Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..

In jos 
+10
ArowStrK
Criss Angel
pepsyl3mon
.Úniqúe
NinjaxesRO ^_^
[GM]Eclipse
Hokage Cosmin
GodFather♥
No.1Fear
ByDark
14 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

(Ati vrea ca ramona sa revina..)
1: Da
Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Vote_lcap73%Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Vote_rcap
 73% [ 16 ]
2: nu
Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Vote_lcap27%Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Vote_rcap
 27% [ 6 ]
Total voturi : 22
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 1:25 am

Vreau sa va intreb si eu ceva va rog din suflet raspundeti doar cei care o cunoasteti pe ramona..Wink vreau sa lamuresc un lucru.. ia e inca pe chat dar nu voii da numele ei.. voi spune doar dupa ce o veti reprimi.. deci! ati reprimio pe ramo inapoi? mie unu mie dor de ia..Sad stiu ca a gresit si etc.. dar pe langa ce am facut eu greseala ei e un nimic.. si totusi mati iertat:( asa fiind in 2011 o primiti inapoii si pe ia?:X :$ a intrat totusi pe chat dr cu un nume anonim... daca o sa o primiti ar fi bn:( Crying or Very sad Nu sper sa aud topik inutil;) deoarece 1: e discutii libere 2: nu vorbim despre o oarecare persoaana vorbim despre ramona;):X care a fost buna prietena cu toti si inca e;) 3: vreau si eu si tot odata si ia! sa vedem daca o reprimiti inapoi:$
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 1:52 am

N-am cunoscut-o si oricum o primesc inapoi ... App ce a facut ea si ce ai facut tu ? farao
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 2:25 am

normal k o primim
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Hokage Cosmin
Membru Elite
Membru Elite
Hokage Cosmin


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe forum mai ales pe chat :))

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 3:10 am

Eu o primesc 100% inapoi era simpatica:D ea era singura care nu era nervoasa pe mne cand ziceam prop,spam...
Sus In jos
[GM]Eclipse
Membru
Membru
[GM]Eclipse


Data de inscriere : 06/08/2010

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 6:00 am

Ramo deabea astept sa vina sa ma bata umpic Suspect Suspect


si cei care comentati si va luati de ea mai bine va aruncati de la etaj Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ramo ii super de treaba:> (las ramo ca am uitat ca miai dat permanent atunci)=)))))))

Doar sa va feriti de ea cand e nervoasa =)))) (sfatu meu) Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 6:04 am

Enigma mi'ai luat'o inainte Smile) i'am promis in PM pe forum ca fac topic & sondaj exact cu asta Smile)

Ramo eu sper sa revii pe RoSpeed:X dupa cum iti ziceam si in PM...cine se ia de tine se ia si de mn:> acum intrebarea e cine se ia de tine Smile) si asa nu am mai fraudat pe nimeni de multa vreme:X

Sa vedem cine v'a fii prima victima:X Twisted Evil
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 6:07 am

Fraude4Ever a scris:
Enigma mi'ai luat'o inainte Smile) i'am promis in PM pe forum ca fac topic & sondaj exact cu asta Smile)

Ramo eu sper sa revii pe RoSpeed:X dupa cum iti ziceam si in PM...cine se ia de tine se ia si de mn:> acum intrebarea e cine se ia de tine Smile) si asa nu am mai fraudat pe nimeni de multa vreme:X

Sa vedem cine v'a fii prima victima:X Twisted Evil


eu mah ia ce imi faci Smile)))

Sa speram sa revin Ramona pe metin2rospeed:D
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 6:42 am

eu is al 2-lea care se ea de ea=))))) sau ma rog pe ea o las si ma iau de tn=))))) ce-m faci?Smile))) Twisted Evil
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 7:02 am

dar iti dai seama ca degeaba vine daca nu ii scoate arde sau angel banu de pe chat Arrow
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: aassssssssaaaaa   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 7:47 am

asaaa ca o idee criss:P nu faceam topiku daca nu aveam cum as vb cu ia;):X ramona a intrat azi pe chat si din unele motive nu voii spune numele iei Smile pana nu se ia o decizie finala spusa de angel sau ardeash... si de restul celor care vor sa o primeasca inapoii azi am vorbit pe chat foarte mult cu ia.. in fine pana acum vad ca aproape toti au primito cu brio:X 2 persoane au votat contra si asa daca au nu tupeu ca nu suntem la gala premiilor aici.. daca au bunu simt.. cei care ati dat nu.. postati si voi.. si dati si un motiv dc nu? nu doar asa sa faceti +1 la msg;) cheers
Sus In jos
ArowStrK
Membru Elite
Membru Elite
ArowStrK


Data de inscriere : 17/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Medgidia
Comentarii : Timpul va vindeca toate ranile si va sterge amintirile..

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 8:00 am

da.....eu am zis "nu"...ptr ca in afara de cateva persoane de pe forum/chat care stiu adevarata poveste ce a fost cu ramona inca de cand a venit pe sv....restu stiti doar ce trebuia...ca e de trb...sau mai stiu eu ce....in primul rand ar trb sa ii ceara scz issei ca sa luat destul de ea..la fel si inca catorva persoane de pe forumu...pe mn nici nu ma int daca vina sau nu...dar ar trb sa se gandeasca bine ce a facut...


...si akm sariti toti cu cutitu la gatu meu ca am zis asta Neutral ..
Sus In jos
http://metin2ro.ilive.ro
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: arowww   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 8:07 am

man nush ce sa zic...Wink la tine sincer ma asteptam Shocked pt ca ..: ai lasato cu ochii in soare cand ii era mai greu si stiu si dc ca mia zis aproape tot de la cap la coada.... si inafra de asta... ai sarit cu ceilalti playeri pe ia cand a gresit.. nu asa face un iubit, prieten adevarat.... mai ales ca o sti in viata reala..

Adika cel putin tre sa gandesti logic Rolling Eyes deoarece nici macar nui cunosti pe issa si restul celorlalti in realitate si ai sarit pe ramona repede .. desii'' iti era iubita'' ...
Sus In jos
ArowStrK
Membru Elite
Membru Elite
ArowStrK


Data de inscriere : 17/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Medgidia
Comentarii : Timpul va vindeca toate ranile si va sterge amintirile..

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 8:10 am

da mah...eu sunt de vina...eu am fost de vina ptr toate... scratch ....iar ptr cunostintele tale generale...m'am bagat ptr ea de multe ori....dar oricum nu prea imi pasa ce credeti...ptr ca toti o sa ziceti la fel...ea e ai buna ...arow e ala al drk....care nu face niciodata ce trb..
Sus In jos
http://metin2ro.ilive.ro
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 8:26 am

ArowStrK a scris:
da mah...eu sunt de vina...eu am fost de vina ptr toate... scratch ....iar ptr cunostintele tale generale...m'am bagat ptr ea de multe ori....dar oricum nu prea imi pasa ce credeti...ptr ca toti o sa ziceti la fel...ea e ai buna ...arow e ala al drk....care nu face niciodata ce trb..

Gata cu invinovatirile!Nu esti uh devina si nu este nimeni....Orice om mai greseste!!!Si va rog nu incepeti cearta!

Logic Ca O Primim!
Sus In jos
TsZoPIx
Membru Elite
Membru Elite
TsZoPIx


Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Pe Marte [;;)]

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 8:36 am

din partea mea e binevenita..

chear daca ma loat de proasta ..
si mi`o facut multe altele...:-j..
bn ai revenit
Smile
si enigma nu cred ca e problema ta sa te bagi intre problemele lor
e problema lor sau a fost sau va fi
asa ca fiecare isi supune parerea...
preferi sa minta.. ? sau nu inteleg ..
toti gresim... si trebuie sa iertam..
chear daca uneori lucru asta e aproape imposibil :-j
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: shatttttttt   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 8:39 am

ok tzoppy Embarassed cheers sau ar trebuii sa spoon mamy ca asa ai iesit intr-un topik miss mama natura:$ ok mamy Wink pirat Embarassed
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 8:48 am

ArowStrK a scris:
da.....eu am zis "nu"...ptr ca in afara de cateva persoane de pe forum/chat care stiu adevarata poveste ce a fost cu ramona inca de cand a venit pe sv....restu stiti doar ce trebuia...ca e de trb...sau mai stiu eu ce....in primul rand ar trb sa ii ceara scz issei ca sa luat destul de ea..la fel si inca catorva persoane de pe forumu...pe mn nici nu ma int daca vina sau nu...dar ar trb sa se gandeasca bine ce a facut...


...si akm sariti toti cu cutitu la gatu meu ca am zis asta Neutral ..

Arrow imi esti prt...si tu Criss, stiu ca voi 2 o sa o aparati pe Isa tot timpul indiferent ce as zice eu...dar...

Isa o merita ! Cu varf si indesat...daca as zice eu ce cred despre ea...as lua ban 4 ever, chiar daca ar fii o nedreptate ! Pt ca de...asta e viata...nedreapta...trebuie ca tot timpul sa intervina cineva care sa o apere...indiferent cat ar gresii si cat ar merita Neutral as vrea sa pot vorbii cu ardeash sau Angel in privat despre asta...dar nu am ocazia...pe chat...ardeash are PM'ul blocat Neutral pe forum...nici nu m'ar baga in seama...Angel, pe chat cand intra, intra doar pt comenzi de iteme...si zice ca cine ii da pm si nu are legatura cu comenziile i'a ban 1H...pe forum...pe forum cand intra Angel cred ca intra doar pt reclamatii joc Neutral

Cu alte cuvinte nu am niciodata sansa sa reclam fara sa intre toata lumea in discutie...si sa influenteze raspunsul final Neutral

In orice caz...sper sa revina Ramo... Very Happy
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 8:54 am

Fraude4Ever a scris:
ArowStrK a scris:
da.....eu am zis "nu"...ptr ca in afara de cateva persoane de pe forum/chat care stiu adevarata poveste ce a fost cu ramona inca de cand a venit pe sv....restu stiti doar ce trebuia...ca e de trb...sau mai stiu eu ce....in primul rand ar trb sa ii ceara scz issei ca sa luat destul de ea..la fel si inca catorva persoane de pe forumu...pe mn nici nu ma int daca vina sau nu...dar ar trb sa se gandeasca bine ce a facut...


...si akm sariti toti cu cutitu la gatu meu ca am zis asta Neutral ..

Arrow imi esti prt...si tu Criss, stiu ca voi 2 o sa o aparati pe Isa tot timpul indiferent ce as zice eu...dar...

Isa o merita ! Cu varf si indesat...daca as zice eu ce cred despre ea...as lua ban 4 ever, chiar daca ar fii o nedreptate ! Pt ca de...asta e viata...nedreapta...trebuie ca tot timpul sa intervina cineva care sa o apere...indiferent cat ar gresii si cat ar merita Neutral as vrea sa pot vorbii cu ardeash sau Angel in privat despre asta...dar nu am ocazia...pe chat...ardeash are PM'ul blocat Neutral pe forum...nici nu m'ar baga in seama...Angel, pe chat cand intra, intra doar pt comenzi de iteme...si zice ca cine ii da pm si nu are legatura cu comenziile i'a ban 1H...pe forum...pe forum cand intra Angel cred ca intra doar pt reclamatii joc Neutral

Cu alte cuvinte nu am niciodata sansa sa reclam fara sa intre toata lumea in discutie...si sa influenteze raspunsul final Neutral

In orice caz...sper sa revina Ramo... Very Happy


Cam ai dreptate........a si app cu angel poti vb in pm pe forum;)eu am vb si mi'a raspuns;)
Sus In jos
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 9:01 am

Oke...ms de informatie Smile
Sus In jos
ArowStrK
Membru Elite
Membru Elite
ArowStrK


Data de inscriere : 17/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Medgidia
Comentarii : Timpul va vindeca toate ranile si va sterge amintirile..

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 9:07 am

Fraude4Ever a scris:
ArowStrK a scris:
da.....eu am zis "nu"...ptr ca in afara de cateva persoane de pe forum/chat care stiu adevarata poveste ce a fost cu ramona inca de cand a venit pe sv....restu stiti doar ce trebuia...ca e de trb...sau mai stiu eu ce....in primul rand ar trb sa ii ceara scz issei ca sa luat destul de ea..la fel si inca catorva persoane de pe forumu...pe mn nici nu ma int daca vina sau nu...dar ar trb sa se gandeasca bine ce a facut...


...si akm sariti toti cu cutitu la gatu meu ca am zis asta Neutral ..

Arrow imi esti prt...si tu Criss, stiu ca voi 2 o sa o aparati pe Isa tot timpul indiferent ce as zice eu...dar...

Isa o merita ! Cu varf si indesat...daca as zice eu ce cred despre ea...as lua ban 4 ever, chiar daca ar fii o nedreptate ! Pt ca de...asta e viata...nedreapta...trebuie ca tot timpul sa intervina cineva care sa o apere...indiferent cat ar gresii si cat ar merita Neutral as vrea sa pot vorbii cu ardeash sau Angel in privat despre asta...dar nu am ocazia...pe chat...ardeash are PM'ul blocat Neutral pe forum...nici nu m'ar baga in seama...Angel, pe chat cand intra, intra doar pt comenzi de iteme...si zice ca cine ii da pm si nu are legatura cu comenziile i'a ban 1H...pe forum...pe forum cand intra Angel cred ca intra doar pt reclamatii joc Neutral

Cu alte cuvinte nu am niciodata sansa sa reclam fara sa intre toata lumea in discutie...si sa influenteze raspunsul final Neutral

In orice caz...sper sa revina Ramo... Very Happy

te'ai gandit ca pe isa o apar...ca ma ajuta in clipe grele. sa dovedit prin a'mi fi una din cele mai bune prieteni...care nu te lasa in clipe grele..poate o merita poate nu...dar totusi ceea ce i'a facut...las drk de trb...sa ajuns la toata porcaria asta de cearta de la o amarata de functie pe chat.. study
Sus In jos
http://metin2ro.ilive.ro
NinjaxesRO ^_^
V.I.P.
V.I.P.
NinjaxesRO ^_^


Data de inscriere : 01/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Pe scaun

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 9:14 am

ArowStrK a scris:
Fraude4Ever a scris:
ArowStrK a scris:
da.....eu am zis "nu"...ptr ca in afara de cateva persoane de pe forum/chat care stiu adevarata poveste ce a fost cu ramona inca de cand a venit pe sv....restu stiti doar ce trebuia...ca e de trb...sau mai stiu eu ce....in primul rand ar trb sa ii ceara scz issei ca sa luat destul de ea..la fel si inca catorva persoane de pe forumu...pe mn nici nu ma int daca vina sau nu...dar ar trb sa se gandeasca bine ce a facut...


...si akm sariti toti cu cutitu la gatu meu ca am zis asta Neutral ..

Arrow imi esti prt...si tu Criss, stiu ca voi 2 o sa o aparati pe Isa tot timpul indiferent ce as zice eu...dar...

Isa o merita ! Cu varf si indesat...daca as zice eu ce cred despre ea...as lua ban 4 ever, chiar daca ar fii o nedreptate ! Pt ca de...asta e viata...nedreapta...trebuie ca tot timpul sa intervina cineva care sa o apere...indiferent cat ar gresii si cat ar merita Neutral as vrea sa pot vorbii cu ardeash sau Angel in privat despre asta...dar nu am ocazia...pe chat...ardeash are PM'ul blocat Neutral pe forum...nici nu m'ar baga in seama...Angel, pe chat cand intra, intra doar pt comenzi de iteme...si zice ca cine ii da pm si nu are legatura cu comenziile i'a ban 1H...pe forum...pe forum cand intra Angel cred ca intra doar pt reclamatii joc Neutral

Cu alte cuvinte nu am niciodata sansa sa reclam fara sa intre toata lumea in discutie...si sa influenteze raspunsul final Neutral

In orice caz...sper sa revina Ramo... Very Happy

te'ai gandit ca pe isa o apar...ca ma ajuta in clipe grele. sa dovedit prin a'mi fi una din cele mai bune prieteni...care nu te lasa in clipe grele..poate o merita poate nu...dar totusi ceea ce i'a facut...las drk de trb...sa ajuns la toata porcaria asta de cearta de la o amarata de functie pe chat.. study

Mda...nu te lasa in clipele grele pana nu mai ai functia de GM si nu o mai intereseaza de tine...hai Arrow sa fim seriosi...Isa e o prefacuta...numa sa se bage pe sub pielea omului stie, exact cum a facut cu Angel si ardeash...se pare ca si tu esti in pericol si pe cale de a se juca cu tine ca si cu o marioneta...
Sus In jos
Crimminal.GiRl(larysa)
Membru
Membru
Crimminal.GiRl(larysa)


Data de inscriere : 02/01/2011
Localizare : Prin luume:X

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 9:27 am

Exact:)..dak vrea sa revina e bine venita printre noi;) cheers
Sus In jos
ArowStrK
Membru Elite
Membru Elite
ArowStrK


Data de inscriere : 17/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Medgidia
Comentarii : Timpul va vindeca toate ranile si va sterge amintirile..

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 9:32 am

pai inseamna ca atunci cand nu am fost gm si tot la fel era... scratch ....dar deja nu are rost eram sigur de faza asta...
Sus In jos
http://metin2ro.ilive.ro
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 9:51 am

Nu inteleg ce problema aveti voi cu isa...daca voi o vb pe la spate...ea cum vreti sa va trateze pe voi regeste sau cum?..incercati sa o cunoasteti si vedeti ce fel de persoana e;)..


Gata cu cearta ca dau T.C.
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 9:54 am

uite ca si eu am votat impotriva si nu am sa uit ca din cauza acestei persoane sub numele de Ramona, isa a vrut sa plece de pe chat joc forum si sa va mai zic ceva lu ramona cand i sa luat functie de owner si isa a primito i fost ciuda si a inceput sa o barfeasca intruna si mai ales sa o copieze la ori ce si voi inchide acest topic si raspunsul final il va da angel sau ardeash deci pana atunci T.C.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Empty
MesajSubiect: Re: Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..   Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva.. Icon_minitime

Sus In jos
 
Cititi toti va rog... vreau sa vada cineva..
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: