Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaDau contu meu de the **** EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Dau contu meu de the ****

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
DJ 3MIN3M
Membru
Membru
DJ 3MIN3M


Data de inscriere : 10/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Tg-Jiu

Dau contu meu de the **** Empty
MesajSubiect: Dau contu meu de the ****   Dau contu meu de the **** Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 8:21 am

Dau contu meu de the w*****de 51 pe iteme de 60+ aici sau un cont de 35+ pe ro(sa aiba itemele pe el ca altfel nu.
Sus In jos
ByDark
Membru
Membru
ByDark


Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30

Dau contu meu de the **** Empty
MesajSubiect: shhhhhhhhh   Dau contu meu de the **** Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 8:24 am

no lua in nume de rau... dar ce faci u aici 1: sar putea numii reclama deoarece **t... este un joc renumit ... ca si metin ... e ca si cum ai zice dau cont pe metin ...x pentru cont aici... e o reclama...

2: ai postat in sectiunea gresita.. totusi bafta.. poate se gaseste cnva..
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Dau contu meu de the **** Empty
MesajSubiect: Re: Dau contu meu de the ****   Dau contu meu de the **** Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 8:53 am

><вyeɴιɢмα>< a scris:
no lua in nume de rau... dar ce faci u aici 1: sar putea numii reclama deoarece west... este un joc renumit ... ca si metin ... e ca si cum ai zice dau cont pe metin ...x pentru cont aici... e o reclama...

2: ai postat in sectiunea gresita.. totusi bafta.. poate se gaseste cnva..



Idem Enigma......"the t" este un jok populat pe care si eu il joc dar nu trebuie sa spui la toata lumea de el.....si puteai posta la negot!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dau contu meu de the **** Empty
MesajSubiect: Re: Dau contu meu de the ****   Dau contu meu de the **** Icon_minitime

Sus In jos
 
Dau contu meu de the ****
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: