Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAngel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut

In jos 
+6
Hokage Cosmin
xAisha ♥Shiori♥
αℓєχ ;x
♥☺†_ľnľmľó₤ẫŤħã_†☺♥
•Giuli•
(^_^)CrazyBoy(^_^)
10 participanți
AutorMesaj
(^_^)CrazyBoy(^_^)
Membru
Membru
(^_^)CrazyBoy(^_^)


Data de inscriere : 16/10/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe server

Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Empty
MesajSubiect: Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut    Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Icon_minitimeSam Noi 27, 2010 11:51 pm

Ba Angel ori esti in stare sa ti un svr ori inchidel drq ... din cauza problemei tare cu svr am pierdut arma legendara acuma pun pariu ca nu mio mai dai inapoi
ba frate daca nu esti in stare sa controlezi svr inchidel in ....
nu tot freca svr asta dupa cum ti se scoala tie X(
Sus In jos
•Giuli•
Membru
Membru
•Giuli•


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 30
Localizare : De acolo de unde nici nu iti imaginezi , de acolo de unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca !

Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut    Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Icon_minitimeDum Noi 28, 2010 12:24 am

Pt a tine un server e nevoie de multa munca Smile Apar multe probleme care poate creea o defectiune Smile Si e si event azi ca sa recuperezi itemele Smile Si daca citeai la actualizari vedeai ca itemele comandate le vei recupera Smile !


Ultima editare efectuata de catre •Giuli• in Dum Noi 28, 2010 12:45 am, editata de 1 ori
Sus In jos
♥☺†_ľnľmľó₤ẫŤħã_†☺♥
Membru
Membru
♥☺†_ľnľmľó₤ẫŤħã_†☺♥


Data de inscriere : 16/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe chat:>:>

Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut    Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Icon_minitimeDum Noi 28, 2010 12:44 am

miam pierdut toate itemele si la event numa dga pica:@:@
Sus In jos
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut    Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Icon_minitimeDum Noi 28, 2010 4:22 am

mie mi-a picat otel de saman,ninja,sura ..cand eu sunt warr:))
Sus In jos
xAisha ♥Shiori♥
Membru Elite
Membru Elite
xAisha ♥Shiori♥


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 30
Localizare : in lumea mea:o3 ♥

Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut    Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Icon_minitimeMar Dec 14, 2010 12:48 pm

bah copil de lemn,dak nu itzi place sv nu mai juca shi nu ii spui uh lui Angel ce sa faca Mad
Sus In jos
http://dannaloveindiax3.sunphoto.ro
Hokage Cosmin
Membru Elite
Membru Elite
Hokage Cosmin


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe forum mai ales pe chat :))

Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut    Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Icon_minitimeMier Dec 15, 2010 3:42 am

Ma nesimtitule se vede ca nu ai cei 7 ani de acasa Neutral daca nu iti convine pleaca de aici sa nu te mai vad ca zici asa ceva
Sus In jos
OmulNegru
Membru
Membru
OmulNegru


Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin Iaduri...`

Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut    Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Icon_minitimeMier Dec 15, 2010 4:48 am

ba destepti va tot plangeti si plangeti inlok s ava bucurati ca srv e supeer
Sus In jos
calculato
Membru
Membru



Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 31
Localizare : cTa

Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut    Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Icon_minitimeMier Dec 15, 2010 4:58 am

eu il sustin pe creatorul topicului
Sus In jos
http://cabanaova.ro
BuBuX
Membru
Membru
BuBuX


Data de inscriere : 08/05/2010
Varsta : 31
Localizare : Brasov
Comentarii : Nu avem comentari fata de tine tineo tot asa;)

Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut    Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Icon_minitimeMier Dec 15, 2010 1:02 pm

Nu va inteleg........Joc de 5 ani aproape metin....si am jucat pe multe servere...si foarte mult pe metin2rospeed....

cum sa pierzi iteme? dispar singure??? nu cred.......nu vati gasit prostu oameni buni......ma chinui sa pierd un item si nu pot........chiar nu va inteleg....ca doar nu se da salvarea cu 3 zile in urma sa zici ca ai pierdut tot ce ai facut pana "acum"....


NU AI CUM SA PIERZI ITEME.........
Sus In jos
http://hanndany.hi5.com
Rosenrot.
Membru Elite
Membru Elite
Rosenrot.


Data de inscriere : 02/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Constanta

Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut    Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Icon_minitimeMier Dec 15, 2010 1:07 pm

el poate sia pierdut itemu' cu putin inainte sa se inchida sv...
cum a mai spus si angel ca itemele dispar daca faceti negot pe ultima suta de metri cand srv se inchide...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Empty
MesajSubiect: Re: Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut    Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut  Icon_minitime

Sus In jos
 
Angel uitate ca mor de nervi care mi iai facut
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Angel uitate te rog:(
» Angel uitate :D
» Super Angel uitate neapraat
» [Owner]Angel plz uitate
» Angel uitate aici!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: