Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAjutor va rog... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Ajutor va rog...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
firebull1999
Membru
Membru
firebull1999


Data de inscriere : 30/06/2010

Ajutor va rog... Empty
MesajSubiect: Ajutor va rog...   Ajutor va rog... Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 4:28 am

Deci,mai demult aveam un cont si m-am lasat de el dar aveam 2 arme de GM acolo...Si cum nu am mai intrat pe el am uitat pe ce mail l-am facut...Stiu doar Usernamu-l dar emailul SI parola pe care e facut nu-l mai stiu....SE POATE FACE CEVA IN LEGATUA CU ASTA? :help :help
Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Ajutor va rog... Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor va rog...   Ajutor va rog... Icon_minitimeJoi Feb 09, 2012 12:14 pm

Ai posibilitatea de a'l contacta pe Angel si de a'i cere adresa de e'mail folosita la inregistrarea contului respectiv!!Eu o vad ca pe o posibilitate deoarece nu e un fapt concret,dat fiind ca nu am incercat pentru a vedea daca este permisa o astfel de rugaminte catre Angel!!

Nu iti ramane decat sa incerci ce ti'am zis eu si sa ne comunici raspunsul ca ulterior sa stim si noi ce avem de facut in caz ca ne confruntam cu o astfel de problema!!
Sus In jos
firebull1999
Membru
Membru
firebull1999


Data de inscriere : 30/06/2010

Ajutor va rog... Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor va rog...   Ajutor va rog... Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 4:26 am

Ok eu am trimis unmail lui Angel inca nu am primit raspuns mai astept!Multumesc orcum.
Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Ajutor va rog... Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor va rog...   Ajutor va rog... Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 6:01 am

firebull1999 a scris:
Ok eu am trimis unmail lui Angel inca nu am primit raspuns mai astept!Multumesc orcum.

Nu ai pentru ce !!
Revino cu comfirmarea daca intradevar se rezolva problema,in caz contrar...spune'ne ce ti'a zis Angel !:]
Sus In jos
firebull1999
Membru
Membru
firebull1999


Data de inscriere : 30/06/2010

Ajutor va rog... Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor va rog...   Ajutor va rog... Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 10:00 am

Multumesc dany am rezolvat problema. cheers Am avut noroc ca mi-am adus aminte ca mmi-am scris toate mailurile create pe o foaie inn jur de 20 sunt si am incercat cu toate ...Daca nu gaseam foaia orcum reuseama deoarece Angel mi-a raspuns si puteaam sa il recuperez.

Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Ajutor va rog... Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor va rog...   Ajutor va rog... Icon_minitimeVin Feb 10, 2012 10:02 am

firebull1999 a scris:
Multumesc dany am rezolvat problema. cheers Am avut noroc ca mi-am adus aminte ca mmi-am scris toate mailurile create pe o foaie inn jur de 20 sunt si am incercat cu toate ...Daca nu gaseam foaia orcum reuseama deoarece Angel mi-a raspuns si puteaam sa il recuperez.


Ok! Ma bucur ca te'am putut ajuta Wink !
Bafta in continuare Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ajutor va rog... Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor va rog...   Ajutor va rog... Icon_minitime

Sus In jos
 
Ajutor va rog...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» va rog ajutor
» Ajutor.. ? :D
» Un ajutor mic :)
» Ajutor plz
» Un-pic de ajutor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Metin2RoSpeed Old Server :: Nelamuriri-
Mergi direct la: