Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaUn ajutor mic :) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Un ajutor mic :)

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
GooDNeZ
Membru
Membru



Data de inscriere : 18/11/2010

Un ajutor mic :) Empty
MesajSubiect: Un ajutor mic :)   Un ajutor mic :) Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 4:36 am

As vrea sa stiu si eu ce bonusuri sa bag la razboinic corporal pentru a fi bun in dueluri as vrea sami ziceti si bonusurile alea care se adauga ultimele.scratch
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 26
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

Un ajutor mic :) Empty
MesajSubiect: Re: Un ajutor mic :)   Un ajutor mic :) Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 11:21 am

deci dupa parerea mea la war ar trebui sa fie:
STR ,hp 3000,CON,demi-human,criteal,pierce,si atat.
sper ca ti-am fost de folos. Very Happy
Sus In jos
GooDNeZ
Membru
Membru



Data de inscriere : 18/11/2010

Un ajutor mic :) Empty
MesajSubiect: Re: Un ajutor mic :)   Un ajutor mic :) Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 11:48 am

si ultimele doua bonusuri cum trebuie sa fie?? alea care se adauga
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

Un ajutor mic :) Empty
MesajSubiect: Re: Un ajutor mic :)   Un ajutor mic :) Icon_minitimeSam Noi 20, 2010 12:47 pm

GooDNeZ a scris:
As vrea sa stiu si eu ce bonusuri sa bag la razboinic corporal pentru a fi bun in dueluri as vrea sami ziceti si bonusurile alea care se adauga ultimele.scratch
cauta la tutoriale
Sus In jos
NeWRock
Membru
Membru
NeWRock


Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 31
Localizare : In Spatele Tau !! :))

Un ajutor mic :) Empty
MesajSubiect: Re: Un ajutor mic :)   Un ajutor mic :) Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 10:49 pm

Ultimul Bonus poti pune: HP 3000, Aparare[CON] ori STR[Atac] sau Strong Agaist Warrior,Sura,Ninja,Mage[eu propun Warrior si asa la fiecar accesoriu/item] asta depinde cum vrei tu! bounce
Sus In jos
^ש´¯`×)ภเкยtzยς(x´¯`ש
Membru
Membru
^ש´¯`×)ภเкยtzยς(x´¯`ש


Data de inscriere : 21/06/2010
Localizare : La primu oras care te gandesti

Un ajutor mic :) Empty
MesajSubiect: Re: Un ajutor mic :)   Un ajutor mic :) Icon_minitimeVin Dec 03, 2010 4:16 am

Deci sa iti spn sincer is archer dar ma descurc si cu waru deci in primu rand trebuie pus pe primu fel de bonus critika si demi-human incearca pana iti intra 15% la fiecare in aldoilea rand nu ar rau daca tiar intra chiar si str, in aldoilea bonus ar trebui sa pui Critika 15% si pv 3000 asa ar i indicat pe toate iteme ... Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un ajutor mic :) Empty
MesajSubiect: Re: Un ajutor mic :)   Un ajutor mic :) Icon_minitime

Sus In jos
 
Un ajutor mic :)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ajutor!!!!!!!!!!!!!
» Un ajutor va rog :(
» GA GM Ajutor
» ajutor......
» Ajutor??????

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: