Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasasAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :)

In jos 
+2
kNox
тнєaѕѕaѕιη16
6 participanți
AutorMesaj
тнєaѕѕaѕιη16
Membru Elite
Membru Elite
тнєaѕѕaѕιη16


Data de inscriere : 04/05/2010
Varsta : 30

sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) Empty
MesajSubiect: sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :)   sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:51 am

Angel... Scriu din partea lui sAAb. Mi`a zis sa`ti spun k are o problema cu windows`ul si nu poate intra saptamana aceasta... a spus k va reveni kt se poate de repede... Te`a rugat sa nu ii scoti functia de moderator.Smile
Sus In jos
kNox
Membru
Membru
kNox


Data de inscriere : 03/07/2010
Varsta : 28
Localizare : PeScaun

sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) Empty
MesajSubiect: Re: sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :)   sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 11:21 am

Angel scriu din partea lui sAAb mi-a zis sa iti zic ca nu poate intra saptamana aceasta pe forum , nu ii merge nici un browser , are probleme cu windowsul , zii ca revin cat pot de repede.




Me 2 ....
Sus In jos
http://www.NuZic.hi5.com
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) Empty
MesajSubiect: Re: sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :)   sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 1:33 pm

puteati sa ii dati pm Wink
Sus In jos
Hokage Cosmin
Membru Elite
Membru Elite
Hokage Cosmin


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe forum mai ales pe chat :))

sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) Empty
MesajSubiect: Re: sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :)   sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) Icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 3:15 am

Criss, Angel nu poate raspunde la toate mesajele el cand intra pe forum,chat are treaba Smile eu zic ca asta e cea mai buna modalitate Very Happy
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) Empty
MesajSubiect: Re: sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :)   sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) Icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 8:23 am

In aceeasi chestie a fost si Friend ... Nu la scos ... Si nu era nevoie ... Daca va zis,dati PM
T.C.
Sus In jos
◎FrienD★
V.I.P.
V.I.P.
◎FrienD★


Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Timisoara
Comentarii : Imi plac fetele(la nebunie)!Imi mai place Metin2 si iubesc fotbalul!

sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) Empty
MesajSubiect: Re: sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :)   sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) Icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 9:09 am

™ஜ۩۞۩ஜ๔คгкภเﻮђtஜ۩۞۩ஜ a scris:
In aceeasi chestie a fost si Friend ... Nu la scos ... Si nu era nevoie ... Daca va zis,dati PM
T.C.
Pentru cunostinta ta eu lam anuntat pe [GA]ardeash inainte de a pleca in vacanta!
Sus In jos
Continut sponsorizat





sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) Empty
MesajSubiect: Re: sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :)   sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :) Icon_minitime

Sus In jos
 
sAAb are o prob... :) Angel citeste.. :)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Te rog, angel, CITESTE!
» Angel citeste..
» sall all(citeste si tu Angel)
» La multi ani Saab!!!!!!!
» sAAb revine ? <3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: