Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasare all?sau mai bine spus PA all? EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 re all?sau mai bine spus PA all?

In jos 
+3
GodFather♥
(HellDreamer)
XxXSeByXxX
7 participanți
AutorMesaj
XxXSeByXxX
Membru Elite
Membru Elite
XxXSeByXxX


Data de inscriere : 29/08/2010
Varsta : 31
Localizare : тαяgυ-ƒяυмσѕ

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 8:14 am

Multumesc f.mult pt primirea facuta....Chiar stabilisem sa ma reapuc de speed...pe drq....Nici nu sunt bagat in seama,sunt un nimeni si asta basta!
In loc sa va spun un ;:bun Regasit...mai Bine va spun :Bye Bye 4 3\/3r
Sus In jos
(HellDreamer)
Membru Elite
Membru Elite
(HellDreamer)


Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 8:16 am

pa 4ever mane si de ce ar trebui sa fii bagat in seama? Very Happy
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 8:58 am

HeIIDreamer a scris:
pa 4ever mane si de ce ar trebui sa fii bagat in seama? Very Happy
pt ca exista si oricine merita sa fie bagat in seama


sall si tie seby:)
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
(HellDreamer)
Membru Elite
Membru Elite
(HellDreamer)


Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 9:37 am

poi stiu ca exista ca doar asa putea sa posteze Very Happy da zik el poate are cativa prieteni 5 6 si poate nu-i convine numa atati ca el vrea tot metinu... deasta zik


PS:se pare ca te-ai lasat ca deasta ai scris ,,reveniri,, si poate gresesc eu meriti sa fii bagat de toti in seama Very Happy
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 9:38 am

HeIIDreamer a scris:
pa 4ever mane si de ce ar trebui sa fii bagat in seama? Very Happy


Vezi ca postezi doar sa faci n numar mare de mesaje?

Seby am vazut pm de la tn dar nu eream la pc si deja ereai off cand am revenit...
Sper sa te razgandesti oricum din partea mea bine ai revenit si nu mai baga pe toata lumea in seama!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
sAAb
Helper
Helper
sAAb


Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Suceava

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 9:45 am

Sebi , ca sa fii bagat in seama si sa fii respectat , trebuie sa castigi asta , eu sunt de un an aproape in aceasta comunitate , si inca incerc sa castig respectul tuturor , de cei care ma critica sau altceva nu imi pasa , daca ma critica le e ciuda ;x

Nu baga in seama pe toti , vezi-ti de treaba nu ma refer in sensul rau ca sa zic asa al cuvantului , daca continui pe joc si altele o sa iti castigi respectul , din partea mea Bine ai Revenit ! >Very Happy<


Issabela , chiar iti meriti reputatia , mereu ai dat sfaturi bune unde trebuia

Ai + la reputatie de la mine Smile


Ultima editare efectuata de catre sAAb in Lun Ian 24, 2011 9:48 am, editata de 1 ori
Sus In jos
(HellDreamer)
Membru Elite
Membru Elite
(HellDreamer)


Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 9:45 am

nu nu deaia fac ca n-am ce face cu mesajele Razz a zis pa i-am zis pa Razz si l-am intrebat de ce vrea sa fie bagat de toti in seama...n-am voie?cand a zis ca nu ie bagat in seama io am luat-o ca si cand ar veni la mine si m-ar intreba de ce nu-l bag in seama...deaia am intrebat Razz (si oricum nu cred ca nu vorbeste nimeni cu el deaia ca el ar vrea ca toti sa-l bage in seama)
Sus In jos
sAAb
Helper
Helper
sAAb


Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Suceava

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 9:51 am

HellDreamer , tu te auzi ce zici ?

Ia-te in rand cu lumea , toti avem dreptul sa vorbim , de unde stii tu ca nu vorbeste nimeni cu el , tu cand ai venit in aceasta comunitate ai fost primit ca un zeu ?


Mai bine dai de 2 ori previzualizeaza , inainte sa trimiti un mesaj Smile
Sus In jos
(HellDreamer)
Membru Elite
Membru Elite
(HellDreamer)


Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 10:06 am

nu nu am fost primit ca un zeu si uitete de 2 ori la ce scriu am zis ca ,,nu cred ca nu vorbeste nimeni cu tine,,...si da bine ai revenit i-as zice si eu da el zice ca pleaca... Razz

+ da trb sa castigi respectu da io am zis ca el vrea sa fie bagat in seama de toata lumea de prima data cand intra pe cont asta am zis Razz ma rog nu cu aceleasi cuvinte
Sus In jos
sAAb
Helper
Helper
sAAb


Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Suceava

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeLun Ian 24, 2011 10:18 am

Aici ai dreptate , nu ai cum sa fii respectat si bagat in seama de cand ai intrat prima oara ..
Sus In jos
(HellDreamer)
Membru Elite
Membru Elite
(HellDreamer)


Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 6:43 am

Razz
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 7:46 am

On:Nu poti castiga atentia de prima data cum intri intr'o comunitate;)Eu sunt de vara trecuta pe acest svr si nici acum nu am reusit sa ma imprietennesc cu toti,ba dimpotriva,sunt certat cu mai multi!



Off:Terminati cu cearta!
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeMar Ian 25, 2011 12:14 pm

NU MAI DATI FRATILOR MESJE AIUREA IN CARE SCRIETI Razz sau mai stiu eu ce
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
XxXSeByXxX
Membru Elite
Membru Elite
XxXSeByXxX


Data de inscriere : 29/08/2010
Varsta : 31
Localizare : тαяgυ-ƒяυмσѕ

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 12:11 am

Este adv...trebuie sa stai mult timp pe sv sa castigi respect...eu doar as fi vrut sa vad daca sunt primit inapoi...
DUPA: as fi incercat sa obtin respectul oamenilor care merita:P
Sus In jos
(HellDreamer)
Membru Elite
Membru Elite
(HellDreamer)


Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 4:51 am

mane da tu ai zis din prima ca nu te respecta nimeni si ai zis ca pleci asa ca ... daca vrei sa te intorci bine ai revenit da cat timp ai zis ca pleci nush la ce-ti trb respectu "Very Happy
Sus In jos
Ale3X
Membru
Membru
Ale3X


Data de inscriere : 10/01/2011
Localizare : a treia casa pe dreapta:P

re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitimeMier Ian 26, 2011 4:56 am

bye nu se merita sa te lasi pt asta intr-o zi nu te baga toti in seama bounce bounce bounce
Sus In jos
Continut sponsorizat





re all?sau mai bine spus PA all? Empty
MesajSubiect: Re: re all?sau mai bine spus PA all?   re all?sau mai bine spus PA all? Icon_minitime

Sus In jos
 
re all?sau mai bine spus PA all?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am cv de spus
» Ce a spus iepuresul cand a ajuns pe luna?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: