Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaScree-uri vechi (Old man) - Mure EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Scree-uri vechi (Old man) - Mure

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
december
Membru
Membru
december


Data de inscriere : 29/08/2012

Scree-uri vechi (Old man) - Mure Empty
MesajSubiect: Scree-uri vechi (Old man) - Mure   Scree-uri vechi (Old man) - Mure Icon_minitimeMar Noi 20, 2012 11:37 am

Daca va mai aduceti aminte de Mure, ala de fura seturi modate. Cam in doua luni am facut doua seturi modate, si vreo 40 arme GM... am mai gasit cateva print-uri de pe vremuri...

Scree-uri vechi (Old man) - Mure 10wpohl

Scree-uri vechi (Old man) - Mure 70yzhx


P.s: Eu nu am furat nimic, le-am platit... nu furat cum ziceau unii. Wink

Apropo, sunt pe speed de cand s-a deschis, de cand nu era 24/24, de cand era BuBuX si Nico, eu (IngerPazitor), eram o generatie candva... am donat la greu inainte sa fie modate si dupa ce au fost modate. Ro Speed a fost primul meu MT2 jucat vreodata si pana am ajuns de m-au furat. Ro Speed-ul a fost ceva calumea odata, cand sa ai o arma de GM era ceva fabulos, ce sa mai zic de un depozit plin, era ceva incredibil, si acum mai sunt videouri pe net cu ingerPazitor cand ma uit si la cel cu dueluri de bresle mi se face dor ce vechiul cont. Sad
Sus In jos
Tavi
Helper
Helper
Tavi


Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 25
Localizare : Navodari
Comentarii : De ce sa fie comentari?nu sunt rau Razz

Scree-uri vechi (Old man) - Mure Empty
MesajSubiect: Re: Scree-uri vechi (Old man) - Mure   Scree-uri vechi (Old man) - Mure Icon_minitimeMar Noi 20, 2012 11:56 am

Exact man, ObsesioN... ce vremuri erau atunci, una dintre cele mai bune bresle.

1. Bubux - Cred ca avea modate savelu.
2. Tzopix - Ce sa mai...
3. PN - Era Penal

Si muuulti alti care s-au lasat. Si pe tine parca te mai vedeam pe server, tu oricum nu ma sti (exTr3me)... Oricum noi depanam amintiri si cam atat. Daca aveam posibilitati ii chemam pe toti inapoi si faceam exact cum era Speedu inainte.

P.s: Era minune sa faci rost de o otravita. Eu facusem din farmat si o facusem bonusata calumea si eram asa de fericit.. Acuma iti cumperi fericirea cu 100 lei.
Sus In jos
december
Membru
Membru
december


Data de inscriere : 29/08/2012

Scree-uri vechi (Old man) - Mure Empty
MesajSubiect: Re: Scree-uri vechi (Old man) - Mure   Scree-uri vechi (Old man) - Mure Icon_minitimeMier Noi 21, 2012 9:28 am

Era fain, eu inca mai tin legatura cu tzopi si Dani, dar na. Joc speed de cand nu era arme GM si nu era non-stop si dupa am inceput cu donatu, arme GM, dupa seturi modate. Daca intrebi multi cum ar fi oftica lu Berila ca el avea un set mod si pica la un skill cu setu meu si a inceput sa aiureasca ca eu fur seturi si nu dupa mult timp nu mai mergea contul, nu era ban dar nu mai mergea numele si parola si au fost cel putin 100E bagati... Acum ma joc ofiial, Hydra, iara si acolo o groaza de bani.
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Scree-uri vechi (Old man) - Mure Empty
MesajSubiect: Re: Scree-uri vechi (Old man) - Mure   Scree-uri vechi (Old man) - Mure Icon_minitimeMier Noi 21, 2012 10:21 am

Esti ingerPazitor? Sunt RaveN sau GodFather, parca numele astea le aveam... eram in ObbsessioN, era tare.
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Scree-uri vechi (Old man) - Mure Empty
MesajSubiect: Re: Scree-uri vechi (Old man) - Mure   Scree-uri vechi (Old man) - Mure Icon_minitimeMier Noi 21, 2012 12:57 pm

Cica nu le-ai furat. Tot ce ai zis tu acolo sunt miciuni, ai 12 ani si modurile le-ai furat de la mine, da m-am invatat minte sa nu mai am incredere in toti....
Sus In jos
december
Membru
Membru
december


Data de inscriere : 29/08/2012

Scree-uri vechi (Old man) - Mure Empty
MesajSubiect: Re: Scree-uri vechi (Old man) - Mure   Scree-uri vechi (Old man) - Mure Icon_minitimeLun Noi 26, 2012 5:25 am

GodFather♥ a scris:
Esti ingerPazitor? Sunt RaveN sau GodFather, parca numele astea le aveam... eram in ObbsessioN, era tare.

Da eu sunt ingerPazitor, defapt... am fost. Si da te stiu, faceam noi duele, eu War tu Sura Bm, atunci sura BMera la moda, nu AM.
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Scree-uri vechi (Old man) - Mure Empty
MesajSubiect: Re: Scree-uri vechi (Old man) - Mure   Scree-uri vechi (Old man) - Mure Icon_minitimeLun Noi 26, 2012 6:00 am

Self atentie la limbaj !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Scree-uri vechi (Old man) - Mure Empty
MesajSubiect: Re: Scree-uri vechi (Old man) - Mure   Scree-uri vechi (Old man) - Mure Icon_minitime

Sus In jos
 
Scree-uri vechi (Old man) - Mure
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mure Last game in 2011
» EDIT: Mure Last game in 2011

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Poze-Video-
Mergi direct la: