Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaArme GM pe iteme/cont RO EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Arme GM pe iteme/cont RO

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
●๋•§ρℯℯdyyy●๋•
Membru
Membru
●๋•§ρℯℯdyyy●๋•


Data de inscriere : 12/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Giurgiu

Arme GM pe iteme/cont RO Empty
MesajSubiect: Arme GM pe iteme/cont RO   Arme GM pe iteme/cont RO Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 9:09 am

Dau: Lunara Inima de Dragon si Sirius pe iteme/cont pe Virgo.Cei interesati sa lase Reply Wink
Sus In jos
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Arme GM pe iteme/cont RO Empty
MesajSubiect: Re: Arme GM pe iteme/cont RO   Arme GM pe iteme/cont RO Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 9:47 am

nu dai siriusu pe 1,1kkk?
Sus In jos
●๋•§ρℯℯdyyy●๋•
Membru
Membru
●๋•§ρℯℯdyyy●๋•


Data de inscriere : 12/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Giurgiu

Arme GM pe iteme/cont RO Empty
MesajSubiect: Re: Arme GM pe iteme/cont RO   Arme GM pe iteme/cont RO Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 10:57 am

Nu-l dau..deja am metionat ce vreau sa primesc in schimbul armelor Smile
Sus In jos
sorinelpustiu987
Membru
Membru



Data de inscriere : 23/11/2010

Arme GM pe iteme/cont RO Empty
MesajSubiect: iti dau eu cont pe ro   Arme GM pe iteme/cont RO Icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 2:42 pm

frate uite cum facem am eu un cont pe ro lv 34 pe Gemini e bun rau de tot M3 la corp rezistent mai are mortala +9 cu 2 pietre +2 are protectiei si eschivei +2 are coif de fier +7 bratara de argint +6 abanoci +7 papuci din aia de lv 1 +5 cu pv 2000 si mai are am pe el 2kk am ca arma un rib +8 cu 1 ciob si war +4 cu pgm 34 e bun rau in dueluri si mai am un bles ca sal faci la +9 daca tear interesa scrie aici siti dau id meu o si aprop ca sa nu uit e pe regatul albastru am multi prieteni de lv mare si daca vrei nu le spui ca tiam dat contul ca te ajuta cu bani si iteme mie mia dat odata un rib +9 dar avea 2 cioburi si pgm 18 mia dat un prieten deci man daca vrei sa til dau scri aici si are 1 med de cal in el si lv 6 la cal
Sus In jos
●๋•§ρℯℯdyyy●๋•
Membru
Membru
●๋•§ρℯℯdyyy●๋•


Data de inscriere : 12/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Giurgiu

Arme GM pe iteme/cont RO Empty
MesajSubiect: Re: Arme GM pe iteme/cont RO   Arme GM pe iteme/cont RO Icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 10:57 pm

E destul de bun cred.Sa imi dai PM cu id-ul tau ca sa discutam.

*PS: Eu nu dau primul nimic (vreau poze cu contul si sa vad cum schimbi adresa de E-mail si parola.Nu am chef sa imi iau teapa)
Sus In jos
Kingdoo
Membru
Membru
Kingdoo


Data de inscriere : 18/11/2010

Arme GM pe iteme/cont RO Empty
MesajSubiect: Re: Arme GM pe iteme/cont RO   Arme GM pe iteme/cont RO Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 10:32 am

am eu cont de 32 war corp rupi la duel are arme bune si armuri;) Laughing dak il vr are numele Anonim5000 dak te intereseaza nu dai pm zici aici
Sus In jos
●๋•§ρℯℯdyyy●๋•
Membru
Membru
●๋•§ρℯℯdyyy●๋•


Data de inscriere : 12/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Giurgiu

Arme GM pe iteme/cont RO Empty
MesajSubiect: Re: Arme GM pe iteme/cont RO   Arme GM pe iteme/cont RO Icon_minitimeSam Dec 25, 2010 11:30 am

Am facut facut rost deja rost de cont..Se poate inchide Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Arme GM pe iteme/cont RO Empty
MesajSubiect: Re: Arme GM pe iteme/cont RO   Arme GM pe iteme/cont RO Icon_minitime

Sus In jos
 
Arme GM pe iteme/cont RO
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Negot-
Mergi direct la: