Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAngel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...

In jos 
+3
αℓєχ ;x
Mirrons
No.1Fear
7 participanți

Merit?:S
Da
Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Vote_lcap32%Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Vote_rcap
 32% [ 6 ]
Nu
Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Vote_lcap68%Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Vote_rcap
 68% [ 13 ]
Total voturi : 19
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Empty
MesajSubiect: Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...   Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Icon_minitimeMar Dec 28, 2010 4:55 am

O chestie ... Eu merit Helper ?

Am si propiul forum ... Pacat ca nu merge PM-ul ca las fi intrebat pe Angel daca merit ... Daca vreti sa ma testati vaspun tot ce stiu ca se face la un foorum!


Am facut un [Sondaj] ca sa va intreb daca merit ... app n-am nicun warn Very Happy

Eu merit HELPER?

1.Da
2.Nu
Sus In jos
Mirrons
Membru
Membru



Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Sibiux :X

Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...   Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Icon_minitimeMar Dec 28, 2010 5:04 am

sunt nou pe server dar parerea mea este ca ai avea o sansa la helper ai vot din partea mea Very Happy:D,Bafta, Sarbatori Fericite! santa
Sus In jos
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...   Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Icon_minitimeMar Dec 28, 2010 5:25 am

Vezi?
Un helper nu ar face astfel de topicuri.,
Dar asteapta sa intre un MOD sa iti dea T.C sa te convingi:) !
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...   Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 12:39 am

αℓєχ ;x a scris:
Vezi?
Un helper nu ar face astfel de topicuri.,
Dar asteapta sa intre un MOD sa iti dea T.C sa te convingi:) !


Nu merge PM -ul cand trimit imi ramane la mesaje de trimis Smile
Crezi ca nu lasi fi intrebat pe Angel in PM ia zi tu ?
Sus In jos
chitarutza
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/11/2010

Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...   Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 1:23 am

de la mine ai vot contra deoarece nu este frumos sa devi tu helper doar pentruca crezi tu ca ai merita pentru a deveni helper trebuie sa te intelegi foarte bine cu toti sa sti ce sa faci in situatii critice sa sti cand trebuie sa inchizi un topik (stiu eu dece vreti toti sa fiti helper) sa sti ca chear daca ai fi avut sanse sa devii helper acest topik de superioritate fata de alti tea scazut la 0 sanse din partea mea ai dato-n bara da tu crezi ca esti singurul care meriti help???? nu e corect deloc + ca nici nu ai citit ce a scris angel! serios el a zis sa fiti macar V.I.P tu esti elite Wink asa ca laso balta ca din partea mea ai 0 incurajare.
Sus In jos
XtaZy
Membru
Membru



Data de inscriere : 15/12/2010

Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...   Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 8:06 am

Moartea@ a scris:
αℓєχ ;x a scris:
Vezi?
Un helper nu ar face astfel de topicuri.,
Dar asteapta sa intre un MOD sa iti dea T.C sa te convingi:) !


Nu merge PM -ul cand trimit imi ramane la mesaje de trimis Smile
Crezi ca nu lasi fi intrebat pe Angel in PM ia zi tu ?

Mesajul sta la ,,mesaje de trimis'' pentru ca Angel inca nu a citit mesajul. Basketball
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...   Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 9:44 am

chitarutza a scris:
de la mine ai vot contra deoarece nu este frumos sa devi tu helper doar pentruca crezi tu ca ai merita pentru a deveni helper trebuie sa te intelegi foarte bine cu toti sa sti ce sa faci in situatii critice sa sti cand trebuie sa inchizi un topik (stiu eu dece vreti toti sa fiti helper) sa sti ca chear daca ai fi avut sanse sa devii helper acest topik de superioritate fata de alti tea scazut la 0 sanse din partea mea ai dato-n bara da tu crezi ca esti singurul care meriti help???? nu e corect deloc + ca nici nu ai citit ce a scris angel! serios el a zis sa fiti macar V.I.P tu esti elite Wink asa ca laso balta ca din partea mea ai 0 incurajare.


Sa sti ca am citit ! Si cred ca ai uitat sau nai cascat bine ochii affraid zice Membru Elite Wink

Daca voi credeti ca nu stiu ce inseamna sa fii helper vad ca nu pricepeti ... Atunci va filozovez treaba cu forumu ok ? :

Ti-ai creat propiul forum.Dai la panou admin , dai la o chestie cu numele sub-forumuri.Iti da o categorie si un plus verde mai incolo,poti da clik pe categoria cu numele ei si sai schimb acolo.Dai clik pe plususl verde si te intreaba "Ce fel de forum" dai pe "Forum" apoi link imagine daca vrei scrii unul dupa descriere si scrii o de scriere.Asa cu toate:D!Tot la panoul ala ai si undeva "Utilizatori" dai clik acolo si dai clik pe "Grupul de Utilizatori" acolo ai Grupul de Moderatori si Admini!Cuma adaugi?Tot peacolo este un buton de creare a unui grup!Nume grup,culoare lui,aplicatii,descriere,inchis/deschis/invizibil.Tot la panou ai acolo undeva un buton de schimbarea temei forumului.Cauti printre paginile alea deacolo si alegi o tema!

Asta-i tot ce stiu !
Ce inseamna sa fii helper?
Sa stii regulament forum
Sa-l respecti
Sa inchizi topicurile cand e nevoie
Sa dai warn cand e nevoie
Sa fii activ
Sa ai membru elite
Mai nou , sa nu ai nicun warn inainte de a fi helper


Cam atat stiu ... Sper sa fiu pus Wink
Sus In jos
chitarutza
Membru
Membru



Data de inscriere : 12/11/2010

Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...   Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 10:29 am

"domnule Dumnezeu superior " miam dat seama ca nu are rost sa ma pun la mintea ta pentruca tu vei continua sa ti cu a ta Smile poti sa faci ce vrei poti sa faci cate topikuri vrei tu de la mine respect vei avea doar dupa ce til castigi pe drept si chear daca o sa reusesti sa devi helper niciodata nu ai sa sti sa rezolvi un bucluc fara T.C

app tu chear crezi ca io nu am forumul meu ?

1.stiu sa umblu in panoul de administrare stiu sa fac subiecte noi , etc..
2.am ceva useri nu gluma
3.stiu cum sa ma comport cu toti toti sunt egali pentru mine
4.stiu sa fac evente bune si useri chear se bucura (majoritatea)








Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...   Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Icon_minitimeMier Dec 29, 2010 10:31 pm

De ce nu il lasi pe angel sa zica ultima vorba ? App si saab a vrut sa stie daca merita mod ? Eu de ce nu pot sa intreb ma ? Macar angel ma face nu gura voastra !


Sus In jos
sAAb
Helper
Helper
sAAb


Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Suceava

Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...   Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Icon_minitimeJoi Dec 30, 2010 3:42 am

DarKnight , incearca cu pm la angel , asa nu ai sanse sa se uite , eu am dat 2 pm-uri , dar am si vechime mult mai mare , sunt si donator ..


Succes. !
Sus In jos
No.1Fear
Membru Elite
Membru Elite
No.1Fear


Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde :P

Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...   Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Icon_minitimeJoi Dec 30, 2010 7:03 am

Iti urez noroc in treaba de moderator!

Eu joc doar de prin septembrie atunci mia zis un prieten de privat!

O sa ii dau!

Good Luck sAAb
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...   Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Icon_minitimeVin Dec 31, 2010 4:34 am

Mult noroc.

Topic Inchis!

By X3r0x Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...   Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ... Icon_minitime

Sus In jos
 
Angel uitate putin ca vreau sa stiu si eu ... Sper ca o sa primesc ...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vreau sa stiu ceva
» [sondaj]Uitate PuTIN
» vreau sa stiu si eu da e bug!
» Vreau sa stiu!!!!!!!!
» vreau sa stiu de ce am ban pe chat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: