Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAm o mica nelamurire! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Am o mica nelamurire!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
SirLancelot
Membru
Membru
SirLancelot


Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 26
Localizare : Pitesti

Am o mica nelamurire! Empty
MesajSubiect: Am o mica nelamurire!   Am o mica nelamurire! Icon_minitimeLun Noi 22, 2010 10:48 am

De ce ieri am fost informat gresit de [Owner]Angel cum ca ar fi intrat astazi seara la ora 20:00 si astept de 47 de minute si nu a intrat de la ora indicata. De ce, daca ma puteti ajuta, eu vroiam doar sa-mi recuperez itemele inapoi. Sper ca mesajul acesta va fi luat in considerare!
Multumesc!
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 26
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

Am o mica nelamurire! Empty
MesajSubiect: Re: Am o mica nelamurire!   Am o mica nelamurire! Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 12:22 am

`

















Sus In jos
NeWRock
Membru
Membru
NeWRock


Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 31
Localizare : In Spatele Tau !! :))

Am o mica nelamurire! Empty
MesajSubiect: Re: Am o mica nelamurire!   Am o mica nelamurire! Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 5:32 am

AaronStone[Prea multe desene] de ce dai un reply inutil , daca nu poti sa il ajuti mai bn stai in banca ta.
In legatura cu tn prietene, Angel [dupa cate stiu] intra duminica pe la orele 12 si 20 pt despagubire.
Poate a avut si el niste treburi,are si el o viata nu traieste doar din acest joc. Smile Cand o sa aiba timp o sa te anunte si o sa te ajute.
Respect [Owner]Angel Basketball
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Am o mica nelamurire! Empty
MesajSubiect: Re: Am o mica nelamurire!   Am o mica nelamurire! Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 8:17 am

AaronStone ce post-hunt esti!Dute naiba de aici si fa caligrafie!Scri aiurea ` se vede ca vrei mai multe mesaje!


P.S:Angel are un program!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am o mica nelamurire! Empty
MesajSubiect: Re: Am o mica nelamurire!   Am o mica nelamurire! Icon_minitime

Sus In jos
 
Am o mica nelamurire!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: