Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaConcurs Metin2RoSpeed II EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Concurs Metin2RoSpeed II

In jos 
+2
[GA]Shaimas
[Owner]Angel
6 participanți
AutorMesaj
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Concurs Metin2RoSpeed II Empty
MesajSubiect: Concurs Metin2RoSpeed II   Concurs Metin2RoSpeed II Icon_minitimeLun Noi 26, 2012 4:13 am

Un nou concurs a inceput pentru jucatorii Metin2RoSpeed.
Participarea la concurs se face prin trimiterea uneia sau a mai multor comenzi prin formularul Comanda MD de pe site-ul nostru www.metin2rospeed.ro
TOTI JUCATORII CARE CUMPARA MD SUNT INSCRISI AUTOMAT IN CONCURS.

Reguli obligatorii. Foarte important !

1. Orice participant are dreptul si sansa de a castiga indiferent de numarul de comenzi trimise.
2. Alegerea castigatorilor se va face prin tragere la sorti cu ajutorul site-ului www.random.org
3. In cazul trimiterii mai multor comenzi de catre acelasi participant, acesta trebuie sa specifice de fiecare data acelasi numar de telefon pentru a-si putea creste sansa de castig.
4. Sansa de castig creste odata cu trimiterea mai multor comenzi deoarece numarul de telefon va fi afisat de mai multe ori in functie de numarul codurilor trimise.
5. Comenzile efectuate vor fi creditate si cu MD exact ca si cum ati face o comanda normala.


Premiu tragere la sorti : 1x Floppy Drive Extern

Concurs Metin2RoSpeed II 10466p10




*** Succes tuturor! ***


Ultima editare efectuata de catre [Owner]Angel in Mier Noi 28, 2012 2:15 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
[GA]Shaimas
Moderator
Moderator
[GA]Shaimas


Data de inscriere : 29/06/2012
Localizare : Far away

Concurs Metin2RoSpeed II Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Metin2RoSpeed II   Concurs Metin2RoSpeed II Icon_minitimeLun Noi 26, 2012 8:20 am

:trabuc: GJ Angel
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro/
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Concurs Metin2RoSpeed II Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Metin2RoSpeed II   Concurs Metin2RoSpeed II Icon_minitimeLun Noi 26, 2012 9:37 am

Daca este ceea ce cred eu acel Floppy Drive Extern atunci e foarte bun premiul.Cam aiurea ca doar cei,care doneaza sunt inscrisi in concurs dar oricum e bine si asa. What a Face Rolling Eyes
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Concurs Metin2RoSpeed II Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Metin2RoSpeed II   Concurs Metin2RoSpeed II Icon_minitimeLun Noi 26, 2012 4:20 pm

Premiile mai mari (telefoane, tablete etc) vor fi doar pentru cei care cumpara MD, ceea ce mi se pare un lucru destul de corect.
Concursurile aditionale de pe facebook vor avea premii mai micute dar vor fi si acolo.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
ReDTz
Membru Elite
Membru Elite



Data de inscriere : 22/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Concurs Metin2RoSpeed II Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Metin2RoSpeed II   Concurs Metin2RoSpeed II Icon_minitimeJoi Noi 29, 2012 6:02 am

Parerea mea este cam asa
Pt premi mai mari trebuie donati mai mari daca ma intelegi angel.
Nu cred ca se va da o tableta noua pe sa zicem 5euro reincarcati sa fim seriosi:|
Ma refer cand va fi in viitor(apropriat/indepartat)
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Concurs Metin2RoSpeed II Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Metin2RoSpeed II   Concurs Metin2RoSpeed II Icon_minitimeJoi Noi 29, 2012 7:14 am

Premiul, indiferent de valoarea acestuia, se va putea castiga si cu o singura donatie de 5 euro. Totul tine de noroc. Singura diferenta va fi aceea ca la un premiu mai scump castigatorul va fi ales dupa ce se vor aduna mai multe donatii decat la un premiu mai mic. Pot dona de ex. 20 persoane 5 euro iar una dintre acestea sa castige tableta (in exemplul dat de tine). Desigur cei care doneaza mai mult vor fi trecuti cu mai multe comenzi si au mai multe sanse de a fi alesi.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Blake.
Membru
Membru
Blake.


Data de inscriere : 17/05/2012
Localizare : Romania

Concurs Metin2RoSpeed II Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Metin2RoSpeed II   Concurs Metin2RoSpeed II Icon_minitimeJoi Noi 29, 2012 12:07 pm

Succes tuturor! What a Face
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Concurs Metin2RoSpeed II Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Metin2RoSpeed II   Concurs Metin2RoSpeed II Icon_minitimeMar Dec 04, 2012 2:04 am

Castigatorul acestui concurs este Sh3ngLee, respectiv Born2Kyll (nume de caracter).
Pentru a intra in posesia premiului te rog sa ma contactezi pe mail la administrator@metin2rospeed.ro doar de pe adresa de pe care ai depus comanda/comenzile.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Sh3nlee
Membru
Membru



Data de inscriere : 04/12/2012

Concurs Metin2RoSpeed II Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Metin2RoSpeed II   Concurs Metin2RoSpeed II Icon_minitimeJoi Dec 06, 2012 8:07 am

Sint bucuros ca am cistigat si cine spunea ca nu se trimet premiile jucatorilor sa inselat tocmai am primit premuil
Voi continua sa particip in continuare si la alte evente
Tin sa multumesc Echipei Metin2RoSpeed si celor care mau felicitat
respect:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Concurs Metin2RoSpeed II Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Metin2RoSpeed II   Concurs Metin2RoSpeed II Icon_minitime

Sus In jos
 
Concurs Metin2RoSpeed II
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Concursuri :: Concursuri cu premii reale-
Mergi direct la: