Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
Acasa11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).

In jos 
+2
CretzuV
YANY666
6 participanți
AutorMesaj
YANY666
Membru
Membru
YANY666


Data de inscriere : 21/04/2010

11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Empty
MesajSubiect: 11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).    11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Icon_minitimeMar Oct 26, 2010 12:28 am

Am observat ca ora de inchidere este 22
dar ora de deschidere care este??????????????????????????????????????????
21 cumva????
parca trebuia sa fie 09.00
Sus In jos
CretzuV
Membru
Membru
CretzuV


Data de inscriere : 09/08/2010
Localizare : Ploiesti ~

11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Empty
MesajSubiect: Re: 11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).    11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 12:15 pm

Azi am plecat eu la 11:30 de acasa si era inca inchis...
Sus In jos
bossu233
Membru
Membru
bossu233


Data de inscriere : 15/11/2010

11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Empty
MesajSubiect: e on mereu   11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Icon_minitimeMier Noi 17, 2010 4:23 am

Ma sv este on mereu!Daca nu va merge din prima,inceracati a doua oara
Sus In jos
Zoo[M]
Membru Elite
Membru Elite
Zoo[M]


Data de inscriere : 17/07/2010
Localizare : Ch1 Regat Blue ;x

11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Empty
MesajSubiect: Re: 11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).    11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Icon_minitimeMier Noi 17, 2010 10:53 am

bossu233 a scris:
Ma sv este on mereu!Daca nu va merge din prima,inceracati a doua oara


Serverul nare cum sa fie mereu on Smile

Srv este on atunci cand il deschide Angel ,!!
Sus In jos
http://www.metin2ro.ilive.ro
αℓєχ ;x
V.I.P.
V.I.P.
αℓєχ ;x


Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 113
Localizare : Si fac pariu ca prezentarea mea ar schimba ceva..

11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Empty
MesajSubiect: Re: 11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).    11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Icon_minitimeVin Noi 19, 2010 1:50 am

Wa cand serverul e on..
La mine ma scoate din metin..
Nici nu ot sa intru..
Cu toate ca am lvl 35:|
Sus In jos
bossu233
Membru
Membru
bossu233


Data de inscriere : 15/11/2010

11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Empty
MesajSubiect: nu asta vroiam sa spun   11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Icon_minitimeVin Noi 19, 2010 6:16 am

Serverul este deschis de la 9(dimineata)-22(seara)
Sus In jos
คคг๏ภรt๏ภє
Membru
Membru
คคг๏ภรt๏ภє


Data de inscriere : 12/11/2010
Varsta : 26
Localizare : acolo de unde nu iti poti imagina acolo unde soarele trebuie platit ca sa straluceasca acolo de unde apa o iei numai de la ploaie acolo de unde mancarea o iei numai de la Basescu acolo unde se face sapa de lemn AFRICA!

11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Empty
MesajSubiect: Re: 11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).    11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:31 am

raspuns: dute pe chat si apoi uitate in stanga jos si (mi se pare nush nu m-am dus acm sa vad)ca o sa scrie cand e deschis orele. Very Happy
suplimentar: tare poza
Sus In jos
Continut sponsorizat





11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Empty
MesajSubiect: Re: 11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).    11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).  Icon_minitime

Sus In jos
 
11. Ora de inchidere a serverului este 22, in fiecare zi (licenta obtinuta).
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: