Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaMentenanta 28 Mai EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Mentenanta 28 Mai

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Mentenanta 28 Mai Empty
MesajSubiect: Mentenanta 28 Mai   Mentenanta 28 Mai Icon_minitimeMar Mai 27, 2014 11:11 pm

In urma acestei mentenante s-au modificat urmatoarele:

- Dropul Pietrelor Metin a fost modificat astfel: Carti si SS - sansa de drop 90%, pana la 2 cufere cu bijuterii - sansa de drop 100%, pana la 3 certificate de argint (in functie de nivelul metinului) - sansa de drop 50%.
Metinele de 90 si cele din mapele noi au drop si la alte iteme, arme sau armuri.

- Dropul certificatelor de argint a fost modificat astfel: Obiecte pentru breasla 25x - sansa de drop 50%, Ape 10x - sansa de drop 70%, Roua 10x - sansa de drop 30%.



Va doresc un joc cat mai placut,
[Owner]Angel!
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
beast
Membru
Membru



Data de inscriere : 27/05/2014

Mentenanta 28 Mai Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta 28 Mai   Mentenanta 28 Mai Icon_minitimeMier Mai 28, 2014 5:40 am

Eu nu inteleg ce rost au drop-ul cartilor la metine....cand se gasesc in shop cu 1k, chiar astazi am spart cateva metine si imi picau carti gen ambuscada, iures etc...nu le vad rostul pur si simplu.
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Mentenanta 28 Mai Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta 28 Mai   Mentenanta 28 Mai Icon_minitimeMier Mai 28, 2014 9:12 am

Nu pot lasa sa pice doar lucruri bune. Daca le scot pe alea, pica doar cele bune.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
beast
Membru
Membru



Data de inscriere : 27/05/2014

Mentenanta 28 Mai Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta 28 Mai   Mentenanta 28 Mai Icon_minitimeMier Mai 28, 2014 11:54 am

[Owner]Angel a scris:
Nu pot lasa sa pice doar lucruri bune. Daca le scot pe alea, pica doar cele bune.
Pai da dar tot aceleasi lucruri bune primesti, doar ca, de exemplu, daca farmezi la etajul 7 in dt...si iei toate chestiile alea de pe jos iti umplu inventarul aiurea + ca mai sunt si mobii aia si nu mai ai timp sa le si arunci si sa pui itemele bune deoparte.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mentenanta 28 Mai Empty
MesajSubiect: Re: Mentenanta 28 Mai   Mentenanta 28 Mai Icon_minitime

Sus In jos
 
Mentenanta 28 Mai
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mentenanta 31 Mai
» Mentenanta 29 Mai
» Mentenanta 26 Mai
» Mentenanta 19 Mai
» Mentenanta 04 August

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed New Server :: Actualizari-
Mergi direct la: