Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaMetin2RoSpeed: Dueluri 2013 EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Metin2RoSpeed: Dueluri 2013

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Pinpop-
Membru
Membru
Pinpop-


Data de inscriere : 05/11/2010
Localizare : Timisoara

Metin2RoSpeed: Dueluri 2013 Empty
MesajSubiect: Metin2RoSpeed: Dueluri 2013   Metin2RoSpeed: Dueluri 2013 Icon_minitimeMar Iul 23, 2013 4:30 pm

Astazi va incant cu cateva dueluri demonstrative, le numesc asa deoarece am facut cu playeri de level inferior mie si castigul a fost clar din partea mea. Videoclip-ul este de tip promotional, tratati-l ca atare!



Oficial sau neoficial ma consider moviemaker-ul serverului Metin2RoSpeed, orice eveniment din jocul vostru (al caracterului vostru din joc) care vreti sa-l surprindeti (Dueluri,Level 127,sau mai stiu eu ce idei traznite mai aveti) va pot ajuta! Totul este gratis, eu va inregistrez si va pun pe youtube, bineinteles pentru reclama serverului. Va astept cu tot felul de propuneri si pareri, o fac strict de placere si pentru publicitatea server-ului 2, sper sa se implice cat mai multi playeri in proiectele mele! Va multumesc frumos, sper sa apreciati ce incerc sa fac aici.

Contact:
- Facebook: http://fb.com/fratilacalin
- Nume joc: Pinpop
- PM pe forum
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Metin2RoSpeed: Dueluri 2013 Empty
MesajSubiect: Re: Metin2RoSpeed: Dueluri 2013   Metin2RoSpeed: Dueluri 2013 Icon_minitimeVin Iul 26, 2013 12:22 pm

Tactica foarte buna. Seturi perfecte, fara exagerari. 40K pe aura... cu semiom, ce sa mai spui. Nu joc pe sv 2, dar cred ca esti in top cinci duelisti. Felicitari!
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Pinpop-
Membru
Membru
Pinpop-


Data de inscriere : 05/11/2010
Localizare : Timisoara

Metin2RoSpeed: Dueluri 2013 Empty
MesajSubiect: Re: Metin2RoSpeed: Dueluri 2013   Metin2RoSpeed: Dueluri 2013 Icon_minitimeSam Iul 27, 2013 12:56 am

ScRe3nN a scris:
Tactica foarte buna. Seturi perfecte, fara exagerari. 40K pe aura... cu semiom, ce sa mai spui. Nu joc pe sv 2, dar cred ca esti in top cinci duelisti. Felicitari!

Multumesc frumos, am un set war-sura si unul ninja-saman, eu nu le pot numi seturi deoarece schimb doar 2 iteme + scuturile.
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Metin2RoSpeed: Dueluri 2013 Empty
MesajSubiect: Re: Metin2RoSpeed: Dueluri 2013   Metin2RoSpeed: Dueluri 2013 Icon_minitimeSam Iul 27, 2013 1:11 am

Pinpop- a scris:
ScRe3nN a scris:
Tactica foarte buna . Seturi ... perfecte , fara exagerari . 40k pe aura ... cu semiom, ce sa mai spui . Nu joc pe sv 2 , dar cred ca esti in top5 duelisti . Felicitari

Multumesc frumos, am un set war/sura si unul ninja/saman, eu nu le pot numi seturi deoarece schimb doar 2 iteme + scuturile.

Cand bati un war mental, tu fiind aura si cu arma 2 maini. cu viata aproape full. Ce sa-ti mai doresti? Smile
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Metin2RoSpeed: Dueluri 2013 Empty
MesajSubiect: Re: Metin2RoSpeed: Dueluri 2013   Metin2RoSpeed: Dueluri 2013 Icon_minitime

Sus In jos
 
Metin2RoSpeed: Dueluri 2013
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Evenimentul OX - Server 2 (21.07.2013)
» Ghid pt ninja dueluri
» Misiune Noua: 500 Dueluri
» ghid ninja arc/lame (dueluri)
» Black Friday 2013

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Poze-Video-
Mergi direct la: