Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaRazboinicul Pierdut (Part. 2) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Razboinicul Pierdut (Part. 2)

In jos 
+3
ScRe3nN
FrostBite
Zeus
7 participanți
AutorMesaj
Zeus
Membru
Membru
Zeus


Data de inscriere : 27/12/2012
Varsta : 24
Localizare : La PC :)

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 5:25 am

Partea a2-a a acestui proiect...



Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 6:28 am

Bv, ai imaginatie!

Un mic sfat: treci mai des pe la ora de romana.
Sus In jos
Zeus
Membru
Membru
Zeus


Data de inscriere : 27/12/2012
Varsta : 24
Localizare : La PC :)

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 7:16 am

Puteti sami dati minutul (sau minutele) in care am gresit unele cuvinte?
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 7:18 am

Nu mai trebuie sa ma uit inca o data la video sa-ti zic ce ai gresit... ca iti zic de la reply. Smile

Se scrie sa-mi nu "sami".

Din cate am vazut prin video de cratima nu ai auzit.


Ultima editare efectuata de catre Bonduelle in Sam Ian 19, 2013 8:41 am, editata de 1 ori
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 8:20 am

Bravo pentru efort, dar cu video asta... daca il vede cineva nou faci doar antireclama. Parca esti analfabet! Nu interpreta, nu are nimeni nimic cu tine, dar videoul lasa mult de dorit din cauza scrisului

Sa vedem cum iese a treia parte...
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 9:40 am

ScRe3nN totusi sa o lasam mai usor cu astfel de vorbe. Nu multi stiu sa scrie corect gramatical in ziua de azi. Unii, chiar pusi acolo sus, sa ne conduca.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
spaimasv
Membru
Membru
spaimasv


Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 26
Localizare : sebes

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 10:06 am

[Owner]Angel a scris:
ScRe3nN totusi sa o lasam mai usor cu astfel de vorbe. Nu multi stiu sa scrie corect gramatical in ziua de azi. Unii, chiar pusi acolo sus, sa ne conduca.

Cu asta chiar ai dreptate.
Sus In jos
Zeus
Membru
Membru
Zeus


Data de inscriere : 27/12/2012
Varsta : 24
Localizare : La PC :)

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 11:46 am

Ma rog la Dumnezeu sa fac Part 3 cu voci.
Unele cuvinte sunt scrise fara cratime deoarece sa exprime vorba oamenilor din Epoca Medievala si alte cuvinte am uitat sa le pun cratimele.
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 2:24 pm

Frumos ai ideei bune. Dar lucreaza la limbaj, noi te iertam dar alti daca se uita la video o sa primesti numa dislike-uri si commenturi negative...
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 1:17 am

[Owner]Angel a scris:
ScRe3nN totusi sa o lasam mai usor cu astfel de vorbe. Nu multi stiu sa scrie corect gramatical in ziua de azi. Unii, chiar pusi acolo sus, sa ne conduca.

Corect Neutral

Si am spus, nu am vrut sa se interpreteze. A fost un sfat, am incercat sa ii spun ca nu merge sa scrie chiar asa. Adica macar sa incerce, nimeni nu e perfect.  Razz

Tot astept a treia parte sa vad cum iese. Razz
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
CR7
Helper
Helper
CR7


Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Cernavoda(CvD)

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 7:44 am

Analfabetule invata sa scrii!
Sus In jos
Zeus
Membru
Membru
Zeus


Data de inscriere : 27/12/2012
Varsta : 24
Localizare : La PC :)

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 8:18 am

Xlllent a scris:
Analfabetule invata sa scrii!
Eu nu sunt analfabet daca sti ce greu se editeaza videourile astea nai mai zice ca sunt analfabet,.
Sus In jos
CR7
Helper
Helper
CR7


Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Cernavoda(CvD)

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 8:35 am

Zeus a scris:
Xlllent a scris:
Analfabetule invata sa scrii!
Eu nu sunt analfabet daca sti ce greu se editeaza videourile astea nai mai zice ca sunt analfabet,.

E vina mea ca te grabesti la editare sa scrii ca un analfabet si dupa sa te critice lumea? Treaba ta, noi ti-am dat un sfat.
Sus In jos
Zeus
Membru
Membru
Zeus


Data de inscriere : 27/12/2012
Varsta : 24
Localizare : La PC :)

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeMar Ian 22, 2013 5:18 am

Xlllent a scris:
Zeus a scris:
Xlllent a scris:
Analfabetule invata sa scrii!
Eu nu sunt analfabet daca sti ce greu se editeaza videourile astea nai mai zice ca sunt analfabet.

E vina mea ca te grabesti la editare sa scrii ca un analfabet si dupa sa te critice lumea? Treaba ta, noi ti-am dat un sfat.

Tu nu mi-ai dat niciun sfat, tu doar m-ai criticat!
Sus In jos
FrostBite
Helper
Helper
FrostBite


Data de inscriere : 14/01/2012
Localizare : Sibiu

Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitimeMar Ian 22, 2013 8:15 am

Pai sfatul pe care l-ai primui a fost sa inveti sa scrii corect.
A , era sa uit, TC deoarece mi se pare ca in curand o sa se ajunga la cearta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Razboinicul Pierdut (Part. 2) Empty
MesajSubiect: Re: Razboinicul Pierdut (Part. 2)   Razboinicul Pierdut (Part. 2) Icon_minitime

Sus In jos
 
Razboinicul Pierdut (Part. 2)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Poze-Video-
Mergi direct la: