Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaDedicatie dedicativa 2 is back EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Dedicatie dedicativa 2 is back

In jos 
2 participanți

Care e cel mai "retardel " membru?( RETÁRDER, retardere, s. n. (Auto) Dispozitiv auxiliar de frânare, care asigură încetinirea mișcării unui vehicul fără a se face uz de frânele propriu-zise ale acestuia. – Din engl. retarder. )
DRUID
Dedicatie dedicativa 2 is back Vote_lcap0%Dedicatie dedicativa 2 is back Vote_rcap
 0% [ 0 ]
DRUID
Dedicatie dedicativa 2 is back Vote_lcap0%Dedicatie dedicativa 2 is back Vote_rcap
 0% [ 0 ]
DRUID
Dedicatie dedicativa 2 is back Vote_lcap0%Dedicatie dedicativa 2 is back Vote_rcap
 0% [ 0 ]
DRUID
Dedicatie dedicativa 2 is back Vote_lcap0%Dedicatie dedicativa 2 is back Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sau ultima varianta DRUID
Dedicatie dedicativa 2 is back Vote_lcap0%Dedicatie dedicativa 2 is back Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 0
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Bossdimafeot
Membru
Membru
Bossdimafeot


Data de inscriere : 14/04/2013

Dedicatie dedicativa 2 is back Empty
MesajSubiect: Dedicatie dedicativa 2 is back   Dedicatie dedicativa 2 is back Icon_minitimeDum Mai 19, 2013 12:23 am

Bai driudu panei tale sau a mea (dak esti baiat se schimba).Ce ai draga cu saracu asassin4ever a?Oftica ca are un avatar mai misteaux decat al tau ... eu asa cred , si vezi ca old couple is back(asa cred).O facut si baiatu un topik (cu k sa nu fiu mai prost decat druid in caz ca imi va da TC+BAN)despre TERA ,LOL si metin 2 , ce vr mai mult.Oftica ca celelalte 2 jocuri ii dau muku cu m mik ca dupa se supara dumnizau pe mn , lu metin , acu va mai ofticati si voi...

Sa fim seriosi , acu ca druid is back (sau shit it's in the toilet)=traducerea in libaneza , distractia va reincepe.... pana la urma druid sa iti amintesc descrierea DISCUTII LIBERE ? = Aici puteti discuta orice in limita bunului simt..... sa fim seriosi , halal de moderatori ce sunteti lol! scratch , daca nu respectati nici macar descrierea unei categorii facute de nimeni altu decat "THE ANGEL DIMaria".... poi ce pastile catolicilor romani e ma asta????? flower flower

Si in finalemente ... cu speranta ca cineva sa citeasca topiku ininte sau un retardel mintal ( RETÁRDER, retardere, s. n. (Auto) Dispozitiv auxiliar de frânare, care asigură încetinirea mișcării unui vehicul fără a se face uz de frânele propriu-zise ale acestuia. – Din engl. retarder. desi la unique si deuid se poate lua si ca motamo ) voi face o comparatie cat se poate de exacta.....

Druid=maimuta=babuin=specie inapoiata=eva=c*rva= elephant
Unique=Cimpanzeu= drunken = alien = monkey = :banana: in gura lu druiiiid ehee , WE PARTY ALL NIGHT , WE GIVE MWIE LU GIBI LU GIBI LU GIBIBIBIBIBI

Si fac si nitel :spam :spam :spam :spam :spam :spam
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Dedicatie dedicativa 2 is back Empty
MesajSubiect: Re: Dedicatie dedicativa 2 is back   Dedicatie dedicativa 2 is back Icon_minitimeDum Mai 19, 2013 12:37 am

In limita bunului simt = fara jigniri aduse jucatorilor/staffului. Cont banat 7 zile si subiect inchis ca sa te linistesti. Ai ceva de reclamat poti sa imi dai PM nu sa jignesti.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
 
Dedicatie dedicativa 2 is back
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» SamanShow PARTEA A-III-A dedicatie pt fetele care se simt:))
» Dedicatie dedicativa pt IDIOTUL/A DE DRUID
» Dedicatie ptr Engii`:$
» Dedicatie pentru GM!!!
» PT anna vietii cu dedicatie de la Ping

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: