Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCare e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )

In jos 
+11
[GM]Eclipse
AsAsInA97
Criss Angel
sMiLeY! ;x
TsZoPIx
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†
DEMONrau
§üѧ[µ]łภξ
pepsyl3mon
XxXAdytzaXxX
.Úniqúe
15 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Voi alegeti ;)
1.PepsyL3mon
Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_lcap52%Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_rcap
 52% [ 34 ]
2.DEMONrau
Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_lcap8%Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_rcap
 8% [ 5 ]
3.SamanHalter
Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_lcap3%Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_rcap
 3% [ 2 ]
4.XxXZetuXxX
Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_lcap2%Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_rcap
 2% [ 1 ]
5.WhiteDemon
Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_lcap3%Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_rcap
 3% [ 2 ]
6.FrumuZicaGIRL
Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_lcap2%Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_rcap
 2% [ 1 ]
7.JustForce
Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_lcap2%Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_rcap
 2% [ 1 ]
8Magoo88
Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_lcap0%Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
9.Superreptila
Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_lcap21%Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_rcap
 21% [ 14 ]
10.Poker
Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_lcap9%Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Vote_rcap
 9% [ 6 ]
Total voturi : 66
 

AutorMesaj
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 8:16 am

Hai sa vedem care e mai bun =)) cheers
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 8:24 am

no pot sa aleg pe nmn..toti imi st prieteni.. Embarassed Embarassed
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 8:25 am

reptilo m-ai furat la voturi:)))adyta te-a votat pe tn no pe mn =)))firai:D si adyta u esti p-kolo?Very Happy
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 8:26 am

noh,,, Twisted Evil Twisted Evil


P.S=n`am votat pe nmn Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 8:40 am

cik n-ai votat pe nime Smile)))mincinosule =)))))))))))))))))))))))))))))))) las ca stiu eu ca pe reptila =)))))))))))))))))))))))))))))))))))) hehe tradatorule =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sus In jos
§üѧ[µ]łภξ
Membru Elite
Membru Elite
§üѧ[µ]łภξ


Data de inscriere : 02/07/2010
Localizare : Vin dintr-un oras mic numit New Jersey

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 8:47 am

Hmmmm nush pe cine sa aleg
Votez cand se fac mai multe voturi ca sa nu se vada
Sus In jos
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 8:57 am

pepsy=)) iti fac screen sa vezi ca pot vota ca sa vezi ca n`am votat?=)))))
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 11:50 am

=)) voteaza cu cine vrea adi ))
Sus In jos
DEMONrau
Membru
Membru
DEMONrau


Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 35
Localizare : BrAiLa

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 12:50 pm

MDA super tare idea asta;) eus cel mai bun se stie=)))))) cheers Basketball
Sus In jos
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†
Membru Elite
Membru Elite
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥†


Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 31
Localizare : la curcani ....

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 12:53 pm

la poker la ce? da la mt tot pepsy ramane Wink
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 4:40 am

†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥† a scris:
la poker la ce? da la mt tot pepsy ramane Wink


Sa va spun eu care au fost cei mai buni pelyeri:
aragon
SUNSHINE
superreptila
pepsy3lemon
Poker
DIABLOTNT
TmWar
WhiteDemon
Senseye
Lazlo ETC
astea au fost cei mai buni daca ereu intr-o bresla toti ere clar Wink


Ultima editare efectuata de catre .ѕυρєяяєρтιℓα in Vin Noi 12, 2010 4:20 am, editata de 1 ori
Sus In jos
TsZoPIx
Membru Elite
Membru Elite
TsZoPIx


Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Pe Marte [;;)]

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 11:17 am

Pepsy`
Sus In jos
sMiLeY! ;x
Membru Elite
Membru Elite
sMiLeY! ;x


Data de inscriere : 02/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Giurgiu!

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 11:57 am

Toti din acea lista sunt buni...foarte buni!Dar il votez pe pepsy Razz
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 11:58 am

.ѕυρєяяєρтιℓα a scris:
†♥C¡טּPả_CiטּP$→Øߧ€§$iøn♥† a scris:
la poker la ce? da la mt tot pepsy ramane Wink


Sa va spun eu care au fost cei mai buni pelyeri:
aragon
SUNSHINE
superreptila
pepsy3lemon
Poker
DIABLONT
TmWar
WhiteDemon
Senseye
Lazlo ETC
astea au fost cei mai buni daca ereu intr-o bresla toti ere clar Wink
DIABLOTNT Tot timpul imi gresiti numele Very Happy app repty de OnlyAngel ai uitat Wink
Sus In jos
§üѧ[µ]łภξ
Membru Elite
Membru Elite
§üѧ[µ]łภξ


Data de inscriere : 02/07/2010
Localizare : Vin dintr-un oras mic numit New Jersey

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 12:53 pm

Criss, reptila si daca ar fi atent nu ar scrie corect
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 12:56 pm

=))
Sus In jos
AsAsInA97
Membru
Membru
AsAsInA97


Data de inscriere : 15/06/2010
Varsta : 29
Localizare : oradea

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 10:17 pm

apoi de mine ai uitat cal bat si pe pepsy si pe reptila Razz:P plz vot Razz
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 4:21 am

AsAsInA97 a scris:
apoi de mine ai uitat cal bat si pe pepsy si pe reptila Razz:P plz vot Razz


aha ma bati:))? tu ai bagat licori cum sa te bat asa :S?
si app am facut 1-1 ai pierdut;)
Sus In jos
[GM]Eclipse
Membru
Membru
[GM]Eclipse


Data de inscriere : 06/08/2010

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 8:37 am

frate nu exista un jucator bun toti sunt buni la ceva si intotdeauna va trebui sa te perfectionezi sa ajungi mai bun ...

nu am sa aleg pe nimeni deoarece toti imi sunteti prieteni dar cand e vorba sa se aleaga cei mai buni jucatori eu as zice sa se aleaga cea mai buna breasla ...
deoarece akl vezi cine e mai bun si vechea grupa a fost una dintre cele mai bune pacat ca akm ne'am separat ...


Deci bafta all in noul inceput pe sv si bun venit noilor veniti pe sv cheers cheers ....
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 26
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: mai sa stici sa    Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 2:44 am

sa stiti ca pepsy e de treaba nu numai ca e un baiat bun are si gust bun doar e pepsy Smile)
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 26
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: pepsy am o intrebare cum ai facut asta cu bifatu   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 2:45 am

cu ai facut asta cu biftu?

//[GM]NekroS:avertisment Off-Topic+Dublu Post Warn2
Sus In jos
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeVin Dec 17, 2010 9:01 am

Eu cred ca pepsy..
Sus In jos
Criss Angel
V.I.P.
V.I.P.
Criss Angel


Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 33
Localizare : In The Graveyard

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeVin Dec 17, 2010 9:51 am

คคг๏ภรt๏ภє a scris:
sa stiti ca pepsy e de treaba nu numai ca e un baiat bun are si gust bun doar e pepsy Smile)
warn1 dublu post
Sus In jos
DejaVu xD
Membru
Membru
DejaVu xD


Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 27
Localizare : STR8

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeSam Dec 18, 2010 4:49 am

eu zik ca pepsy.
e pr cu mne si cu Mossano bounce
Sus In jos
◎FrienD★
V.I.P.
V.I.P.
◎FrienD★


Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Timisoara
Comentarii : Imi plac fetele(la nebunie)!Imi mai place Metin2 si iubesc fotbalul!

Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitimeSam Dec 18, 2010 7:35 am

Cum mai putut uita pe mine Fr3ienD!Smile))))) Glumeam vot anonim ca sa nu se supere lumea!Dar eu fac cativa din acea lista!Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Empty
MesajSubiect: Re: Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )   Care e mai bun (Topik facut cine e  mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva ) Icon_minitime

Sus In jos
 
Care e mai bun (Topik facut cine e mai bun dupa rosu si imi ziceti daca am uitat pe cineva )
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Care credeti cai cel mai bun de pe regatu rosu :D
» care e cel mai bun dupa albastru
» Care e cea mai mare greseala pe care ati facut-o in MT
» GHICESTE CINE VA POSTA DUPA TINE
» Ce ziceti.....Daca ar ramane.....Vedeti si VOI :)))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: