Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaUn mic intro EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Un mic intro

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Un mic intro Empty
MesajSubiect: Un mic intro   Un mic intro Icon_minitimeJoi Mai 29, 2014 4:27 am

Un mic intro. Poate voi face vreodata clipuri de pe noul servar si o sa il folosesc.

Sus In jos
beast
Membru
Membru



Data de inscriere : 27/05/2014

Un mic intro Empty
MesajSubiect: Re: Un mic intro   Un mic intro Icon_minitimeJoi Mai 29, 2014 11:41 am

Good job, nu-i rau. Wink
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Un mic intro Empty
MesajSubiect: Re: Un mic intro   Un mic intro Icon_minitimeJoi Mai 29, 2014 12:55 pm

Ok,asta chiar este un intro frumos,bravo.

Ai putea sa faci pe viitor filmulete de pe speed din mai multe dueluri,la facutul mapelor,gen DT,Grota etc.Iar in final,ar putea sa faci si un video de prezentare al serverului,vad ca te pricepi.
Sus In jos
KiNG
Membru
Membru
KiNG


Data de inscriere : 17/05/2014
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Un mic intro Empty
MesajSubiect: Re: Un mic intro   Un mic intro Icon_minitimeVin Mai 30, 2014 2:32 am

Il rog pe frost sa lase un link cu intro-ul in format, .veg , fara modificare, sa nu-l laudam degeaba ,poate e doar un template ,si in + nu e caracterul lui deci..
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Un mic intro Empty
MesajSubiect: Re: Un mic intro   Un mic intro Icon_minitimeVin Mai 30, 2014 2:34 am

KiNG a scris:
Il rog pe frost sa lase un link cu intro-ul in format, .veg , fara modificare, sa nu-l laudam degeaba ,poate e doar un template ,si in + nu e caracterul lui deci..

Pai intro -ul e dupa un template, doar ca l-am modificat putin Smile.
Momentan eu sunt pe aura, dar dupa lvl 99 o sa fiu mental. Daca se vor baga beta intro-ul asta o sa fie perfect Razz.

Sus In jos
KiNG
Membru
Membru
KiNG


Data de inscriere : 17/05/2014
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Un mic intro Empty
MesajSubiect: Re: Un mic intro   Un mic intro Icon_minitimeVin Mai 30, 2014 6:39 am

FrostBite a scris:
KiNG a scris:
Il rog pe frost sa lase un link cu intro-ul in format, .veg , fara modificare, sa nu-l laudam degeaba ,poate e doar un template ,si in + nu e caracterul lui deci..

Pai intro -ul e dupa un template, doar ca l-am modificat putin Smile.
Momentan eu sunt pe aura, dar dupa lvl 99 o sa fiu mental. Daca se vor baga beta intro-ul asta o sa fie perfect Razz.

Deci este un template , nu ai facut cine stie ce la intro deci.
Sus In jos
beast
Membru
Membru



Data de inscriere : 27/05/2014

Un mic intro Empty
MesajSubiect: Re: Un mic intro   Un mic intro Icon_minitimeSam Mai 31, 2014 1:36 am

KiNG a scris:
FrostBite a scris:
KiNG a scris:
Il rog pe frost sa lase un link cu intro-ul in format, .veg , fara modificare, sa nu-l laudam degeaba ,poate e doar un template ,si in + nu e caracterul lui deci..

Pai intro -ul e dupa un template, doar ca l-am modificat putin Smile.
Momentan eu sunt pe aura, dar dupa lvl 99 o sa fiu mental. Daca se vor baga beta intro-ul asta o sa fie perfect Razz.

Deci este un template , nu ai facut cine stie ce la intro deci.
Da, daca ar fi sustinut inca ca el l-a facut in intregime il rugai doar sa puna o poza cu proiectul din sony vegas/after effects.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un mic intro Empty
MesajSubiect: Re: Un mic intro   Un mic intro Icon_minitime

Sus In jos
 
Un mic intro
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Poze-Video-
Mergi direct la: