Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaCine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)

In jos 
+6
.:SkilltesterStabbone:.
dRuId.#
ReMyX13
CR7
xXSαмαηXx
OV1D1UU
10 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 6:23 am

Cine stie cine ia spart contul lui OV1D1UU de la blue? oricene imi da detalii din ce oras e sau ceva despre acel hakker care ar fi spart contul ii dau 50 ron si nu glumesc.

Sper sa nu se trezeasca vre.un "hellper" sa blocheze topicul ca nu are de ce..si va rog frumos sa nu il blocati.Va multumesc!!
Sus In jos
xXSαмαηXx
Membru Elite
Membru Elite
xXSαмαηXx


Data de inscriere : 02/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Vคlςєค,Dгคﻮครคภเ ;)

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 7:20 am

Spune-mi cn stia contu tau sau cn putea sa-l afle (ma refer la numele din jok al acelui care putea) si poate fak rost de mai multe detalii:)
Orikum chestiile astea de genu vin de la cei mai apropiati affraid
Sus In jos
CR7
Helper
Helper
CR7


Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Cernavoda(CvD)

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 7:48 am

Eu ti-am spart contu.Gata acm dami 50ron ca am gasti ala care la spart adik eu.
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 7:51 am

xXSαмαηXx a scris:
Spune-mi cn stia contu tau sau cn putea sa-l afle (ma refer la numele din jok al acelui care putea) si poate fak rost de mai multe detalii:)
Orikum chestiile astea de genu vin de la cei mai apropiati affraid

Deci contul meu care al stie este doar XBebelushax,Mar1uS,si iulian89 sunt cei care au mai intrat juma de ora pe contul meu si m.au ajutat sa cresc putin..si era alta parola..in rest nimeni nu stia datele contului meu..

si am primit mailul asta:

Passwort auf Metin2RoSpeed



Show Details

Hallo,
Dein Passwort wurde erfolgreich zurückgesetzt.

Account: *******(aici scria numele contului meu)
Neues Passwort: d4b84355

Viel Spaß beim Spielen,

Dein Metin2RoSpeed-Team


Diese E-Mail wurde automatisch generiert. Bitte keine Antworten an diese Adresse schicken.
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta/Poarta6

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 8:00 am

Ai fost la cnv , sau la o sala de calculatoare?
Poate avea keyloger
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 8:04 am

Ovi .... nu sti ca si mie miai dat contu ?:>
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 8:06 am

CyPaKeR a scris:
Ai fost la cnv , sau la o sala de calculatoare?
Poate avea keyloger

eu nu am intrat pe speed decat de acasa si la sala de calculatoare (internet) nu am mai fost de mult timp si cand am fost am jucat cs cu colegii ..

Si da Druid si tie ti l.am dat cand eram la rosii am uitat..
Sus In jos
.:SkilltesterStabbone:.
Membru Elite
Membru Elite
.:SkilltesterStabbone:.


Data de inscriere : 23/08/2011
Varsta : 27
Localizare : Constangeles b-)

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 9:02 am

daca ti-a aparut asa inseamna ca e de la Keyloger
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 9:05 am

OVIDIU


Asta este parola ta: d4b84355

Dai ceva:>?Daca te-am ajutat?
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 9:15 am

deci contul meu de aseara al am de cateva luni si nu mi la spart nimeni pana acum..aseara la 2 cand am iesit aveam tot pe cont si azi inainte sa intru pe speed am intrat pe mail si am vazut mailul ala si nu stiam ce naiba e si cand am intrat pe cont cu parola de pa mail av cazut ca sunt gol golut:-w si nu stiu cin ar fi puput sa imi sparga contul..
Sus In jos
xXSαмαηXx
Membru Elite
Membru Elite
xXSαмαηXx


Data de inscriere : 02/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Vคlςєค,Dгคﻮครคภเ ;)

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 9:52 am

Cel care tia spart contu e unul dintre cei care le-ai dat contu.
Asa sunt toti...poti sa-i scuipi in gura pe toti k nu stii care e dintre ei;) Totusi ar fi bine sa te distantezi de ei...prieteni cu 2 fetze cyclops
Poate au facut planul impreuna;) si au impartit itemele sa nu se dea de gol unu pe altu...asa a fost sigur;)
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 10:20 am

L`am vazut pe chat! Uite exact ce mi`a zis:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


A zis ca ti`a dat iteme pe ro pe iteme modate!

Deci tu i`ai dat contul tau si acum faci reclamatii?
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 10:35 am

Ce nume are pe joc ala?

Si cum adica mi.a dat iteme pe ro?mai eu nu mai joc ro de luni bune m.am lasat de ro ca sa vin aici..daca imi dadea iteme pe ro nu mai faceam reclamatie aici:|si am auzis ca si lui Dzkmg7 i.a fost spart contul si lui monosex..
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 10:40 am

Daca tot ai zis mai sus ca cineva iti stia contul poate sa ti`l sparga,cat despre hackeri careu au spart multe conturi nu prea cred.

Omu` de pe chat a zis ca ti`a dat cont pe ro,si ca tu il acuzi pe joc ca ti`a furat itemele,inseamna ca stii cum il cheama..Nu?
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
plumbandrei1996
Membru
Membru



Data de inscriere : 08/05/2011

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 11:17 am

ρsGøđ a scris:
Daca tot ai zis mai sus ca cineva iti stia contul poate sa ti`l sparga,cat despre hackeri careu au spart multe conturi nu prea cred.

Omu` de pe chat a zis ca ti`a dat cont pe ro,si ca tu il acuzi pe joc ca ti`a furat itemele,inseamna ca stii cum il cheama..Nu?

CRED CA A APARUT O NEINTELEGERE PE TRASEU EU NU STIU DACA ACEL CHAR( UN CHAR CU UN NUME CIUDAT) CU CARE AM FACUT SCHIMBUL ESTE TOT OVIDIU
Sus In jos
plumbandrei1996
Membru
Membru



Data de inscriere : 08/05/2011

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 11:22 am

Eu a-s dori niste dovezi CONECRETE nu presupuneri din parte lui OVIDIU cum ca eu i-as fi facut ceva .Daca acesta nu aduce dovezi consider aceste acuzatii ca fiind NEFONDATE !!!
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 11:29 am

ρsGøđ a scris:
Daca tot ai zis mai sus ca cineva iti stia contul poate sa ti`l sparga,cat despre hackeri careu au spart multe conturi nu prea cred.

Omu` de pe chat a zis ca ti`a dat cont pe ro,si ca tu il acuzi pe joc ca ti`a furat itemele,inseamna ca stii cum il cheama..Nu?

Mai psGod deci azi la 1 mi sa spart contul si baietii mi.au spus ca au vazut setul meu la AdytzaBB de pe joc BonkerBoo ala de pe chat care ai vorbit tu cu el.nu stiu cine naiba e sau daca este altcineva pe un cont mai mare..si l.am pus sa imi arate cateva itm..mi.a aratat cerceii,coyfu si papucii care(ce coincidenta) erau fix aceleasi bns ca ale mele..sa dat de gol si pe joc si pe chat ca sunt ale mele..imi pare rau ca nu am facut printuri la conversatia de pe joc..si daca e nevoie am sa ii dau printurile lui angel pe mail..omul ala mi.a spart contul si mi.a furat 5 arme gm 1.3kkk si setul full mod si a spart si breasla si nu paote scapa chiar asa usor mai ales ca si stiu cine e acum...e simplu sa iei moka niste iteme pe care eu am dat 180 lei..nu am setul mod ca altii de pe jos cum a luat xDark 3 sau 4 iteme mod de la VIOOO sau cu 4-5 arme de gm sa iau 1 item mod..daca af si dat contul cum a zis el pe ro nu as mai fi facu atata balci..nu sunt genu sa mint..
Sus In jos
plumbandrei1996
Membru
Membru



Data de inscriere : 08/05/2011

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 11:38 am

OV1D1UU a scris:
ρsGøđ a scris:
Daca tot ai zis mai sus ca cineva iti stia contul poate sa ti`l sparga,cat despre hackeri careu au spart multe conturi nu prea cred.

Omu` de pe chat a zis ca ti`a dat cont pe ro,si ca tu il acuzi pe joc ca ti`a furat itemele,inseamna ca stii cum il cheama..Nu?

Mai psGod deci azi la 1 mi sa spart contul si baietii mi.au spus ca au vazut setul meu la AdytzaBB de pe joc BonkerBoo ala de pe chat care ai vorbit tu cu el.nu stiu cine naiba e sau daca este altcineva pe un cont mai mare..si l.am pus sa imi arate cateva itm..mi.a aratat cerceii,coyfu si papucii care(ce coincidenta) erau fix aceleasi bns ca ale mele..sa dat de gol si pe joc si pe chat ca sunt ale mele..imi pare rau ca nu am facut printuri la conversatia de pe joc..si daca e nevoie am sa ii dau printurile lui angel pe mail..omul ala mi.a spart contul si mi.a furat 5 arme gm 1.3kkk si setul full mod si a spart si breasla si nu paote scapa chiar asa usor mai ales ca si stiu cine e acum...e simplu sa iei moka niste iteme pe care eu am dat 180 lei..nu am setul mod ca altii de pe jos cum a luat xDark 3 sau 4 iteme mod de la VIOOO sau cu 4-5 arme de gm sa iau 1 item mod..daca af si dat contul cum a zis el pe ro nu as mai fi facu atata balci..nu sunt genu sa mint..

Ovidiu devii enrvant pana nu aduci probe concrete nu mai face discutii aiurea.Si app de unde stim noi ca alea au fost ale tale ai poza ? De unde stim ca nu le-ai dat si Tu pe iteme pe RO sau eu stiu ce si acum ma iei pe mine ca tap ispasitor....
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 11:49 am

bai print am gasit in pc de la armura de la scut de la papuci dar alti papuci aveam atunci nu aia care i.am avut care mi i.ai furat si cu tine nu am ce vorbi ca minti de rupi si pe joc si pe chat si aici...eu vreau sa vb cu cineva care paote face ceva..bft am incheiat discutia cu tine..te porti ca un copil si ma faci si pe mine sa par la fel..
Sus In jos
plumbandrei1996
Membru
Membru



Data de inscriere : 08/05/2011

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 12:13 pm

Frate ca sa nu mai fie problema eu am dat TOTE modatele pe iteme pe RO Cool
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 12:37 pm

mai la cat am vorbit cu tine pe metinsi pe chat credema ca esti un mincinos 120% si nu ai dat tu nici un mod pe iteme ro poti sa mergi in celula la mayweather sa ii zici asta ca nici el nu te.ar crede mai mult tiar boxa botul ca sa nu mai minti si aivenicu dintii in punga sa ii pui la murat..
Sus In jos
ReMyX13
V.I.P.
V.I.P.
ReMyX13


Data de inscriere : 29/05/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta/Poarta6

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeLun Ian 02, 2012 1:22 pm

pff si mie miau spart contu
aveam : accesorile alea de 90 80 cu bonusuri jos ... 2 seturi 1 battle +6 un otel leg de war 1 paladin de sura si un sirius
si 993kk si nu mai am nimik :-s

oricum nu mai jucam speed :-s
Sus In jos
GodFather♥
V.I.P.
V.I.P.
GodFather♥


Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Comentarii : Ma descurc!

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeMar Ian 03, 2012 1:19 am

Daca tot e problema asa mare luati legatura cu Angel! Si va rog sa nu va luati la cearta! In caz ca rezolvati inainte spuneti si dau TC,altfel asteptati raspunsul lui Angel!
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=z8gQWbFpDGg
CR7
Helper
Helper
CR7


Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Cernavoda(CvD)

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeMar Ian 03, 2012 2:00 am

Ba vb cu Angel sa scoata drq hackerii.Ca o sa ne trezim toti cu conturile sparte si hackeri sa fie fericiti.Mie imi pare rau de aia de au bagat bani in jok si au fost furati.Eu pe cont am itemele alea de 90 cu bns jos toate epice cu full Flex si king2
Sus In jos
OV1D1UU
Helper
Helper
OV1D1UU


Data de inscriere : 15/12/2010
Varsta : 29

Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitimeMar Ian 03, 2012 2:25 am

ρsGøđ a scris:
Daca tot e problema asa mare luati legatura cu Angel! Si va rog sa nu va luati la cearta! In caz ca rezolvati inainte spuneti si dau TC,altfel asteptati raspunsul lui Angel!

Stai linistit God ca nu ma cert i.am dat mail lui angel acum 24h inca astept raspuns..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Empty
MesajSubiect: Re: Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)   Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa) Icon_minitime

Sus In jos
 
Cine are idee cine ar fi spart acest cont?(ofer recompensa)
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cine are ATV?
» Buna Alll:* sUNT nOUa pe acest forum ..Cine vrea sa facem cunostinta sa deie un click
» Cont spart!!
» M-am lasat----->cont spart
» Cine e cel mai bun de pe red

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: DISCUTII :: Discutii libere-
Mergi direct la: