESTI PVP!!!!PEPSY DACA INTELEGI CE AM ZIS AICI ... VEI AJUNGE SA INCHIZI TOPICUL PT CA NARE ROST!!!!App Angel Si Ardeash nu ar face topicuri de genu asta!!!!!

App data viitoare cnd comentezi..off topicului..informeazate si scrie cu litere mai mici;) k?..si veziti uh de functia pe care o ai.. ca te intinzi mai mult dkt ti plapuma..citeste ce am scris eu apoi comenteaza
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 5:55 am

Set=PVP(Pt duel,war etc)


Deci deaia exista!
Sus In jos
Viruss
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/10/2010

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 2:59 pm

Bai adytza da cn te crezi tu sai dai direct lu ardeash filmuletele (crezi ca ardeash n-are ce face ) aratatile pe toate ca pana acum in niciun film nu se vede clar dmg .Mai baieti mai da voi credeti ca in breasla ,,BloodyAngels'' nu e niciun setat sau hacker gura mica eu va zic doar 1 hacker de acolo acela este berila77 me lene sai dau de gol pe toti voi credeti ca daca aveti numai rezistenta demonstrati ca sunteti buni stiti ce demonstrati ca sunteti niste lasi .Nu e mare diferenta daca ai in fiecare item rezistenta sau daca ai seturi sa stiti si voi asta :-j adormitilor
Sus In jos
alexis01
Membru
Membru
alexis01


Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 3:43 pm


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] doar atat:))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mda.....stiti.. Empty
MesajSubiect: Re: Mda.....stiti..   Mda.....stiti.. Icon_minitime

Sus In jos
 
Mda.....stiti..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sal...nuseudevina ca sa stiti :))
» Ce tot va bagati peste numele meu daca nu stiti?
» DE unde Ma Stiti Cei Care Aveti La Semnatura Numele Meu!!
» anunt daor ca sa stiti
» auziti ma da voi stiti sa citit ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: