Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaMos Craciun... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Mos Craciun...

In jos 
+4
GodFather♥
Amethist
Le Luigi
-PuLsSs
8 participanți
AutorMesaj
-PuLsSs
Membru
Membru
-PuLsSs


Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Craiova

Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitimeMier Dec 26, 2012 7:43 am

O mica poza. ;x

Mos Craciun... 352n61l
Sus In jos
Le Luigi
Membru
Membru
Le Luigi


Data de inscriere : 27/12/2012
Varsta : 24
Localizare : Sub papuc .

Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitimeVin Dec 28, 2012 9:56 am

Asa si care ar trebui sa fie rostul acestei poze? Razz
O seara buna! Very Happy
Sus In jos
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitimeVin Dec 28, 2012 10:00 am

* Frumos, numai fotografi avem pe serveru asta. :>

P.s: Le Luigi, in aceasta sectiune se posteaza poze si clipuri din joc.. el si'a prezentat poza si acum va fi postata pe FB daca doreste Angel. Smile
Sus In jos
-PuLsSs
Membru
Membru
-PuLsSs


Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Craiova

Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitimeSam Dec 29, 2012 7:54 am

Exact... am facut o poza asa, sa o postez si eu. Smile
Sus In jos
Le Luigi
Membru
Membru
Le Luigi


Data de inscriere : 27/12/2012
Varsta : 24
Localizare : Sub papuc .

Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitimeSam Dec 29, 2012 9:10 pm

In cazul asta, imi cer scuze, nu am stiut. :)Umblam asa pe forum si nu aveam ce face, si am dat de poza asta, de aceea am itnrebat! Very Happy

O zi buna!
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitimeDum Dec 30, 2012 2:38 am

@GeniuXX nu tu esti ciumpalacu ala cu monede gratis?
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Amethist
Super Moderator
Super Moderator
Amethist


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 30
Localizare : # Bucureşti

Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitimeDum Dec 30, 2012 11:55 am

* Daca a luat ban, nu trebuie neaparat sa ii inchidem topicurile, deoarece in aceste topicuri nu a jignit pe nimeni si nici nu a facut reclama la ceva, daca vreti sa mai postati in topicurile lui este alegerea voastra dar nu exista nici un motiv pentru a inchide acest subiect.

Ramaneti on.. nu deviati discutia in alta parte, daca aveti de spus ceva legat de poza, spune'ti daca nu, nu va mai chinuiti sa postati. Smile


Ultima editare efectuata de catre Amethist in Mier Mai 21, 2014 1:06 am, editata de 2 ori
Sus In jos
-PuLsSs
Membru
Membru
-PuLsSs


Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Craiova

Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitimeLun Dec 31, 2012 11:24 am

Ce aveti ma... ce ban? Doamne daca nu stiti nu mai vorbiti! Ori cum, La multi ani!
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitimeMar Ian 01, 2013 3:01 am

Cum sa nu stiu, m-am uitat si eu si sunt aamandoua conturile pe acelasi IP. Wink Chiar si un "amarat de helper" poate verifica IP. Ma rog, fac offtopic si nu vrea asta. La multi ani si tie, draguta poza. Very Happy
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitimeJoi Ian 03, 2013 5:33 am

Asa ma rog sa incep si eu.

1. Salut bai "Elita din Revange". pig
2. Nici macar nu esti tu Mos Craciun era Mazare, asa ca rostul pozei nu il vad e ca si cum eu ma pun langa Angel si scriu la titlul pozei "Angel". Neutral Care ii e rostu? Nici unu asa ca... app saluta "grupul de hack-eri dvdd" din partea mea. drunken
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitimeJoi Ian 03, 2013 7:48 am

Va rog sa nu va mai luati de jucatori. Respectiva persoana, ca a fost el sau nu, a fost banata dupa cont, email si IP. Posibil ca el sa fi folosit un ip de la vreun vecin sau de la vreun internet-caffe deoarece ip-ul era static daca imi aduc aminte bine.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
-PuLsSs
Membru
Membru
-PuLsSs


Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 26
Localizare : Craiova

Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitimeJoi Ian 03, 2013 12:30 pm

Angel nu am folosit nimic. Nu a fost IP meu, te rog sa mai verifici odata iti dau si IP meu care e static sa vezi... bounce
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitimeJoi Ian 03, 2013 1:32 pm

GeniuXX a scris:
Angel nu am folosit nimic. Nu a fost IP meu, te rog sa mai verifici odata iti dau si IP meu care e static sa vezi... bounce

Ai IP dinamic. Banurile se discuta in privat. Wink
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitimeJoi Ian 03, 2013 3:55 pm

Tot comentați poza aceasta, ia mai terminați și comentați și topicul meu!  flower
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mos Craciun... Empty
MesajSubiect: Re: Mos Craciun...   Mos Craciun... Icon_minitime

Sus In jos
 
Mos Craciun...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mos Craciun !
» Craciun Fericit!;):D:P:)
» Urari de Craciun
» Craciun fericit !!
» Craciun fericit

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Poze-Video-
Mergi direct la: