Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaProblema ... EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Problema ...

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
xTiGeR
Membru Elite
Membru Elite
xTiGeR


Data de inscriere : 12/06/2011
Localizare : In Universul Meu !

Problema ... Empty
MesajSubiect: Problema ...   Problema ... Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 11:27 pm

Deci pe la ora 9 eram in regatul albastru si apoi srv a inceput sa cada intruna .
Deci m'a scos ,am scris din nou contul , am intrat si am vzt ca i'a scos pe totzi ,apoi m'a scos din nou ...si tot asa de vreo 20-21 de ori pana acum.
Am observat ca numai cand ejti in apropierea cercului te scoate :
M'am dus umpic la caini si acolo nu m'a scos de loc si apoi m'am intors spre cerc m'a scos din nou .

Uitete Angel...e ceva important ....cade srv de mii de ori . No

Si mai e si un hacker . Evil or Very Mad .Numele ei /lui este Huiu dupa cum am intzeles de la prieteni , nu pot sa ii fac poza pentru ca are kick hack .

Dupa ce am vzt ce se intampla...cred ca hackerul este devina pentru tot ...
Uite niste poze : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Nu se prea intelege ,dar nu am reusit sa prind ptr ca , cum se indreapta spre tn te scoate . confused
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Problema ... Empty
MesajSubiect: Re: Problema ...   Problema ... Icon_minitimeMar Ian 03, 2012 2:01 am

daa, Huiu e o razboinica cu hack Sad ieri faceam duel cu unu si vine ea, se da pe liber si devine agresiva. ma pun pe mod PVP inamic si nu pot da in ea Sad ii zic ca ii fac filmare si ma scoate din joc Crying or Very sad . dupa aia intru iar si o gasesc la mag de armuri cu gradul neutru No . am martor pe un saman Realik sau Realtik nu mai stiu. fa ceva
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
╚»Dracila«╝
V.I.P.
V.I.P.
╚»Dracila«╝


Data de inscriere : 08/04/2011
Localizare : In spatele thau [;x]

Problema ... Empty
MesajSubiect: Re: Problema ...   Problema ... Icon_minitimeMar Ian 03, 2012 3:45 am

Daca vreti sa reclamati pe cineva, va logati pe site ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) cu contul de pe joc, si aveti acolo optiunea "Reclamatii joc" !


T.C
Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Problema ... Empty
MesajSubiect: Re: Problema ...   Problema ... Icon_minitimeMier Ian 04, 2012 11:28 am

Persoana respectiva a fost banata pe ip permanent de firma de hosting iar pentru ca are un IP static am aflat ca este din Buzau, Ramnicu Sarat.
Maine v-oi instiinta ISP-ul (providerul lui de internet), si anume Romtelecom S.A si daca nu vor lua masuri se va incepe urmarirea penala deoarece il voi da in judecata.
Am inteles ca baiatul este major si crede ca se poate face orice din moment ce este un server "public".
Spun asta aviz amatorilor care se cred "hackeri". Firmele sunt persoane juridice si au o oarecare politica a firmei in spate si anumite regulamente.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Problema ... Empty
MesajSubiect: Re: Problema ...   Problema ... Icon_minitime

Sus In jos
 
Problema ...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Am si eu o problema...
» Problema ...
» Problema..
» Problema la pc
» Am si eu o problema

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Tomberon :: Gunoi-
Mergi direct la: