Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaMini regulament secţiune! EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Mini regulament secţiune!

In jos 
AutorMesaj
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Mini regulament secţiune! Empty
MesajSubiect: Mini regulament secţiune!   Mini regulament secţiune! Icon_minitimeLun Iun 09, 2014 2:04 am


Mini regulament secţiune!


Acest regulament poate fi actualizat in orice moment aşa că vă rog să fiţi atenţi la modificări si să le respectaţi! Pentru a garanta o atmosferă relaxantă între toţi participanţii subsecţiunii sunt necesare cerinţe minime de conduită.

1. Am refăcut topicurile din vechea categorie "Tutoriale". Le-am editat şi am mai adaugat câte ceva. Sunt mai puţine deoarece unele au fost unite. Dacă aveţi ceva de completat la cele care exista până acum postati in topicul respectiv.

2. Nu vreau să văd în această cotegorie topicuri gen bravo, frumos, drăguţ sau mai ştiu eu ce, aţi făcut P.H. destul în vechea categorie, aici postaţi doar dacă aveţi o nelamuririre privind topicul respectiv sau dacă aveţi de completat... posturile ce vor conţine doar un cuvânt sau 2 vor fi şterse.

3. Aceasta categorile este pentru a vă informa, nu pentru a face mesaje. Nu postaţi topicuri cu acelaşi subiect, întâi căutaţi... dacă ceea ce vreţi să postaţi există deja, citiţi topicul respectiv şi printr-un reply completaţi dacă este necesar, astfel topicurile vor fi şterse.

Administratorii şi membrii staff-ului îşi rezervă dreptul de a proceda aşa cum este mai corect pentru o bună stare şi funcţionare a forumului, chiar dacă acest lucru implică banarea conturilor. În orice altă situaţie neprevăzută de regulament, conducerea comunităţii are ultimul cuvânt!




Cu respect, echipa Metin2RoSpeed.
Vă dorim un joc cât mai plăcut!
 
Sus In jos
 
Mini regulament secţiune!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mini regulament secţiune!
» Mini regulament secţiune!
» Mini regulament secţiune!
» Secţiune Prezentare Caracter
» Regulament Joc

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Tutoriale-
Mergi direct la: