Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaUn Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ZoLy
Membru Elite
Membru Elite
ZoLy


Data de inscriere : 20/05/2010
Localizare : Craiova

Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..  Empty
MesajSubiect: Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..    Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..  Icon_minitimeLun Noi 22, 2010 8:58 am

Dragi prieteni vreau sa fac un negot --

Dau Cont Lv 59 Warior -:Skil-Corp-M3 Aura ,M4 iures ,M2 Vartej ..Virgo (Contu il dau gol )

Pt un cont lv 35+ Warior Mental ...Sa aiba m1 corp rez si m1 atak spiritului ( Contu sa fie gol mie indiferent)

Dau contul meu cu tot cu parola schimarea emailului pe emailu celui care il vrea .Dar si invers cel care imi da contu sal poate schimba pe emailu meu deci care e interesat si are lasati aici reply sau datimi un pm cu id vostru si cu toate datele contului :Ex:Cum are punctele puse la status magiile etk ..Si dak contul are m3 sau m4 la cv dau eu dif si dak e foarte bun contul dau battel+6 pietrat+4


P.S Imi cer scz ca am postat aici dar la negot e mai pustiu ca in clasa mea Smile) ...
Sus In jos
§üѧ[µ]łภξ
Membru Elite
Membru Elite
§üѧ[µ]łภξ


Data de inscriere : 02/07/2010
Localizare : Vin dintr-un oras mic numit New Jersey

Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..  Empty
MesajSubiect: Re: Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..    Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..  Icon_minitimeLun Noi 22, 2010 10:07 am

Tu ce ai ma daca postezi la negotz pe doare mana??? Suspect
Sus In jos
Marius Sorin
Membru
Membru
Marius Sorin


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 31

Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..  Empty
MesajSubiect: Re: Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..    Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..  Icon_minitimeMar Noi 23, 2010 8:20 am

Mutat la sectiunea Negot!
Sus In jos
Zoo[M]
Membru Elite
Membru Elite
Zoo[M]


Data de inscriere : 17/07/2010
Localizare : Ch1 Regat Blue ;x

Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..  Empty
MesajSubiect: Re: Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..    Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..  Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 11:33 pm

nu dai ala de 59 pe alt ceva? Sad Sad
Sus In jos
http://www.metin2ro.ilive.ro
Continut sponsorizat





Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..  Empty
MesajSubiect: Re: Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..    Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..  Icon_minitime

Sus In jos
 
Un Fel De Negot Pt Toti Playery care Joaca RO ..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Caracterel sunt trecatoare , si itemele la fel asa ca trebuie sa fac NEGOT!
» Cum sa nu fii pacalit la negot
» nu mai faceti negot
» Uitativa toti!chiar toti.....
» PM me cine joaca

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Negot-
Mergi direct la: