Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasacarei cel mai bun de pe regat rosu :P:P EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P

In jos 
+18
AntiNoob
αℓєχ ;x
Criss Angel
xCuse
Amidamaruu
♫JυѕтOνєя™♫
Isabella
Andrey96
tฬเรt lє๓0ภєl
DEMONrau
pepsyl3mon
.Úniqúe
Marius Sorin
Annabelle
Suspektu
xXBloodyAlexXx
WhiteDemon
AsAsInA97
22 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
AsAsInA97
Membru
Membru
AsAsInA97


Data de inscriere : 15/06/2010
Varsta : 29
Localizare : oradea

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeDum Noi 07, 2010 11:49 pm

CIne credeti cai cel mai bun la PVP din regatul rosu ganditiva bine Razz Razz:P:P

1.PepsyL3mon
2.DEMONrau
3.SamanHalter
4.XxXZetuXxX
5.WhiteDemon
6.FrumuZicaGIRL (EU)
7.JustForce

eu zic ca atatias mai buni daca am uitat pe cineva sami ziceti sal pun Razz:P voi decideti Razz:P astept coomm si scz daca am gresit numele

o sa ma iertati voi nu Razz:P


Ultima editare efectuata de catre AsAsInA97 in Lun Noi 08, 2010 12:03 am, editata de 1 ori
Sus In jos
WhiteDemon
Membru
Membru
WhiteDemon


Data de inscriere : 22/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Bukuresti

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeDum Noi 07, 2010 11:52 pm

WhiteDemon logik=))
Sus In jos
xXBloodyAlexXx
Membru
Membru
xXBloodyAlexXx


Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 27
Localizare : bucuresti

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: ...   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeDum Noi 07, 2010 11:56 pm

Just Force cel mai bun war ..... desi nu e scris ....
Sus In jos
WhiteDemon
Membru
Membru
WhiteDemon


Data de inscriere : 22/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Bukuresti

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeDum Noi 07, 2010 11:57 pm

just e praf=)) il bate toti
Sus In jos
xXBloodyAlexXx
Membru
Membru
xXBloodyAlexXx


Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 27
Localizare : bucuresti

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: ...   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 12:00 am

ia fa duel cu el ma bunule daca esti bun =)))
Sus In jos
AsAsInA97
Membru
Membru
AsAsInA97


Data de inscriere : 15/06/2010
Varsta : 29
Localizare : oradea

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 12:04 am

k eu lam batut pe just defapt pe toti care iam scris acolo asa ca daca vrea ciineva un duel cu mine sa zica regatu rosu Razz:P
Sus In jos
xXBloodyAlexXx
Membru
Membru
xXBloodyAlexXx


Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 27
Localizare : bucuresti

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: :D   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 12:42 am

Vreau eu duel sati arat ca suntem egali cel care incepe primu castiga
Sus In jos
Suspektu
Membru Elite
Membru Elite
Suspektu


Data de inscriere : 11/05/2010
Varsta : 26
Localizare : Shakar

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 4:50 am

GATA CU POSTURI DE ASTEA!

Au fost facute deja 3 posturi la fel ( poa sh mai multe ) Exclamation Exclamation


Mai uitativa sh la alte posturi!


P.S.: pepsyluk ii cel mai bun pvp
Sus In jos
Annabelle
V.I.P.
V.I.P.
Annabelle


Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 101

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 5:35 am

whoaaa:O:O da ce il mai alinti pe pepsy , mai suspectule :>
Sus In jos
Suspektu
Membru Elite
Membru Elite
Suspektu


Data de inscriere : 11/05/2010
Varsta : 26
Localizare : Shakar

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 5:38 am

mylar Suspect te bat!

poi pepsy ii cel mai bun dp regat rosu =))) sh io asha il kem Suspect
Sus In jos
Annabelle
V.I.P.
V.I.P.
Annabelle


Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 101

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 5:46 am

ce minti thu sa te scoti :>

se stie ca eo sunt cea mai buna de pe roshu =))) chiar dak nu am cont acolo tongue


Laughing
Sus In jos
Suspektu
Membru Elite
Membru Elite
Suspektu


Data de inscriere : 11/05/2010
Varsta : 26
Localizare : Shakar

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 5:50 am

eeee affraid affraid affraid


io mint k sa nu zik k io is cel mai bun dp rosu =)) am lv 35 Wink
Sus In jos
Marius Sorin
Membru
Membru
Marius Sorin


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 31

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 5:58 am

Off:In afara de pepsy ii bat pe toti din lista Wink pacat ca eu nu sunt

ON:pepsy cu siguranta este cel mai bun o spun pentru-ca am facut multe duele cu el

Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 6:37 am

AsAsInA97 a scris:
CIne credeti cai cel mai bun la PVP din regatul rosu ganditiva bine Razz Razz:P:P

1.PepsyL3mon
2.DEMONrau
3.SamanHalter
4.XxXZetuXxX
5.WhiteDemon
6.FrumuZicaGIRL (EU)
7.JustForce

eu zic ca atatias mai buni daca am uitat pe cineva sami ziceti sal pun Razz:P voi decideti Razz:P astept coomm si scz daca am gresit numele

o sa ma iertati voi nu Razz:P

mdea pe mn dc nu mai pus:))?
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 8:11 am

Ai uitat destul de multi pleyeri p-akolo voi ati fkt topicurile astea doar sa va poneti pe voi pe ele:)) superr3ptila pe unde ie? magoo unde e ? poker unde e? ia sa aud?
Sus In jos
DEMONrau
Membru
Membru
DEMONrau


Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 35
Localizare : BrAiLa

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 1:22 pm

confused :affraiMrX ce nume ai mah in joc sa te incing putin:) nici nam facut cu tn duel macar SI DA rec pepsy e mai bun ca mn de 5 ori;) ca e sura bm deia cheers SI e si my freend


Sus In jos
tฬเรt lє๓0ภєl
Membru Elite
Membru Elite
tฬเรt lє๓0ภєl


Data de inscriere : 05/05/2010
Localizare : Il caut pe god si nul gasesc...il caut pe god si nul gasesc...toate legendele sa apeleze la mine:X

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 10:52 pm

mdea cred ca si eu aveam un locsor pe acolo pt ca il bat pe just si pe cativa de acolo....pe pepsy nu cred ca il bat....
Sus In jos
Marius Sorin
Membru
Membru
Marius Sorin


Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 31

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 2:41 am

DEMONrau a scris:
confused :affraiMrX ce nume ai mah in joc sa te incing putin:) nici nam facut cu tn duel macar SI DA rec pepsy e mai bun ca mn de 5 ori;) ca e sura bm deia cheers SI e si my freend





Daca chiar tii neaparat sa stii ma cheama Poker in joc.Tu sa ma incingi pe mine hai sa vedem cine pe cine incinge tu nu mai tii minte la waru dintre breasla ta si BloodyAngels ca eu si cu isa va faceam toata breasla?
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 4:37 am

Pe mine in naite 2 pleyeri ma bateu
Si eu ii bateam pe iei Smile)
Sus In jos
Andrey96
Membru
Membru
Andrey96


Data de inscriere : 03/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 5:13 am

DEMONrau al rupe pe superreptila si pe pepsy
asa ca aleg DEMONrau e cel mai bun pvp pvm
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=22aP7WVC5Q0&feature=related
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 5:20 am

Andrey96 a scris:
DEMONrau al rupe pe superreptila si pe pepsy
asa ca aleg DEMONrau e cel mai bun pvp pvm

Dar pe mine ereati 3 razboinici la war si nu ma dobora 1 nu mai vb de Poker saracu ca el avea jumatate din breasla voastra pe el si tot noi v-am batut!Noi 2 voi o intreaga breasla =))))
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 5:46 am

scratch scratch DEMONrau i cel mai bun... cheers a si apropo dak pepsy joaka bine...atunci de unde stiti voi ca nare seturi...vas cunosc prea bine
iar atunci cand iam cerut sami arate itemele cika la el nu lasa ca am moolte bonusuri Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
pepsyl3mon
V.I.P.
V.I.P.
pepsyl3mon


Data de inscriere : 28/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Dej,jud Cluj

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 9:24 am

Dc sa arat itemele ia zi?Neutral si ma cand ma rupea demonrau pe mn?Smile)) pff inseamna ca nu sti Wink si ce seturi sa am? Da AVEAM SETURI PvP si PvM cum aveau toti:) deci mai bn taci;) nu-s obligat sa arat itemele la nimeni!
Sus In jos
Amidamaruu
Membru
Membru
Amidamaruu


Data de inscriere : 12/11/2010

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: mda   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 1:43 pm

Voi ati auzit de vechiul xxCrazyboyxx acum xxAmidamaruuxx eu eram cel mai bun dupa DemonRau,ShamanHater cand eram noi pe galben..adica inainte de primul rr Smile)) acum...
Sus In jos
xCuse
Membru
Membru



Data de inscriere : 13/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 1:07 pm

pe mine nu ma bate niciun war sunt cel mai bun war din toate regatele! Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Empty
MesajSubiect: Re: carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P   carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P Icon_minitime

Sus In jos
 
carei cel mai bun de pe regat rosu :P:P
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» carei cel mai bun de pe blue
» Carei cea mai tare rasa si pe ce magi?
» Cum ma mut in alt regat?
» Pentru Regatul Rosu!
» Colorant Rosu de par

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: