Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaUn mic cadou!  EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Un mic cadou!

In jos 
+3
D.R.E.A.M.
TheBlackCat
Blake.
7 participanți
AutorMesaj
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeMier Iul 24, 2013 5:10 am

Un mic cadou!  2whidmv
Sus In jos
TheBlackCat
Membru
Membru
TheBlackCat


Data de inscriere : 10/05/2013
Varsta : 29
Localizare : Paradis

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeMier Iul 24, 2013 5:16 am

Du-te Dicaaaaaaaaa! Smile

Mno uite ce frumosi suntem. :">
Sus In jos
D.R.E.A.M.
Membru
Membru
D.R.E.A.M.


Data de inscriere : 14/09/2012
Localizare : Guatemala

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeMier Iul 24, 2013 5:21 am

"Acum pregatim decisiva" si du-te Dica! Smile

Bine rau poza. Smile
Sus In jos
ArmagGeddonN
Membru
Membru
ArmagGeddonN


Data de inscriere : 24/07/2013
Varsta : 26
Localizare : Up in space!

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeMier Iul 24, 2013 5:28 am

S-au adunat dintre toate colturile celor 3 regate, cei mai buni cintre cei buni. :kingg2: 
Oricum am iesit bine cu totii!
Sus In jos
xDisturbed
Membru
Membru
xDisturbed


Data de inscriere : 12/10/2012

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeJoi Iul 25, 2013 1:54 am

Armaghedon nu-ti dau dreptate nu uita ce breasla e pe locul 1 in top si ce membrii are, asa ca lasa aceste commenturi cu cei mai buni. Smile
Sus In jos
ArmagGeddonN
Membru
Membru
ArmagGeddonN


Data de inscriere : 24/07/2013
Varsta : 26
Localizare : Up in space!

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeJoi Iul 25, 2013 7:47 am

Sper sa mai fie un war sa aflam raspunsul distrurbed. bounce
Sus In jos
xDisturbed
Membru
Membru
xDisturbed


Data de inscriere : 12/10/2012

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeVin Iul 26, 2013 12:58 am

Ok, dam un war saptamana viitoare HULIGANS - Defiance, sa observam care e cea mai buna breasla. Smile
Sus In jos
ς๏гtєz
Membru
Membru
ς๏гtєz


Data de inscriere : 29/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Pe aici,pe acolo :)

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeVin Iul 26, 2013 3:51 am

xDisturbed a scris:
Ok, dam un war saptamana viitoare HULIGANS-Defiance sa observam care e cea mai buna breasla. Smile

Bai winzore, tu tot dai warr, dar daca nu vrea Dream, sigur dai warr, nici nu ai iteme dar tu vorbesti de warr.... affraid
Sus In jos
JumpLike
Membru
Membru



Data de inscriere : 30/03/2013

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeVin Iul 26, 2013 4:56 am

Gasca Cangrena baaa! Smile
Bine inteles era mult mai reusita poza daca era unu JumpLike acolo... dar sa tercem cu vederea!  Embarassed
Sus In jos
ArmagGeddonN
Membru
Membru
ArmagGeddonN


Data de inscriere : 24/07/2013
Varsta : 26
Localizare : Up in space!

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeVin Iul 26, 2013 6:14 am

xDisturbed a scris:
Ok, dam un war saptamana viitoare HULIGANS-Defiance,sa observam care e cea mai buna breasla. Smile

Daca chiar va fi war eu acolo voi fi sa te astept, si daca va fi fara tradari si buguri si mai bine! Twisted Evil
Sus In jos
TheBlackCat
Membru
Membru
TheBlackCat


Data de inscriere : 10/05/2013
Varsta : 29
Localizare : Paradis

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeVin Iul 26, 2013 9:58 am


Draga Winzorel, ideea este urmatoarea, dReaM zice ca nu da war, la fel spun si eu, insa tu prietenash te lauzi cu warul desi n-ai iteme. Mi se pare ca incerci sa faci "abuz de putere" fara a avea "puterea". Calmeaza-te zeule, ca tot pe 1 sunteti, dar asta nu va face cei mai buni. Plus ca nu-l baga pe dReaM in asta, si desigur pe Bobo. Da war cu InStyle, bunule!
Sus In jos
ArmagGeddonN
Membru
Membru
ArmagGeddonN


Data de inscriere : 24/07/2013
Varsta : 26
Localizare : Up in space!

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeVin Iul 26, 2013 10:00 am

LadyQiao a scris:
Draga Winzorel, ideea este urmatoarea, dReaM zice ca nu da war, la fel spun si eu, insa tu prietenash te lauzi cu warul desi n-ai iteme. Mi se pare ca incerci sa faci "abuz de putere" fara a avea "puterea". Calmeaza-te zeule, ca tot pe 1 sunteti, dar asta nu va face cei mai buni. Plus ca nu-l baga pe dReaM in asta, si desigur pe Bobo. Da war cu InStyle, bunule!

Zi-i Dano! :*
Sus In jos
xDisturbed
Membru
Membru
xDisturbed


Data de inscriere : 12/10/2012

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeVin Iul 26, 2013 2:51 pm

Deci sa va raspund la toate aceste comentarii. Smile

Cor tu sa te lauzi cu munca ta nu cu listele altora de seturi modate. Dana dau war dupa breasla mea si eu imi aleg membrii iar cu InStyle voi da war cat de curand si a da am iteme prietenas.
Sus In jos
TheBlackCat
Membru
Membru
TheBlackCat


Data de inscriere : 10/05/2013
Varsta : 29
Localizare : Paradis

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeVin Iul 26, 2013 3:53 pm

xDisturbed a scris:
Deci sa va raspund la toate aceste comentarii. Smile

Cor tu sa te lauzi cu munca ta nu cu listele altora de seturi modate. Dana dau war dupa breasla mea si eu imi aleg membrii iar cu InStyle voi da war cat de curand si a da am iteme prietenas.

Lasa-l pe Cor sa se laude ca cu banii lui a cumparat modul, nu cu banii tai. La cati membrii ai tu prietenas ma indoiesc ca o sa se numeasca war, si degeaba zici ca dai war cu InStyle sau Defiance atata timp cat liderii nu te accepta si n-au chef de tine. Ai de gand sa ne obligi sa dam war? Si itemele tale-s la Rose prietenas. Isi bate joc de tine cum vrea. Bafta Zeus! bounce
Sus In jos
xDisturbed
Membru
Membru
xDisturbed


Data de inscriere : 12/10/2012

Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitimeSam Iul 27, 2013 2:21 pm

Draga Dana itemele mele sunt la ea dar v-am zis si in seara cand ati dat voi waru ce am eu deci nu am nevoie de acele iteme de la Rose, asa ca lasa mandria ta de fata buna ca nu a tinut niciodata la mine si am destui membrii cat sa pot da si war. Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un mic cadou!  Empty
MesajSubiect: Re: Un mic cadou!    Un mic cadou!  Icon_minitime

Sus In jos
 
Un mic cadou!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cadou pentru Craciun
» Care ma poate ajuta? va rog mult de tot :) ca un cadou de ziua mea :o3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Poze-Video-
Mergi direct la: