Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaVar place sa se revina la bonusurile mari? EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Var place sa se revina la bonusurile mari?

In jos 
+9
(HellDreamer)
χχχρυмαχχχ
No.1Fear
XxXAdytzaXxX
TsZoPIx
RoBBB
StreetSura
♫JυѕтOνєя™♫
DarkyFunnky
13 participanți
AutorMesaj
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 4:20 am

Var place sa revina bonusurile cum erau?
Adik akm sunt bonusurile aproape ca pe ro...si e kam naspa
No
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 4:33 am

Nu!Este mai bine asa!Acum se vede cine stie sau nu sa joace!
Sus In jos
StreetSura
Membru
Membru
StreetSura


Data de inscriere : 23/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Into Heaven

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 4:37 am

toti spun ca e fain asa ... da nu ai cum sa pui rez la toate rasele.... cam nasol... asta face si ca au aparut numa setati ...
Sus In jos
RoBBB
Membru
Membru
RoBBB


Data de inscriere : 06/12/2010
Localizare : La calculator unde pot sa fiu :))

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 5:29 am

nu urat cu alea mari ca la cn nare rezistance 1 skill si pe pe jos ..
Sus In jos
TsZoPIx
Membru Elite
Membru Elite
TsZoPIx


Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Pe Marte [;;)]

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 5:45 am

acum e naspa..
pt ca toti au set Smile)))
deci .. numaru setatylor sa mariiiiit scratch
inainte era bine...
dar si akum e...
nujt ce sa zik..
dar acum speed nu mai e special ca alta data Sad
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 6:43 am

TsZoPIx a scris:
acum e naspa..
pt ca toti au set Smile)))
deci .. numaru setatylor sa mariiiiit scratch
inainte era bine...
dar si akum e...
nujt ce sa zik..
dar acum speed nu mai e special ca alta data Sad


Exact!

Si street ai dar.. e mai greu si uni au ales sa fie setati.. sunt destui
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 7:33 am

TsZoPIx a scris:
acum e naspa..
pt ca toti au set Smile)))
deci .. numaru setatylor sa mariiiiit scratch
inainte era bine...
dar si akum e...
nujt ce sa zik..
dar acum speed nu mai e special ca alta data Sad

In mare parte ai dreptate....dar pe de o alta parte:) akm se vede cn stie si cn nu sa joace mt...si chear dak ar iesi "da" la sondaj..nu cred ca Angel se va lua dp acest sondaj.:-j
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 7:52 am

XxXAdytzaXxX a scris:
TsZoPIx a scris:
acum e naspa..
pt ca toti au set Smile)))
deci .. numaru setatylor sa mariiiiit scratch
inainte era bine...
dar si akum e...
nujt ce sa zik..
dar acum speed nu mai e special ca alta data Sad

In mare parte ai dreptate....dar pe de o alta parte:) akm se vede cn stie si cn nu sa joace mt...si chear dak ar iesi "da" la sondaj..nu cred ca Angel se va lua dp acest sondaj.:-j


Crezi uh ca nu se poate lua ? Apoi atunci cand iti faceai saman ( puneai 50 int la simple si specialea era misto , sunt 8 itm deci pui 800 int tiar iesi critic total ) ... Inainte era misto la speed ca erau mt 100 in padure :X akm numai Sad(
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 8:10 am

™ஜ۩۞۩ஜ๔คгкภเﻮђtஜ۩۞۩ஜ a scris:
XxXAdytzaXxX a scris:
TsZoPIx a scris:
acum e naspa..
pt ca toti au set Smile)))
deci .. numaru setatylor sa mariiiiit scratch
inainte era bine...
dar si akum e...
nujt ce sa zik..
dar acum speed nu mai e special ca alta data Sad

In mare parte ai dreptate....dar pe de o alta parte:) akm se vede cn stie si cn nu sa joace mt...si chear dak ar iesi "da" la sondaj..nu cred ca Angel se va lua dp acest sondaj.:-j


Crezi uh ca nu se poate lua ? Apoi atunci cand iti faceai saman ( puneai 50 int la simple si specialea era misto , sunt 8 itm deci pui 800 int tiar iesi critic total ) ... Inainte era misto la speed ca erau mt 100 in padure :X akm numai Sad(

Mdea..:-j...vrei mura in gura?Smile...inainte sv`ul era in maare parte pvp: )....si in leg q bonusurile..iti bagai full la orice caracter si nu te mai atingea nimeni..ce rost avea? Suspect ..dak stii sa faci iteme esti foarte bun si q aceste bonusuri Wink
Sus In jos
χχχρυмαχχχ
Membru
Membru



Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 33

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 8:16 am

sv e bun si asa Wink doar ca dai dmg mai mic ...
Dak sti sa iti faci bonusurile, iei dmg bun Wink
P.S: poti da si 1kk acm Smile) ... da la unu de 35 poate Smile)) ....
P.S: poate Smile))
si da, miar placea sa reapara sv cum era Wink cu bonusurile bune... cu lic alea de 100% .... cresteai ami rpd ... asa stai 3 zile sa faci macar 70 ...( bn dak stai la pc incontinu faci si 99)
Sus In jos
(HellDreamer)
Membru Elite
Membru Elite
(HellDreamer)


Data de inscriere : 18/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 9:02 am

eu votez nu pt ca daka se pun bonusurile mari toti o sa ni se dea mura in gura...eu sunt pe mt asta de cand s-a deschis si la inceput mi-a placut ca erau toate alea mari... da serveru se reseta din lunan luna ca era prea mult ...era 80 int la speciale...si 100% pe orice rasa..1 sapt a fost si lv 120 da nu a putut duce...asa ca mai bine e asa pe setati lasatii in pace ca si voi aveti seturi... si degeaba ziceti nu ca e imposibil ...pana si io am 1 miniset pt war cu strong against sami testez dmgurile Razz

ASA CA RASPUNSUL MEU E NU!
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 8:49 pm

Nuj cn a scris mai sus ca angel nuse va lua dupa sondaj bla bla bla... Yo am fact acest topic doar ca eram curios ce o sa spuneti..Wink
Sus In jos
VyLyFiRsT
Membru Elite
Membru Elite
VyLyFiRsT


Data de inscriere : 11/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Da

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 9:07 pm

Eu nu prea vreau....akm e mai misto,se vede cine stie sa joace metin si cine nu,da si ce daca sunt mai multi setati..lasatii in lumile lor imeginare Neutral eu zic ca Bonusurile sa ramana ca akm !! Smile
Sus In jos
StreetSura
Membru
Membru
StreetSura


Data de inscriere : 23/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Into Heaven

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 10:37 pm

vyly si tu vrei sa zici ca iti plac bonusurile astea...da inainte ai facut un topic in care ziceai ca te lasi ca nu le ai cu bonusatu si te rup toti.... nu vreau sa ma cert ...da asta am vazut eo...
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 5:55 am

Nu noi hotaram dk vrem sa fie la loc cum era..doa' Angel.


T.c
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 6:04 am

p3psylemon a scris:
Nu noi hotaram dk vrem sa fie la loc cum era..doa' Angel.


T.c



Auzi pepsy ai cam mult tupeu am fact topicul asta sa vad fiecare cum vrea(nijte pareri), nam zis nici dekum ca vreau sa se faca bonusurile cum erau! Si dc ai inchis topicu cai nu e inutil si e la discuti libere deci nai nici un motiv sal inchizi!


Topic redeschis!
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 4:52 am

†Đαякуƒυηηку† a scris:
p3psylemon a scris:
Nu noi hotaram dk vrem sa fie la loc cum era..doa' Angel.


T.c



Auzi pepsy ai cam mult tupeu am fact topicul asta sa vad fiecare cum vrea(nijte pareri), nam zis nici dekum ca vreau sa se faca bonusurile cum erau! Si dc ai inchis topicu cai nu e inutil si e la discuti libere deci nai nici un motiv sal inchizi!


Topic redeschis!


In primul rand Angel a spus destul de clar ca bonusurile raman asa cum sunt!Nu inteleg dc faci sondaj daca tu faci topicul doar sa vezi ce vor ceilalti!

Din cate vad esti Helper daca un Moderator a considerat ca acest topic este INUTL(deoarece decizia pe care Angel a luato in ceea ce privesc bonusurile nu se va schimba)mai ales ca astfel de topicuri au mai existat,tu ai decis ca dupa ce mod pepsy a inchis topicul sa il redeschizi dupa care il faci si tupeist!

UN HELPER NU ARE DREPTUL SA TREACA PESTE DECIZIA LUAT DE UN MODERATOR SAU ORICE ALT MEMBRU AL STAFULUI CU O FUNCTIE MAI MARE CA A LUI MAI ALES IN CAZURILE IN CARE TOPICUL ESTE INUTIL!
Topicul va ramane inchis!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
ardeash
Membru Elite
Membru Elite
ardeash


Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 44
Localizare : Arad
Comentarii : Nu te uita ca nu intelegi nimnic...

Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 3:13 pm

Bonusurile asa raman deocamdata ...cand se va pune pe root o sa vedem ce si cum va fii... study

Si tu †Đαякуƒυηηку† nu esti la tine in gradina sa decizi tu ce topic ramane sau nu .. pepsy o procedat corect asa ca nu fa tu legea aici ca habar nu ai ce faci .. ai primit un Warn ...

TC si asa ramane !!!
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Var place sa se revina la bonusurile mari? Empty
MesajSubiect: Re: Var place sa se revina la bonusurile mari?   Var place sa se revina la bonusurile mari? Icon_minitime

Sus In jos
 
Var place sa se revina la bonusurile mari?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: