Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaGA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
>>Zorga<<
Membru Elite
Membru Elite
>>Zorga<<


Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Sibiu
Comentarii : Respecta si vei fi respectat!

GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT Empty
MesajSubiect: GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT   GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT Icon_minitimeJoi Noi 04, 2010 4:58 am

GA DECI INTRU IMI APARE FATA AIAI SURA DAU ACOLOC CLICK SI NU IMI INTRA SE FACE ECRANU NEGRU SI APOI IMI REVINE LA DEKSTOP ! NU AM FACUT NICI O MODIFICARE LA CALCULATOR ZIMI TE ROG CE POT FACE!

MULTUMESC
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT Empty
MesajSubiect: Re: GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT   GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT Icon_minitimeJoi Noi 04, 2010 8:08 am

>>Zorga<< a scris:
GA DECI INTRU IMI APARE FATA AIAI SURA DAU ACOLOC CLICK SI NU IMI INTRA SE FACE ECRANU NEGRU SI APOI IMI REVINE LA DEKSTOP ! NU AM FACUT NICI O MODIFICARE LA CALCULATOR ZIMI TE ROG CE POT FACE!

MULTUMESC


Inceasrca sa modifici configurarea 800x600 vezi daca merge si daca iti da eroare cand incerci sa intrii pe joc si apare fereastra cu sura incide jocul si deschidel iara si cum apare imaginea cu sura dai OK sa intrii in client iti va merge si mie imi apare eroare prima data cand vreau sa intru pe joc!Bft sper sa iti mearga!
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
XxXAdytzaXxX
V.I.P.
V.I.P.
XxXAdytzaXxX


Data de inscriere : 22/04/2010
Localizare : In Spatele Tau:P[;X]

GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT Empty
MesajSubiect: Re: GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT   GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT Icon_minitimeJoi Noi 04, 2010 9:03 am

Isabella a scris:
>>Zorga<< a scris:
GA DECI INTRU IMI APARE FATA AIAI SURA DAU ACOLOC CLICK SI NU IMI INTRA SE FACE ECRANU NEGRU SI APOI IMI REVINE LA DEKSTOP ! NU AM FACUT NICI O MODIFICARE LA CALCULATOR ZIMI TE ROG CE POT FACE!

MULTUMESC


Inceasrca sa modifici configurarea 800x600 vezi daca merge si daca iti da eroare cand incerci sa intrii pe joc si apare fereastra cu sura incide jocul si deschidel iara si cum apare imaginea cu sura dai OK sa intrii in client iti va merge si mie imi apare eroare prima data cand vreau sa intru pe joc!Bft sper sa iti mearga!
asa si la mn..Wink dar sa nu inchizi fereasta aia q sura ca altfel si se va bloca clientul... affraid
Sus In jos
>>Zorga<<
Membru Elite
Membru Elite
>>Zorga<<


Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Sibiu
Comentarii : Respecta si vei fi respectat!

GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT Empty
MesajSubiect: Re: GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT   GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT Icon_minitimeJoi Noi 04, 2010 9:23 am

VA MULTUMESC !
Sus In jos
Isabella
V.I.P.
V.I.P.
Isabella


Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Alaturi de persoana iubita!(Dej Judetul Cluj)
Comentarii : Wings...Don't make the angel....but Dick makes you angel

GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT Empty
MesajSubiect: Re: GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT   GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT Icon_minitimeJoi Noi 04, 2010 10:54 am

>>Zorga<< a scris:
VA MULTUMESC !

Cp ma bucur ca ti-a mers!Spor la joc si distractie placuta! cheers cheers
Sus In jos
Http://www.metin2ro.ilive.ro
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT Empty
MesajSubiect: Re: GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT   GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT Icon_minitimeVin Noi 05, 2010 10:47 am

Raspuns primit!

Topic Inchis!
Sus In jos
Continut sponsorizat





GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT Empty
MesajSubiect: Re: GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT   GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT Icon_minitime

Sus In jos
 
GA IN LEGATURA CU NOUL CLIENT
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: