Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaEXAMENE - CLASA A VIII –A EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 EXAMENE - CLASA A VIII –A

In jos 
+10
OV1D1UU
Nevermore
robiolic
Tai-Pan
ǩhƪLL
GodFather♥
xMorty
dRuId.#
Coca-Cola;x
.Úniqúe
14 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

1Din4
Matematica-informatica
EXAMENE - CLASA A VIII –A Vote_lcap59%EXAMENE - CLASA A VIII –A Vote_rcap
 59% [ 13 ]
stiinte ale naturii
EXAMENE - CLASA A VIII –A Vote_lcap0%EXAMENE - CLASA A VIII –A Vote_rcap
 0% [ 0 ]
filologie
EXAMENE - CLASA A VIII –A Vote_lcap14%EXAMENE - CLASA A VIII –A Vote_rcap
 14% [ 3 ]
stiinte sociale
EXAMENE - CLASA A VIII –A Vote_lcap27%EXAMENE - CLASA A VIII –A Vote_rcap
 27% [ 6 ]
Total voturi : 22
 

AutorMesaj
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 3:25 am

1.Asa de curiozitate ce credeti este usor ?
2.Cine da examen acum la ce profil vreti sa intrati
3. Astept parerile voastre Rolling Eyes cum credeti ca va fi ...
Eu urez succes la cei care vor da examenul peste 2 saptamani topicul acesta l-am facut din timp fiindca timpul trece imediat si nu poti sa-ti dai seama cat de aproape e


Ultima editare efectuata de catre .Úniqúe in Joi Iun 14, 2012 4:48 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 3:50 am

.Úniqúe a scris:
1.Asa de curiozitate ce credeti este usor ?
2.Cine da examen acum la ce profil vreti sa intrati
3. Astept parerile voastre Rolling Eyes cum credeti ca va fi ...
Eu urez succes la cei care vor da examenul peste 2 saptamani topicul acesta l-am facut din timp fiindca timpul trece imediat si nu poti sa-ti dai seama cat de aproape e
Deci Unique e clasa a viii-a Smile) ca mine de altfel...io dau examenele si intru la liceul sportiv...e cel mai usor ca n-o sa se dea bac la mate.
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 4:03 am

Poi eu stiu ce nota iau la Mate [ 7-8 ] Si ma Romana [4-5] Smile)
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 4:05 am

Ðяuiđ. a scris:
Poi eu stiu ce nota iau la Mate [ 7-8 ] Si ma Romana [4-5] Smile)
Si tu tot a 8? Smile)))))
Eu exact invers iau. La romana 7-8 la mate 4-5. Smile)
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 4:47 am

profesoara de romana ne-a adus astazi ce au avut la romana gimnasti si in 10 minute am facut si subiectu 1 si 2 Rolling Eyes
la mate am dat simulare si doar subiectu 3 romana nu l`am facut :-s
Sus In jos
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 4:54 am

.Úniqúe a scris:
profesoara de romana ne-a adus astazi ce au avut la romana gimnasti si in 10 minute am facut si subiectu 1 si 2 Rolling Eyes
la mate am dat simulare si doar subiectu 3 romana nu l`am facut :-s
Eo in simulare la romana am luat 8,20 iar la mate 6,10 ( INCREDIBIL ) Smile) si nu copiasem absolut nimic.
Sus In jos
xMorty
Membru
Membru
xMorty


Data de inscriere : 26/05/2012
Localizare : undeva in banat

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 5:54 am

nush ce ii usor.. eo din mate ma astept la 9-10 si la romana 7-8-9 ( URASC ROMANA!!) si vreau sa intru la mate-info ca ma pot specializa pe orice vreau si raman si cu cv in cap..
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 10:53 am

Va urez succes!


Ultima editare efectuata de catre ¡Gøđ in Mier Iun 13, 2012 10:57 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 10:54 am

cei care sunt a 8 a sa raspunda si la intrebarile alea Smile
asa sa vad ce ar vrea ..Smile)
Sus In jos
ǩhƪLL
Membru Elite
Membru Elite
ǩhƪLL


Data de inscriere : 14/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Shibusen

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 11:03 am

Succes la examene baietii Razz!Daca tot am trecut p-aici,sa zic si eu unde vreau sa ajung:deci,la romana stiu ceva cat de cat cunostiite de baza,la mate sunt mai bun,de aceea vreau sa intru la mate-info pentru ca matematica pot sa zic ca "imi place cat de cat" ,da romana,nu ma stiu aproape deloc la partea de literatura,acu,naiba stie ce ma fac eu la bac...si la info umblu pe calculator de la 5 ani si stiu ceva...
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeJoi Iun 14, 2012 4:46 am

fac si inka un edit la topic bag niste profile si voi o sa`mi ziceti la ce sa intru fara gluma ca la mate ma descurc ff bine am 8-9 si 10 ... la romana putin mai greu da am 7-8 :)si 10 da ma refer la medie Smile)


Ultima editare efectuata de catre .Úniqúe in Joi Iun 14, 2012 4:50 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Tai-Pan
Membru
Membru
Tai-Pan


Data de inscriere : 11/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Prin lume hai hui

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeJoi Iun 14, 2012 4:49 am

Succes si bafta :No1
Sus In jos
robiolic
Membru
Membru



Data de inscriere : 22/06/2011
Varsta : 27
Localizare : Sighetu-Marmatiei

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeVin Iun 15, 2012 2:57 am

Dute la profil socio-umane eu sunt la cel mai bun liceu din judet de la mn unde sunt numai olimpici si sunt la soci-umane si e destul de usor.
Sus In jos
http://www.robiolic.blogspot.com
Nevermore
Membru
Membru
Nevermore


Data de inscriere : 21/02/2012
Varsta : 31
Localizare : iasi/pascani

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeVin Iun 15, 2012 6:56 pm

daca era pe timpul meu asa cred ca alegeam mate-info..de ce?
pt ca e chestie de logica....toti cred ca sunt slabi la matematica si aleg alta materie...dar, la matematica, ca o surpriza o sa fie subiecte usoare
am avut 4-5 prieteni care au patit exact la fel....multi au ales alte materii si spre surprinderea tututor la matematica au fost exercitii-subiecte mult mai usoare fata de materiile care erau
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeSam Iun 16, 2012 1:09 am

Pai , eu nu am de unde alege din optiunile puse de @God pt. ca eu ma duc la Turism si Alimentatie Smile) , cred ca stiu si liceele unde asi pute intra o sa le enumar : - Motoc , - m. Vulcanescu , - Viilor , - Cerchez , - A. Ivieau , - Anghel Saligny , -Xenopol & Iuliu Maniu [parca] . Cam astea sunt liceele care imi "place" =)) cel mai mult . Cele subliniate , sunt pe primul loc . La Viilor asi dori sa intru . !
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeLun Iun 18, 2012 3:49 am

Ðяuiđ. a scris:
Pai , eu nu am de unde alege din optiunile puse de @God pt. ca eu ma duc la Turism si Alimentatie Smile) , cred ca stiu si liceele unde asi pute intra o sa le enumar : - Motoc , - m. Vulcanescu , - Viilor , - Cerchez , - A. Ivieau , - Anghel Saligny , -Xenopol & Iuliu Maniu [parca] . Cam astea sunt liceele care imi "place" =)) cel mai mult . Cele subliniate , sunt pe primul loc . La Viilor asi dori sa intru . !
Turism si Alimentatie la tn e a 9 .. cat ?
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 8:48 am

up ... Smile
Sa vedem fiecare ce face maine ziceti aici Razz
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 1:25 pm

Coca-Cola;x a scris:
.Úniqúe a scris:
1.Asa de curiozitate ce credeti este usor ?
2.Cine da examen acum la ce profil vreti sa intrati
3. Astept parerile voastre Rolling Eyes cum credeti ca va fi ...
Eu urez succes la cei care vor da examenul peste 2 saptamani topicul acesta l-am facut din timp fiindca timpul trece imediat si nu poti sa-ti dai seama cat de aproape e
Deci Unique e clasa a viii-a Smile) ca mine de altfel...io dau examenele si intru la liceul sportiv...e cel mai usor ca n-o sa se dea bac la mate.

la sportiv sunt si eu si nu prea am avut probleme cu examenele din a 8-a ca sunt usoare deci nu cre ca o sa ai probleme maine:)) adica peste cateva ore ca e 12 jum.Bafta la toti sa nu pice nici unul.Bafta Druid:)
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeLun Iun 25, 2012 7:08 am

OV1D1UU a scris:
Coca-Cola;x a scris:
.Úniqúe a scris:
1.Asa de curiozitate ce credeti este usor ?
2.Cine da examen acum la ce profil vreti sa intrati
3. Astept parerile voastre Rolling Eyes cum credeti ca va fi ...
Eu urez succes la cei care vor da examenul peste 2 saptamani topicul acesta l-am facut din timp fiindca timpul trece imediat si nu poti sa-ti dai seama cat de aproape e
Deci Unique e clasa a viii-a Smile) ca mine de altfel...io dau examenele si intru la liceul sportiv...e cel mai usor ca n-o sa se dea bac la mate.

la sportiv sunt si eu si nu prea am avut probleme cu examenele din a 8-a ca sunt usoare deci nu cre ca o sa ai probleme maine:)) adica peste cateva ore ca e 12 jum.Bafta la toti sa nu pice nici unul.Bafta Druid:)
Multumesc ovidiu vad ca se si poate Wink
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeLun Iun 25, 2012 7:48 am

Hm,ia spuneti baietii cum vi s-a parut primu examen? Mie unul, mi s-a parut usor.
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeLun Iun 25, 2012 7:49 am

Coca-Cola;x a scris:
Hm,ia spuneti baietii cum vi s-a parut primu examen? Mie unul, mi s-a parut usor.
Mi sa parut cam prea usor!
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeLun Iun 25, 2012 7:50 am

Ðяuiđ. a scris:
Coca-Cola;x a scris:
Hm,ia spuneti baietii cum vi s-a parut primu examen? Mie unul, mi s-a parut usor.
Mi sa parut cam prea usor!
Daca ar fi asa si la mate sa iau un 5-6 Smile). Ca-s bata la mate.
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeLun Iun 25, 2012 7:51 am

Coca-Cola;x a scris:
Ðяuiđ. a scris:
Coca-Cola;x a scris:
Hm,ia spuneti baietii cum vi s-a parut primu examen? Mie unul, mi s-a parut usor.
Mi sa parut cam prea usor!
Daca ar fi asa si la mate sa iau un 5-6 Smile). Ca-s bata la mate.
Sper sa iau un 5 la romana
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Coca-Cola;x
V.I.P.
V.I.P.
Coca-Cola;x


Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Constanta

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeLun Iun 25, 2012 7:52 am

Ðяuiđ. a scris:
Coca-Cola;x a scris:
Ðяuiđ. a scris:
Coca-Cola;x a scris:
Hm,ia spuneti baietii cum vi s-a parut primu examen? Mie unul, mi s-a parut usor.
Mi sa parut cam prea usor!
Daca ar fi asa si la mate sa iau un 5-6 Smile). Ca-s bata la mate.
Sper sa iau un 5 la romana
Smile) Rau...io la romana sper sa iau 8-9 adica la sigur iau cel putin 8.
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitimeLun Iun 25, 2012 8:52 am

cica a fost cam prea usor dar sper sa iau un 5:)) buna asta

De ar fi si la bac asa usor ca in a 8-a:( Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





EXAMENE - CLASA A VIII –A Empty
MesajSubiect: Re: EXAMENE - CLASA A VIII –A   EXAMENE - CLASA A VIII –A Icon_minitime

Sus In jos
 
EXAMENE - CLASA A VIII –A
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Concurs Metin2RoSpeed VIII
» Concurs Metin2RoSpeed VIII

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: