Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaRecrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !

In jos 
+12
Crimminal.GiRl(larysa)
DarkMeiden
JLShadow
Amethist
ArowStrK
◎FrienD★
XxXAdytzaXxX
sMiLeY! ;x
Loo
pepsyl3mon
GodFather♥
[Owner]Angel
16 participanți
AutorMesaj
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 4:08 am

Acum, cei dornici, va puteti inscrie din nou in echipa forumului. Mai jos gasiti cerintele pentru fiecare categorie !

Helperi : Se cauta 7 persoane. In aceasta categorie pot aplica persoanele care au rang Membru Elite sau V.I.P.
Moderatori : Se cauta 3 persoane. In aceasta categorie pot aplica persoanele care au rang V.I.P, moderatorii de pe chat (avand prioritate) cat si Adminii de pe chat.
Super Moderator : Aceasta categorie este destinata exclusiv adminilor pe de chat oferindu-le posibilitatea de a avea acces in plus fata de moderatori de a rezolva reclamatiile din sectiunea "Reclamatii chat".

Toti cei dornici sunt rugati sa mentioneze mai jos categoria la care doresc sa aplice si de ce. Va multumim pentru intelgere !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 4:09 am

Doresc sa primesc functia de Moderator/Helper(daca nu am sanse sa primesc Moderator ,macar Helper) pentru ca am mai fost de cateva ori,sunt foarte activ(intru zilic si stau ore bune),am experienta si sunt pe locul 2 la mesaje in forum,adica membru
V.I.P. si vreau sa ajut forumul cu:indrumarea jucatorilor care au nelamuriri,editarea si blocarea sau stergerea topicurilor cu continut vulgar sau interzis,sanctionarea utilizatorilor daca incalca regulamentul(bine inteles cu WARN) si orice altceva!

Va multumesc, GodFather !


Ultima editare efectuata de catre †๑۩۞۩๑ReaVeN๑۩۞۩๑† in Dum Ian 02, 2011 9:14 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 5:21 am

Doresc functia de helper sau moderator.

De ce?: Stau pe forum destul de mult timp si pot ajuta persoane sa raspund la anumite cazuri.
Sunt moderator pe chat,si membru elite pe forum.
Pot ajuta playerii care nu se descurca pe forum cat si pe chat,daca au nelamuriri sau altceva,cat si avertizarea playerilor care nu respecta regulamentul pe forum.

Va multumesc.
Sus In jos
Loo
Membru
Membru



Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Lumea mea.Unde nu esti bine venit.

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 5:28 am

Buna ziua
As vrea functia de helper.Pentru ca stiu foarte bine regulamentul study ,pot ajuta perosane care sunt noi pe acest forum(cei care nu se descurca sau nu inteleg cv), stau mult pe forum.
Si as puteas sai sanctionez pe cei care incalca regulamentul forumului.

Va multumesc cheers


Ultima editare efectuata de catre [A]vata[R] in Dum Ian 02, 2011 5:47 am, editata de 1 ori
Sus In jos
sMiLeY! ;x
Membru Elite
Membru Elite
sMiLeY! ;x


Data de inscriere : 02/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Giurgiu!

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 5:32 am

Buna ziua.Doresc functia de helper deoarece stiu foarte bn regurile de pe forum,pot ajuta stafful si sa pedepsesc pe cei ce incalca regulamentul.Sper ca ma veti alege.Pot ajuta playerii care nu se descurca pe forum cat si pe chat,daca au nelamuriri sau altceva,cat si avertizarea playerilor care nu respecta regulamentul pe forum.



O zi buna!
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 5:43 am

Doresc functia de helper sau moderator...!!
De ce: deoarece sunt mai tot timpul online pe forum, putand ajuta persoanele care au nelamuriri.
Pot ajuta persoanele care au nevoie de ajutor legate de forum cat si de joc/chat, si avertizarea celor care nu respecta regulire.



Va multumesc..!!
Sus In jos
◎FrienD★
V.I.P.
V.I.P.
◎FrienD★


Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Timisoara
Comentarii : Imi plac fetele(la nebunie)!Imi mai place Metin2 si iubesc fotbalul!

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 5:53 am

Dorest functia de Super Moderator!
De ce:Sunt [A]◎FrienD★(HELLO)(OKP) de pe xat!As dori aceasta functie deoarece as vrea sa ajut stafful pentru o desfasurare mai usoara a reclamatilor chat!


Cu respect,FrienD! Razz
Sus In jos
ArowStrK
Membru Elite
Membru Elite
ArowStrK


Data de inscriere : 17/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Medgidia
Comentarii : Timpul va vindeca toate ranile si va sterge amintirile..

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 5:57 am

Buna ziua, doresc functia de Helper/moderator

De ce:Am xp in aceasta functie si sunt activ pe forum
Ce as putea face: Sa ajut la buna functionare si conform regulamentului pe forum.Pot ajuta restul jucatorilor care au diverse nelamuriri legate de joc


O zi buna in continuare!
Sus In jos
http://metin2ro.ilive.ro
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 6:00 am

Doresc functia de Helper .

De ce : Sunt activa pe forum mai tot timpul , stiu regulamentul , pot ajuta playerii care nu se descurca pe forum sau chat , as sanctiona pe cei care incalca regulametul .





Va multumesc !
Sus In jos
JLShadow
Membru
Membru
JLShadow


Data de inscriere : 18/10/2010
Localizare : In spatele tau

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 6:58 am

Buna ziua Angel si restul echipei metin2rospeed!

As dori functia de helper!
De ce eu si nu altii?

Sunt mereu activ pe chat,forum,joc.Pot ajuta anumite persoane (noi membri) la chat,forum si inclusiv joc.Nu iert pe nimeni si imi accept greselile si daca am gresit cer sa fiu sanctionat cat mai dur.
Pot ajuta acest forum si acest server privat de metin sa ajunga pe culmile cunoasterii devenind cel mai faimos sv de metin din Romania.


Multumesc domnului Angel si domnului Ardeash...

Al vostru snickers(chat) ,JLShadow(forum),JShadow(caracterul surorii mele eu nu mai joc pe acel caracter)
Sus In jos
DarkMeiden
Membru Elite
Membru Elite
DarkMeiden


Data de inscriere : 08/05/2010
Localizare : Deva

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 7:44 am

Buna ziua ! As dori funcția helper pe forum.




De ce?:Sunt foarte activ pe forum ,stiu regulamentul forumului și pot ajuta aceasta comunitate .



RESPECT ECHIPA METIN2ROSPEED!
Sus In jos
Crimminal.GiRl(larysa)
Membru
Membru
Crimminal.GiRl(larysa)


Data de inscriere : 02/01/2011
Localizare : Prin luume:X

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 9:55 am

Buna. Doresc functia de Moderator pe forum, stiu foarte bine regulile forumului,si pot ajuta stafful:).Si sunt [MOD] Crimminal.Girl(Larysa) d p chat cheers. As vrea sa fiu aleasa pt a pastra linistea pe forum:)...

Va multzumesk!
Sus In jos
кιℓℓ3я4єvéя
Membru
Membru
кιℓℓ3я4єvéя


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 10:27 am

Buna.As dori si eu functia de Moderator pe forum.Stiu regulamentul forumului.
De ce:as putea ajuta stafful si sa mentin linistea pe forum.



Cu respect, кιℓℓ3я4єνéя Very Happy
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 11:07 am

Vreau si eu sa ma alatur echipa metin2rospeed echipa forumului.As dori functia de Helper pt ca am propiul forum si am si membru elite.Din pacate nam mai fost activ dar daca primesc helper o sa fiu activ cand POT!

De ce ? : Pai cu Helper pot fi activ mereu.Chestie noua deci trebuie incercata Very Happy

Respect Angel si restul! affraid


Edyt cheers


Ultima editare efectuata de catre DarKnighTCataclysm in Dum Ian 02, 2011 11:12 am, editata de 1 ori (Motiv : 1)
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 12:00 pm

As vrea functia de helper am rang V.I.P...
De ce?: Sunt foarte activ pe forum am experienta si in jok si pe forum...pot ajuta multe persoane dar le pot si sanctiona cand incalka regulamentul ...


Multumesc Anticipat
afro
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 1:14 am

Doresc functia de helper/moderator(cum o sa vrea angel si dak o sa vrea).....de preferat moderator!

De ce:Vreau sa imi dau toata silinta pentru ca forumul sa fie civilizat si ordonat,cat si pentru a ajuta persoanele care au nevoie si pentru a sanctiona pe cei care nu respecta regulamentul!



Va Multumesc!

Cu respect,BlackSilver! Very Happy
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 33
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 2:17 am

Rezultate :

†๑۩۞۩๑ReaVeN๑۩۞۩๑† - Helper
p3psylemon – Moderator
.Avata[R] – Respins (Nu indeplinesti conditiile impuse)
εïз_เภﻮєгครђςย๒๏๓๒๏ภєlє_ε – Helper
XxXAdytzaXxX – Helper
★FrienD★ – Super Moderator
ArowStrK – Moderator
ObsessionDoll – Helper
JLShadow – Respins (Nu indeplinesti conditiile impuse)
★★ → → ►๓คภย◄← ←★★ – Helper
Crimminal.GiRl(larysa) – Moderator
кιℓℓ3я4єvéя – Respins (Nu indeplinesti conditiile impuse)
DarKnighTCataclysm – Helper
๑۩۞۩๑☢✖☆๒lคςк๓คภ☆✖☢๑۩۞۩๑ – Helper
bLaCkSiLvEr - Helper
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !   Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Recrutari Helperi, Moderatori si Super Moderatori !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Recrutez Moderatori,Helperi pt forum
» SE VEDE CE HELPERI SI MODERATORI SUNT
» Recrutari InStyle
» Recrutari de breasla
» Recrutari breasla JustOneEnemy!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Actualizari-
Mergi direct la: