Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaO problema personala... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 O problema personala...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

O problema personala... Empty
MesajSubiect: O problema personala...   O problema personala... Icon_minitimeMier Mai 28, 2014 11:49 pm

Cu parere de rau tin sa anunt stingerea din viata a bunicului din partea tatalui. Din pacate, nu cred ca voi mai putea intra aproximativ vreo 3 zile, pana dupa inmormantare, deoarece se spune ca nu ar fi bine.
Eu unul, pentru a nu opri serverul de joc pentru aceste 3 zile, voi lasa server-ul online non-stop dar daca se va intampla cumva sa se inchida din cauza unei caderii de tensiune, sau altceva de genul acesta, sa aveti rabdare 1-2 zile pana cand serverul va fi online din nou. Sper totusi sa ramana online in tot acest timp.
Nici mie nu imi place situatia dar nu avem ce face. Imi cer scuze pentru acest inconvenient si sa ne auzim cu bine!
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
beast
Membru
Membru



Data de inscriere : 27/05/2014

O problema personala... Empty
MesajSubiect: Re: O problema personala...   O problema personala... Icon_minitimeJoi Mai 29, 2014 12:20 am

Odihneasca-se-n pace ! Te asteptam sa vii inapoi Angel.
Sus In jos
[GA]Shaimas
Moderator
Moderator
[GA]Shaimas


Data de inscriere : 29/06/2012
Localizare : Far away

O problema personala... Empty
MesajSubiect: Re: O problema personala...   O problema personala... Icon_minitimeJoi Mai 29, 2014 11:36 am

Dumnezeu sa-l ierte . Tine-te bine bro , suntem alaturi de tine..Cu serverul nu iti fa griji , cand te simti in stare sa revi te asteptam cu drag.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro/
Continut sponsorizat





O problema personala... Empty
MesajSubiect: Re: O problema personala...   O problema personala... Icon_minitime

Sus In jos
 
O problema personala...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 1 Problema
» am o problema
» Problemele in Metin!!!!
» Am o problema cu sv...
» o problema

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: