Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaNujti daka nu te uiti EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Nujti daka nu te uiti

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
DarkyFunnky
Helper
Helper
DarkyFunnky


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Nujti daka nu te uiti Empty
MesajSubiect: Nujti daka nu te uiti   Nujti daka nu te uiti Icon_minitimeSam Dec 11, 2010 4:31 am

Deci mam saturat azi la event am gasit mosu..adik angel cu un glob de trans...si inka 3 sau 4 albastri langa mn iam dat pm si iam zis team gasit akm ce fac si el a disparut.... nici un item nimik de scos ma scos crek de peste 20 de ori... ce sa mai zic asha ca yo incepand de akm numai jok metin2 ro speed sunt destule metinuri private si cu arme de gms i ep root nu stau sa ma stresez pe asta ...Aici pierzi timpu degeaba...App Angele nu dai dovada de seriozitate sa numai zic ca eventu trebuia sa inceapa la 12:30 a inceput la 14....etc


P.S voi mai fi pe forum dar pe jok never....
Sus In jos
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

Nujti daka nu te uiti Empty
MesajSubiect: Re: Nujti daka nu te uiti   Nujti daka nu te uiti Icon_minitimeSam Dec 11, 2010 5:15 am

Eu m-am lasat de muuult de joc..
Sus In jos
maller
Membru
Membru
maller


Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Pe Metin2

Nujti daka nu te uiti Empty
MesajSubiect: Re: Nujti daka nu te uiti   Nujti daka nu te uiti Icon_minitimeSam Dec 11, 2010 6:21 am

PA
Sus In jos
ElvisTare
Membru
Membru
ElvisTare


Data de inscriere : 12/12/2010
Varsta : 24
Localizare : Pe scaun...

Nujti daka nu te uiti Empty
MesajSubiect: Re: Nujti daka nu te uiti   Nujti daka nu te uiti Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 10:22 am

dム尺ズリキu刀刀ズリ a scris:
Deci mam saturat azi la event am gasit mosu..adik angel cu un glob de trans...si inka 3 sau 4 albastri langa mn iam dat pm si iam zis team gasit akm ce fac si el a disparut.... nici un item nimik de scos ma scos crek de peste 20 de ori... ce sa mai zic asha ca yo incepand de akm numai jok metin2 ro speed sunt destule metinuri private si cu arme de gms i ep root nu stau sa ma stresez pe asta ...Aici pierzi timpu degeaba...App Angele nu dai dovada de seriozitate sa numai zic ca eventu trebuia sa inceapa la 12:30 a inceput la 14....etc


P.S voi mai fi pe forum dar pe jok never....
EEE naa gresit si el,dar akm nu tre sa te inervezi...In fond e doar un jok io ma jok de placere
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nujti daka nu te uiti Empty
MesajSubiect: Re: Nujti daka nu te uiti   Nujti daka nu te uiti Icon_minitime

Sus In jos
 
Nujti daka nu te uiti
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: