Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasa GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

  GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dragos27
Membru
Membru
Dragos27


Data de inscriere : 03/08/2010

 GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE Empty
MesajSubiect: GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE    GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE Icon_minitimeSam Noi 06, 2010 3:21 am

SALL GA !!!!!
Am o nelamurire am vazut pe si-te ca la download sunt 2 in engleza si unu care scrie romana !!!! am descarcat ala in romanaca(care scria romana).
Am gasit ca e in engleza !!!! Care e ala in romana ??????????????????? pe 6.11.2010 si am gasit modificarile de si-te !!! !pls help me !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sus In jos
pgmn67
Membru
Membru
pgmn67


Data de inscriere : 15/11/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

 GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE Empty
MesajSubiect: Re: GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE    GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE Icon_minitimeVin Noi 19, 2010 12:56 pm

ALA IN "ROMANA" E TRADUS MAI MULT SI FATA DE CELELALTE DOUA CLIENTURI(SAU CLIENTE CUM O FI CORECT) ANUMITE ITEME DE LA NEGUSTORUL SPECIAL NU SE VAD...ASTA E DIFERENTA...E O IDEE MAI MULT TRADUS...DAR DACA SE DOVEDESTE CA FOLOSESTI CLIENTELE IN "ENGLEZA" VEI PRIMI BAN...
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 26
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

 GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE Empty
MesajSubiect: Re: GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE    GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE Icon_minitimeVin Noi 19, 2010 1:13 pm

nush
Sus In jos
Dragos27
Membru
Membru
Dragos27


Data de inscriere : 03/08/2010

 GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE Empty
MesajSubiect: Re: GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE    GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE Icon_minitimeLun Noi 22, 2010 5:58 am

[quote="pgmn67"][b]ALA IN "ROMANA" E TRADUS MAI MULT SI FATA DE CELELALTE DOUA CLIENTURI(SAU CLIENTE CUM O FI CORECT) ANUMITE ITEME DE LA NEGUSTORUL SPECIAL NU SE VAD...ASTA E DIFERENTA...E O IDEE MAI MULT TRADUS...DAR DACA SE DOVEDESTE CA FOLOSESTI CLIENTELE IN "ENGLEZA" VEI PRIMI BAN..eu incerc sa il eau pe ala dar la ala care zice romana e in engleza nu stiu ce are asa ca Sleep cu clientu in engleZA ca nu il pot gasi pe ala in romana No Sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





 GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE Empty
MesajSubiect: Re: GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE    GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE Icon_minitime

Sus In jos
 
GA UITATE IN LEGATURA CU SI-TE
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» in legatura cu rr..
» In legatura cu MD
» Un joc... Legatura xD
» in legatura cu exp
» in legatura cu svr

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: