Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat)

In jos 
+3
χχχρυмαχχχ
eXCesS
DarkyFunnky
7 participanți
AutorMesaj
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Empty
MesajSubiect: Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat)   Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 4:38 am

Cumpar cont pe ro minim lvl 30 cu itm bunicele...Dau asha
Cont pe speed:
Sura bm lvl 91,5 skill p,itm bonusate binisor...Pe el are:2xelias ,Ciocanul lui thor, armura lvl 9 sura+7 si king... aaa si numele DarkyFunnky si am mai adaugat o batalie_+9
Pe acelasi cont mai am un razboinic de 72 cu otel+9 si fms Smile) lam fact pt bossi in map2 Wink




Cumpar numai itm bune pe saggita regat rosu !

P.S:Nu dau primu itemele !Daka vreti dam unu si unu !
P.S2:Daka e nevoie sa puna si poze.. yo va arat totul in jok..


Ultima editare efectuata de catre †Đαякуƒυηηку† in Vin Ian 14, 2011 10:49 am, editata de 3 ori
Sus In jos
eXCesS
Membru
Membru
eXCesS


Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 30
Localizare : pe FoRuM!:@@:@

Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat)   Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 8:50 am

am cont lv 37 aura g6 iures g3 si varteju aproape M1 are fms+9 morala+7 si +9 cu grabei +4 aia+9 are 1,364,934 Yang mai are lata+9 si tigru+7 server pegassus este in breasla THOR depe locu 11 in top daca vrei posteaza aici
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat)   Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 8:55 am

eXCesS a scris:
am cont lv 37 aura g6 iures g3 si varteju aproape M1 are fms+9 morala+7 si +9 cu grabei +4 aia+9 are 1,364,934 Yang mai are lata+9 si tigru+7 server pegassus este in breasla THOR depe locu 11 in top daca vrei posteaza aici


Ma tu ori minti ori nujti romana!
In fine lvl 37 g-uri..nu e imposibil dar e greu asta 1 la mana si 2 la mana varteju aproape m? cum vine asta la lvl 37 faci 2m daka nu pui pct pe un skill.
Scrie informatiile corecte si mai vedem Wink
Sus In jos
χχχρυмαχχχ
Membru
Membru



Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 33

Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat)   Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 9:33 am

am eo un cont de 37 leonis numai tin minte reg da pe pm un id de mass sa ne intalnim sau sati dau poze Wink
e cam gol da e war are frizura ...
mai am un cont de 45 fata....
si unu de 36.. amandoi tot pe leonis !
dak te intrz vreo unu sami zici Smile
P.S: cel de 36 are cv itm pe el si cel de 45 are cv ...
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat)   Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 9:55 am

Bagama in lista si vorbim:)
Sus In jos
™ىצط◦BlackRevenger◦طצى™
Membru
Membru
™ىצط◦BlackRevenger◦طצى™


Data de inscriere : 13/01/2011

Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat)   Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 10:47 pm

Am eu cont de 50 pe ro,server pegassus,itm bune:D bounce si are g2 si g4 la toate(MENTAL)
Sus In jos
Th3£oV3®
Membru
Membru
Th3£oV3®


Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 29
Localizare : P'e luNna..

Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat)   Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 11:19 pm

Am eu cont pe Draco lvl 36 mental, rib +9 mortala cu 1,5k hp iteme bunicele..am si bani parca vreo 500kk cal armat nume xXSuPerBoyXx parka
Sus In jos
χχρυмαχχ
Membru
Membru
χχρυмαχχ


Data de inscriere : 13/01/2011
Varsta : 33
Localizare : Unde vreau eo...

Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat)   Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 11:32 pm

500 kk? Neutral
dak ai tu atata ..... nici nu sti ce poti face cu atata
Sus In jos
toteuy4zz
Membru
Membru



Data de inscriere : 22/11/2010

Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Empty
MesajSubiect: uite   Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 11:39 pm

Am un cont de 42 da nul dau iti dua un cont de lvl 6 Smile) pe darko si iti pun in depozit un fms +9 si iteme cercei de abanos +6 bratara de argint +2 cu critica 15% am papuci de piele cu 200pv ...nu are cal !! bani iti pun 200k dak e ok daca nu nu stiu ..

P.S O sa incerc sa mai cresc contul
P.S2 Daca vrei pm in joc SunShin pe chat mt2rospeed tot ShunShin^^
Si adresa de messenger (scuze daca nu trebuie sa zic):Bucuresti_SS


Poze: https://2img.net/r/ihimizer/i/0114095202.jpg/

P.S3 Nu am nevoie numa de 3 arme de gm pm ca nici contul meu nu indeplineste ''cerintele tale "" affraid
Sus In jos
toteuy4zz
Membru
Membru



Data de inscriere : 22/11/2010

Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Empty
MesajSubiect: re   Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Icon_minitimeVin Ian 14, 2011 12:08 am

daca chiar e eu iti dau contul si iti iei tu itemele de pe el ..Faci cum crezi
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat)   Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Icon_minitimeVin Ian 14, 2011 4:11 am


Toteu aia warn2 dublu post si postare de id! si in poza deakolo nu reiese ca fmsu e +9!
Si puneti ba poze toti Neutral


In principal as vrea fmsu de la sunshin si contu de la thelover ala cu g-uril nu te cred.Si thelover cred ca ai scris gresit la treaba cu 500kk poate 500k:|
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Empty
MesajSubiect: Re: Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat)   Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat) Icon_minitime

Sus In jos
 
Cumpar iteme pe ro pe sagita !!!!!!(reeditat)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» dau iteme aici pe speed pe iteme ro sagita
» dau iteme aici pe iteme ro sagita
»  Vand ,dau la schimb,cumpar etc (reeditat)
» Dau iteme aci pe iteme ro sagita
» Cumpar cont pe ro lvl 30 sagita rosu!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Negot-
Mergi direct la: