Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaNu Mai Merge contul meu EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Nu Mai Merge contul meu

In jos 
+3
Danny :]
GodFather♥
Licore99
7 participanți
AutorMesaj
Licore99
Membru
Membru
Licore99


Data de inscriere : 08/02/2012
Varsta : 25
Localizare : Piatra Neamt

Nu Mai Merge contul meu Empty
MesajSubiect: Nu Mai Merge contul meu   Nu Mai Merge contul meu Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 8:12 am

Sall all,angell ori admini,moderatori daca vedeti acest topic va rog sa ma contactati la id ******** am o probleme cu contul cand intru in metin si dau sa imi pun contul mil scriu si scrie nume sau parola gresita dar am pus corect parola si numele sar putea ca cineva sami fi putut schimba parola aveam multe iteme akolo daca vedeti acest topic va rog sa ma ajutati cand dau la recuperare password imi scrie Combinatia specificata nu exista.Si am scris numele cu care intru in metin si parola mea le am scrise si pe hartie,va rog daca puteti sa ma ajutati sau sa imi rezolvati problema va dau contul daca doriti sa nu ziceti ca mint. Sad Sad Sad No :help
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Nu Mai Merge contul meu Empty
MesajSubiect: Re: Nu Mai Merge contul meu   Nu Mai Merge contul meu Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 8:22 am

Licore99 a scris:
Sall all,angell ori admini,moderatori daca vedeti acest topic va rog sa ma contactati la id ******** am o probleme cu contul cand intru in metin si dau sa imi pun contul mil scriu si scrie nume sau parola gresita dar am pus corect parola si numele sar putea ca cineva sami fi putut schimba parola aveam multe iteme akolo daca vedeti acest topic va rog sa ma ajutati cand dau la recuperare password imi scrie Combinatia specificata nu exista.Si am scris numele cu care intru in metin si parola mea le am scrise si pe hartie,va rog daca puteti sa ma ajutati sau sa imi rezolvati problema va dau contul daca doriti sa nu ziceti ca mint. Sad Sad Sad No :help


ai dat contul cuiva?
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Nu Mai Merge contul meu Empty
MesajSubiect: Re: Nu Mai Merge contul meu   Nu Mai Merge contul meu Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 8:23 am

Cel mai probabil ai dat contul la cineva care a crezut ca ar fi fain sa vada si sa fure intamplator ceea ce era pe el...E cam tipic affraid !
Sus In jos
Licore99
Membru
Membru
Licore99


Data de inscriere : 08/02/2012
Varsta : 25
Localizare : Piatra Neamt

Nu Mai Merge contul meu Empty
MesajSubiect: Re: Nu Mai Merge contul meu   Nu Mai Merge contul meu Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 10:59 am

Nu am dat Va jur la nimeni
Sus In jos
Mikyy
Membru
Membru
Mikyy


Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 31
Localizare : In the Future :)

Nu Mai Merge contul meu Empty
MesajSubiect: Re: Nu Mai Merge contul meu   Nu Mai Merge contul meu Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 11:21 am

=))
Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Nu Mai Merge contul meu Empty
MesajSubiect: Re: Nu Mai Merge contul meu   Nu Mai Merge contul meu Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 11:27 am

Gen....Nu jur la nimeni ca nu l'am dat =]] !!
Quite funny Wink..and pathetic Neutral !
Sus In jos
Mikyy
Membru
Membru
Mikyy


Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 31
Localizare : In the Future :)

Nu Mai Merge contul meu Empty
MesajSubiect: Re: Nu Mai Merge contul meu   Nu Mai Merge contul meu Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 11:28 am

Ai dreptate Danny!
Sus In jos
Licore99
Membru
Membru
Licore99


Data de inscriere : 08/02/2012
Varsta : 25
Localizare : Piatra Neamt

Nu Mai Merge contul meu Empty
MesajSubiect: Re: Nu Mai Merge contul meu   Nu Mai Merge contul meu Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 11:35 am

Uitati numele cautatil in date asta e numele le cont daca nu ma credeti cu adevarat dragaescucalin acesta este va rog ajutatima! Crying or Very sad Crying or Very sad parca erati helperi No
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Nu Mai Merge contul meu Empty
MesajSubiect: Re: Nu Mai Merge contul meu   Nu Mai Merge contul meu Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 11:38 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] dai acolo Am uitat parola si se rezolva nu are nimeni contul tau doar ca sa produs o problema cu contul tau si al meu face ...asa dar nu mereu
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Nu Mai Merge contul meu Empty
MesajSubiect: Re: Nu Mai Merge contul meu   Nu Mai Merge contul meu Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 12:33 pm

E grea limba Romania pentru unii :]] !

albino albino albino albino albino albino
Sus In jos
♫JυѕтOνєя™♫
V.I.P.
V.I.P.
♫JυѕтOνєя™♫


Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 30
Localizare : OνєяGяανє

Nu Mai Merge contul meu Empty
MesajSubiect: Re: Nu Mai Merge contul meu   Nu Mai Merge contul meu Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 12:46 pm

deci practic..s-a produs o extorsiune a unui dejagament in apa.
Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Nu Mai Merge contul meu Empty
MesajSubiect: Re: Nu Mai Merge contul meu   Nu Mai Merge contul meu Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 12:48 pm

♫JυѕтOνєя™♫ a scris:
deci practic..s-a produs o extorsiune a unui dejagament in apa.


Cam asa ceva =]]]]]]] !
Sus In jos
.Úniqúe
Moderator
Moderator
.Úniqúe


Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 26
Localizare : RamniCu Valcea

Nu Mai Merge contul meu Empty
MesajSubiect: Re: Nu Mai Merge contul meu   Nu Mai Merge contul meu Icon_minitimeSam Feb 11, 2012 1:21 pm

scri pe site cv la nimerare la login si iti apare ai uitat pas dai acolo scrie e`mail ce iti mai cere si s`a rezolvat
Nu mai postati aiurea !
T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nu Mai Merge contul meu Empty
MesajSubiect: Re: Nu Mai Merge contul meu   Nu Mai Merge contul meu Icon_minitime

Sus In jos
 
Nu Mai Merge contul meu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cea mai mare ofert care a fost vazuta pe Sp33d ..^_^
» contul meu
» DC am contul blocat?
» Contul meu de lvl 50 :)
» iar mi s-a spart contul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: