Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaPoze de pe serverul doi. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Poze de pe serverul doi.

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Poze de pe serverul doi. Empty
MesajSubiect: Poze de pe serverul doi.   Poze de pe serverul doi. Icon_minitimeMier Iul 10, 2013 4:42 am

Poze de pe server doi.

Ceva gen QubaDnb vs "Restu Lumi".

Poze de pe serverul doi. 0708_223145

Poze de pe serverul doi. 0709_031846

Poze de pe serverul doi. 0709_032010

Poze de pe serverul doi. 0709_032015

Poze de pe serverul doi. 0709_032317

Poze de pe serverul doi. 0709_032327

Poze de pe serverul doi. 0709_032904



Acel tabel este pt a arata cat hh am si cata patrunzatoare. Aceste 2 bonusuri sunt indispensabile in pvp pt un war corp / ninja lame. Poate unele din aceste poze vor aparea si pe Facebook-ul oficial. In special cea cu sura arme inghenuncheat in fata mea. Smile
Sus In jos
SoulKeeper
Membru Elite
Membru Elite
SoulKeeper


Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 25
Localizare : Iη Yσύя Єγεs xD

Poze de pe serverul doi. Empty
MesajSubiect: Re: Poze de pe serverul doi.   Poze de pe serverul doi. Icon_minitimeVin Iul 12, 2013 4:30 am

Bai copile, m-ai disperat cu niste poze cu rahatu' tau de caracter! Mai termina, ca nu intereseaza pe nimeni ca iti petreci viata reala intr-un joc virtual!
Sus In jos
PVP
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Poze de pe serverul doi. Empty
MesajSubiect: Re: Poze de pe serverul doi.   Poze de pe serverul doi. Icon_minitimeVin Iul 12, 2013 4:33 am

Un warn pt offtopic cineva?


Citeste cum se numeste sectiunea.
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Poze de pe serverul doi. Empty
MesajSubiect: Re: Poze de pe serverul doi.   Poze de pe serverul doi. Icon_minitimeVin Iul 12, 2013 10:57 am

ExXxPreSs aka ExciteMind atentie, s-ar putea sa te trezesti cu banarea temporara a contului. Acest subiect nu incalca regulile acestui forum/sectiuni. Desigur, nu esti obligat sa privesti sau sa raspunzi la orice topic al jucatorilor daca nu iti place ceea ce vezi.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Poze de pe serverul doi. Empty
MesajSubiect: Re: Poze de pe serverul doi.   Poze de pe serverul doi. Icon_minitimeDum Iul 14, 2013 8:46 am

Quba, sunt de acord cu Excite, pana sa se deschida server 2 te luai cu toti in gura, ca ba nu stiu ce nu-ti convine, ca ba e praf, ca ba nu-ti place ce posteaza, etc. Acum nu-ti convine cand cineva se ia de tine.  Sincer, si eu cred ca exagerezi cu niste printuri, sunt altii mult mai buni ca tine pe server 2 care nu se lauda atat.
Sus In jos
Dzkmg7.
Membru
Membru



Data de inscriere : 06/03/2012
Varsta : 28
Localizare : Bistrita

Poze de pe serverul doi. Empty
MesajSubiect: esti pf:))   Poze de pe serverul doi. Icon_minitimeLun Iul 15, 2013 11:49 pm

Ce sa spun esti tare. Hai la un duel si fa printuri cu cat imi scazi, ca te faci de rusine cu waru tau si chestiile astea. Inca te mai si lauzi.  Daca esti bun demonstreaz-o in joc nu laudandu-te pe forum si in joc o iei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Poze de pe serverul doi. Empty
MesajSubiect: Re: Poze de pe serverul doi.   Poze de pe serverul doi. Icon_minitime

Sus In jos
 
Poze de pe serverul doi.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Serverul nu merge !
» Am inscris serverul
» Dc nu merge serverul???!!!!!!!!!!!!!11
» Ce se intampla cu serverul ? :)
» Loome sa flodat serverul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Poze-Video-
Mergi direct la: