Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaDau cont pe corvus regat albastru! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Dau cont pe corvus regat albastru!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
◎FrienD★
V.I.P.
V.I.P.
◎FrienD★


Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Timisoara
Comentarii : Imi plac fetele(la nebunie)!Imi mai place Metin2 si iubesc fotbalul!

Dau cont pe corvus regat albastru! Empty
MesajSubiect: Dau cont pe corvus regat albastru!   Dau cont pe corvus regat albastru! Icon_minitimeSam Dec 11, 2010 12:28 am

Am pe el tigru+9 guisarme+9 cu monstrilor+1 fms+5 coif de fier+6 cu rez magie 4% pentagon+7 papuci bratara colier 500 pv 1 pretioasa smoking bratara de argint+4 mai am un pentagon+4 am si cartea transformari sun-zii undita+4 calugar cu grabei+2 mai ceva armuri !Intru in joc va arat itemele si imi ziceti ce dati!
Sus In jos
Kingdoo
Membru
Membru
Kingdoo


Data de inscriere : 18/11/2010

Dau cont pe corvus regat albastru! Empty
MesajSubiect: Re: Dau cont pe corvus regat albastru!   Dau cont pe corvus regat albastru! Icon_minitimeSam Dec 11, 2010 12:59 am

ce vr pe el? Question
Sus In jos
◎FrienD★
V.I.P.
V.I.P.
◎FrienD★


Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Timisoara
Comentarii : Imi plac fetele(la nebunie)!Imi mai place Metin2 si iubesc fotbalul!

Dau cont pe corvus regat albastru! Empty
MesajSubiect: Re: Dau cont pe corvus regat albastru!   Dau cont pe corvus regat albastru! Icon_minitimeSam Dec 11, 2010 1:36 am

Iteme de gm ceva bun! Razz
Sus In jos
2g00d4u
Membru
Membru



Data de inscriere : 01/12/2010

Dau cont pe corvus regat albastru! Empty
MesajSubiect: Re: Dau cont pe corvus regat albastru!   Dau cont pe corvus regat albastru! Icon_minitimeSam Dec 11, 2010 8:57 am

Nu cred cati ofera nimeni iteme de gm pe ala :\ guisame si tigru sunt maxim 2kk bani in skimb un dragon de 42+8 e cam 12kk
Eu am un cont de 32 nul mai cresc si numai la fmsuri si riburi stau!! si imi pica 1,2,3 pe zi le vand cu 1,5kk 1kk depinde de paguba si miam facut banu acuma am dragon+8 cu protectiei+2 si fms+8 cu paguba medie 18% Smile E cel mai bun stadiu de a face bani Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dau cont pe corvus regat albastru! Empty
MesajSubiect: Re: Dau cont pe corvus regat albastru!   Dau cont pe corvus regat albastru! Icon_minitime

Sus In jos
 
Dau cont pe corvus regat albastru!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dau super cont pe ro lupust regat albastru!
» Dau Cont LVL 53 Ro Corvus
» Dau pe cont pegasus sau corvus
» Dau iteme legendare pe cont lv 30+ corvus
» cont pe ro nume CrazyTop lv 30 iteme bune Corvus

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Negot-
Mergi direct la: