Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaNelamurire Windows EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Nelamurire Windows

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Nelamurire Windows Empty
MesajSubiect: Nelamurire Windows   Nelamurire Windows Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 12:39 am

Salutare , asi dori si eu un Wind Xp(Un link de download / o alta sursa ) , sa fie bun , sa nu aiba BUG-uri , sa aiba driverele incluse , + O explicatie daca se poate in legatura cu instalarea ( nu am mai reinstalat eu personal niciodata WIND )
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Nelamurire Windows Empty
MesajSubiect: Re: Nelamurire Windows   Nelamurire Windows Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 7:17 am

Ma io iti recomand sa nu iei orice prostie care o gasesti pe google... ca nu sunt bune... doar daca cunosti tu pe cineva care are un cd de windows sa ti-l dea sau sa-ti faca o copie.
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Nelamurire Windows Empty
MesajSubiect: Re: Nelamurire Windows   Nelamurire Windows Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 7:49 am

Coca-Cola;x a scris:
Ma io iti recomand sa nu iei orice prostie care o gasesti pe google... ca nu sunt bune... doar daca cunosti tu pe cineva care are un cd de windows sa ti-l dea sau sa-ti faca o copie.

De cunoscut cunosc .. si am Cd ... Dar nu stiu sa in instalez si mie frica ca daca il instalez nu gasesc driverele ...Si mi-e frica poate fac vreo prostie ...
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Nelamurire Windows Empty
MesajSubiect: Re: Nelamurire Windows   Nelamurire Windows Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 7:58 am

Hm am facut si io o prostie cand am incercat sa-l instalez singur. Smile) E riscant... ca poti sa-ti pierzi ip'urile de la net...cauta un tutorial pe google iti notezi pe ceva si dupa il instalezi pas cu pas exact cum e acolo.
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Nelamurire Windows Empty
MesajSubiect: Re: Nelamurire Windows   Nelamurire Windows Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 8:40 am

Coca-Cola;x a scris:
Hm am facut si io o prostie cand am incercat sa-l instalez singur. Smile) E riscant... ca poti sa-ti pierzi ip'urile de la net...cauta un tutorial pe google iti notezi pe ceva si dupa il instalezi pas cu pas exact cum e acolo.
ip de la net le stiu nui problema ca sunt la ei , dar driverele ..le gasesc sigur ?
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Nelamurire Windows Empty
MesajSubiect: Re: Nelamurire Windows   Nelamurire Windows Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 8:41 am

cand ai luat calculatorul nu ti-a dat cd-uri cu ce trb :-s ?Neutral
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Nelamurire Windows Empty
MesajSubiect: Re: Nelamurire Windows   Nelamurire Windows Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 9:14 am

Aaa tu vorbeai de driverele lui... pai de acord cu unique alea trebuie sa le ai de la magazin de unde ai cumparat calculatoru'.
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Nelamurire Windows Empty
MesajSubiect: Re: Nelamurire Windows   Nelamurire Windows Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 9:22 am

Coca-Cola;x a scris:
Aaa tu vorbeai de driverele lui... pai de acord cu unique alea trebuie sa le ai de la magazin de unde ai cumparat calculatoru'.

Da amici mei dar eu nu mai am procesori si toate astea , original din pc ... ptr ca mi sau ars . Si am luat altele .si nu mi-au dat niciun CD
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Nelamurire Windows Empty
MesajSubiect: Re: Nelamurire Windows   Nelamurire Windows Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 10:20 am

Ðяuiđ. a scris:
Coca-Cola;x a scris:
Aaa tu vorbeai de driverele lui... pai de acord cu unique alea trebuie sa le ai de la magazin de unde ai cumparat calculatoru'.

Da amici mei dar eu nu mai am procesori si toate astea , original din pc ... ptr ca mi sau ars . Si am luat altele .si nu mi-au dat niciun CD
Atunci nu prea mai ai ce sa faci...cred...acuma nu stiu sigur.
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Nelamurire Windows Empty
MesajSubiect: Re: Nelamurire Windows   Nelamurire Windows Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 10:39 am

cu programele lui nu gasesti eu as zice asa ... sa descarci un windows service pack 3 si eu iti dau ce trb sa intaslezi Smile
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Nelamurire Windows Empty
MesajSubiect: Re: Nelamurire Windows   Nelamurire Windows Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 12:36 pm

.Úniqúe a scris:
cu programele lui nu gasesti eu as zice asa ... sa descarci un windows service pack 3 si eu iti dau ce trb sa intaslezi Smile

Dami te rog frumos lista sau link-urile , de download . Ca de wind fac eu rost sp 3 imi trebe drivere daca ma ajuti ma revansez eu :X
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

Nelamurire Windows Empty
MesajSubiect: Re: Nelamurire Windows   Nelamurire Windows Icon_minitimeDum Iun 17, 2012 12:57 pm

Ðяuiđ. a scris:
.Úniqúe a scris:
cu programele lui nu gasesti eu as zice asa ... sa descarci un windows service pack 3 si eu iti dau ce trb sa intaslezi Smile

Dami te rog frumos lista sau link-urile , de download . Ca de wind fac eu rost sp 3 imi trebe drivere daca ma ajuti ma revansez eu :X
Widows SP 3 am si io...ti le-as fi dat daca as avea cum. Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nelamurire Windows Empty
MesajSubiect: Re: Nelamurire Windows   Nelamurire Windows Icon_minitime

Sus In jos
 
Nelamurire Windows
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Instalarea Windows XP (Pas cu pas)
» Extindere windows 7 la un an!!!
» Cine stie sa foloseasca windows movie maker??
» de ce nu merge metin pe windows 8.1
» Cum sa-ti maresti viteza la net cu 20% la windows XP.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: