Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaStiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni

In jos 
+2
αℓєχ ;x
Loo
6 participanți
AutorMesaj
Loo
Membru
Membru



Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Lumea mea.Unde nu esti bine venit.

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 10:34 pm

Az dinimeata la ora 08:30 Doi se injurau si am fakut un print

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Un edit: la ora 08:55 cativa faceu negot. Uitati printul

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Si vreau sa stiti pe chat am numele ca si pe forum Loo
Si as fi mandra sa primesc MOD stau de dinineata pe chat si am grija
de comportamentele vulgare.Multumesc
Aaaaaa da si am citit si tot regulamentul study
Si mam si inregistrat pe chat.
Sus In jos
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 11:10 pm

Scz , dar chiar daca nu se uita acum.
Se vor uita ei.
Deja esti la al 2-lea post gresit;)
PS:Ai grija in continuare.
Sus In jos
Loo
Membru
Membru



Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Lumea mea.Unde nu esti bine venit.

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 11:21 pm

Mai tzanka nu am postat gresit doar ca acol nu se uita nimeni. Razz Razz
Sus In jos
Loo
Membru
Membru



Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Lumea mea.Unde nu esti bine venit.

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 11:40 pm

Inca unu a fakut reclama la un sv.Si am modificat poza inainte so postez sa nu se vada la ce sv a fakut reclama

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
StreetSura
Membru
Membru
StreetSura


Data de inscriere : 23/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Into Heaven

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 11:50 pm

ce widows e ala care il ai ?Very Happy
Sus In jos
Loo
Membru
Membru



Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Lumea mea.Unde nu esti bine venit.

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 11:51 pm

7 Cu instal original
Sus In jos
StreetSura
Membru
Membru
StreetSura


Data de inscriere : 23/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Into Heaven

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeLun Dec 20, 2010 12:05 am

mijto:D da am o intrebare : a 2 poza ce are de ai reclamato?
Sus In jos
Loo
Membru
Membru



Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Lumea mea.Unde nu esti bine venit.

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeLun Dec 20, 2010 12:06 am

Am reclamato pt ca nu ai voie sa faci negot pe chat
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeLun Dec 20, 2010 12:07 am

Loo a scris:
Am reclamato pt ca nu ai voie sa faci negot pe chat

ma... serios acum are dreptate alex nu ai voie sa postezi tot aici...ai putea fi sanctionata! ai grija de acum...
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Loo
Membru
Membru



Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Lumea mea.Unde nu esti bine venit.

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeLun Dec 20, 2010 12:10 am

shut up reaven
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeLun Dec 20, 2010 12:11 am

Loo a scris:
shut up reaven

Smile neah ce sa-i ceri e de o zi pe forum are 15 mesaje nu a fost in viata ei moderator la ceva nu e o legenda ca mine si sufera,,,eu doar ti-am zis consecintele acu deja intreci masura...cand vede cineva din staff iti zic eu ca ai warn acum bafta si nu ma lua pe mn cu limbi straine is la bilingv daca a auzit maiestatea voastra ce-i aia:)))
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Loo
Membru
Membru



Data de inscriere : 19/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Lumea mea.Unde nu esti bine venit.

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeLun Dec 20, 2010 12:14 am

Crezi ca ma superi.?Ba chiar ma faci sa rad.!Si nu te mai baga peste alti.
nU ccrezi ca esti umpik cam smecher si .pe alte formuri is moderatoare
Sus In jos
StreetSura
Membru
Membru
StreetSura


Data de inscriere : 23/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Into Heaven

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeLun Dec 20, 2010 12:14 am

nu va mai certati.... fara mine:)))
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeLun Dec 20, 2010 12:15 am

Loo a scris:
Crezi ca ma superi.?Ba chiar ma faci sa rad.!Si nu te mai baga peste alti.
nU ccrezi ca esti umpik cam smecher si .pe alte formuri is moderatoare

Neutral incepi sa le dai in prosteala
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeLun Dec 20, 2010 5:00 am

1 Ai postat gresit!

2 Cnv tot se uita la reclamatii chat! si daca nu raspun acei usseri vor fi banati;)



P.s: Cer T.c!
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitimeLun Dec 20, 2010 5:21 am

Mai Loo dupa ce ca ai gresit mai si comentezi mie mi-ar fi rusine....sa zici uh shut up,uh care habar n-ai cei ala forum si reguli?ma indoiesc ca esti de cateva zile pe forum.....cred ca adineauri ai intrat si faci pe smekera cu noi.....SHUT UP tie>>>>>capac! Basketball


P.S:Cer si eu T.C ca devine un scandal!Ai facut si dublu-post si ai si vb urat deci meriti warn 2!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni   Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni Icon_minitime

Sus In jos
 
Stiu ca nui bine ca postez aici dar la reclamati chat nu prea se uita nimeni
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» POSTEZ AICI PENTRU CA RECLAMATI JOC SUNT INCHISE
» PLS scz ca postez aici
» Stiu ca nu se poate face nimic dar macar sa stiu ca am sustinatori..
» bug la war(mutati la reclamati joc)
» GM sau GA uita-te

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: