Metin2RoSpeed
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2RoSpeed

Forumul oficial: www.Metin2RoSpeed.ro
 
AcasaAngel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. EmptyUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai venit pe forumul www.metin2rospeed.ro

 

 Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..

In jos 
+9
BlackFox
Dumii
FuckerPadmak
CR7
ScRe3nN
dRuId.#
Danny :]
❼Days
DarckFloowl
13 participanți
AutorMesaj
DarckFloowl
Membru
Membru
DarckFloowl


Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 24
Localizare : Pierdut in Shifonier:))

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 10:45 am

Domnule (OWNER)Angel,eu sunt prieten foarte bun cu xDark si acesta este motivul pentru care i-am imprumutat o Sabie Excalibur din inventarul meu,iar cand dvs. ati dat remove la itemele de pe contul lui Sabia mea Excalibur a disparut impreuna cu itemele de pe contul lui xDark...
Asi dori sa imi inapoiati aceea arma,nu am nici o dovada,exceptand oamenii care m-au vazut cu Sabia in mana,bonusurile erau(nu era modata):
Inteligenta 11+
Puterea vietii 11+
Tare contra diavolului+15
Sanse de lovitura patrunzatoare 15%

Tare contra razboinicilor +20
Rezistenta contra sura+15

Sper ca voi primi un mesaj pe acest Topic in legatura cu mesajul.


O zi buna,
by DarckFloowl!!
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro/site/
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 3:46 pm

Vrei si ceva iteme modate?
Ma te crezi la piata?
Aici nu e piata !
Si nu exista nici un remove nimic , daca tu ai fost furat de "un prieten bun" ma si gandesc ce "inteligent" esti.
Hai bafta !
Repet aici nu e piata fara o dovada concreta nu puteti face nimic
Aaaa apropo si eu am avut 12 seturi modate Sleep
Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeMier Dec 28, 2011 3:51 pm

Din nefericire prostia doare...parerea mea umila este ca ai fost tepuit si nu sti cum sa iti recuperezi nepretuitul Excalibru....data viitoare sa nu mai ai incredere in orice player care flutura seducator o acadica .... affraid
Sus In jos
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 1:08 am

STAFFUL NU RASPUNDE DE ITEMELE VOASTRE
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 1:26 am

topic inutil cineva sa dea tc Rolling Eyes
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
DarckFloowl
Membru
Membru
DarckFloowl


Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 24
Localizare : Pierdut in Shifonier:))

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 2:01 am

Screen a scris:
topic inutil cineva sa dea tc Rolling Eyes
Dupa mine tu esti inutil eu am facut arma aceea si o vreau inapoi,tu poti sa stai cu pr de la blok de la tn,eu astept sa zica Angel ceva nu voi..
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro/site/
dRuId.#
Moderator
Moderator
dRuId.#


Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti[•]

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 2:57 am

REPET : STAFFUL NU RASPUNDE DE ITEMELE VOASTRE
Sus In jos
https://metin2ro.all-up.com/
CR7
Helper
Helper
CR7


Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Cernavoda(CvD)

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 3:29 am

freiere ala si-a batut joc de tn.A zis ca angel i-a dat remove ca sa pastreze el sabia.Dar a scos tot dupa el armura arma etc.
Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 3:39 am

watson10 a scris:
Screen a scris:
topic inutil cineva sa dea tc Rolling Eyes
Dupa mine tu esti inutil eu am facut arma aceea si o vreau inapoi,tu poti sa stai cu pr de la blok de la tn,eu astept sa zica Angel ceva nu voi..


Eu cred ca ar trebui sa incetezi cu mascarada asta...macar de-am fi prosti sti? :calm:
Sus In jos
FuckerPadmak
Membru
Membru
FuckerPadmak


Data de inscriere : 06/08/2011

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: UUUU   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 3:54 am

BA RETEDARTATILOR ANGEL MIA CERUT NUMELE LA CONT PRIM MAILU LUI ADMINISTRATOR@METINROSPEED SI DUPA MAM TREZIT FARA MOD ASA K LUATI LA MUUIEE DAVA DREQ DE PROSTI IMUPUTITI SI IN + LU ANGEL II DORECT MULTA **** DE CRACIUN CEI ADUCE MOSU OARE :?UN SAC PLIN CU VIBRATOARE Razz.S:ANGEL ESTI GAY(SE FUTE CU BARBATI IN CUR SI ISI BAGA VIBRATOR
Sus In jos
ScRe3nN
Helper
Helper
ScRe3nN


Data de inscriere : 26/11/2011
Localizare : cluj-napoca

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 4:04 am

doamne ma, nu va inteleg :auuu:
Sus In jos
http://www.metin2rospeed.ro
Dumii
V.I.P.
V.I.P.
Dumii


Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 31
Localizare : My World ;x

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 4:15 am

banusilviu a scris:
BA RETEDARTATILOR ANGEL MIA CERUT NUMELE LA CONT PRIM MAILU LUI ADMINISTRATOR@METINROSPEED SI DUPA MAM TREZIT FARA MOD ASA K LUATI LA MUUIEE DAVA DREQ DE PROSTI IMUPUTITI SI IN + LU ANGEL II DORECT MULTA **** DE CRACIUN CEI ADUCE MOSU OARE :?UN SAC PLIN CU VIBRATOARE Razz.S:ANGEL ESTI GAY(SE FUTE CU BARBATI IN CUR SI ISI BAGA VIBRATOR
Warn 1 Limbajul !
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
BlackFox
Membru
Membru
BlackFox


Data de inscriere : 27/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Hunedoara

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 4:17 am

Nu ai dovada=>nu te va ajuta nimeni.Imi pare rau pentru tine,chiar daca sar putea sa zice si adevarul.Si sincer sa fiu nici nu stiu ce e ala remove...nu am auzit de asa ceva in meti...
Sus In jos
Mr.Crazy
Membru Elite
Membru Elite
Mr.Crazy


Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Lè Lupeni

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 7:37 am

1.Nu ai dovada...
2.Daca e adevarat acel Dark sa vina sa zica....sincer nu o sa te creada nimeni fara nici o dovada
Sus In jos
http://www.extrem-tutorials.com/forum
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 7:48 am

Acel Dark nu o sa vina fiindca cel mai probabil nu exista...sau poate el exista...dar intamplarea descrisa de cel care a creat topicul nu exista lol! !Cat despre micutul poet cu vibratoarele...."Get a life man :calm: "
Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 3:42 pm

BlackFox a scris:
Nu ai dovada=>nu te va ajuta nimeni.Imi pare rau pentru tine,chiar daca sar putea sa zice si adevarul.Si sincer sa fiu nici nu stiu ce e ala remove...nu am auzit de asa ceva in meti...

La toti ni se intampla din cand in cand sa ne bata tastatura :o3! Very Happy lol!
Sus In jos
❼Days
V.I.P.
V.I.P.
❼Days


Data de inscriere : 04/08/2011

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 5:37 pm

watson10 a scris:
Screen a scris:
topic inutil cineva sa dea tc Rolling Eyes
Dupa mine tu esti inutil eu am facut arma aceea si o vreau inapoi,tu poti sa stai cu pr de la blok de la tn,eu astept sa zica Angel ceva nu voi..
Sa nu te mai chinui atata , maine intri pe joc la ora 16:00 Map2 Rosii iti dau 2 Excalibur nebonusate;) Sa nu te mai aud.
Sus In jos
mafiaitaliana
Membru
Membru
mafiaitaliana


Data de inscriere : 27/06/2011
Varsta : 33
Localizare : roma,italia

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 10:30 pm

danny sa,ti spun un lucru acest jucator xDark exista,cat despre tine prietene k excaliburu sa stii k nu esti singurul pe care la furat accest jucator xDark,un prieten de,al meu a patit exact k tn numai k lui ia luat iteme mod,si nu se mai plange k tn,deci kum spun toti fara dovada nu poti dovedi nmk
Sus In jos
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 4:02 am

mafiaitaliana a scris:
danny sa,ti spun un lucru acest jucator xDark exista,cat despre tine prietene k excaliburu sa stii k nu esti singurul pe care la furat accest jucator xDark,un prieten de,al meu a patit exact k tn numai k lui ia luat iteme mod,si nu se mai plange k tn,deci kum spun toti fara dovada nu poti dovedi nmk


Prostia doare...
Sus In jos
FuckerPadmak
Membru
Membru
FuckerPadmak


Data de inscriere : 06/08/2011

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: da ba   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 12:01 pm

da ma ms si eu sunt dark in primu rand de in m m de pripas
Sus In jos
X3Kill
Membru
Membru



Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 28
Localizare : undeva departe

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 12:05 pm

LaMureTV a scris:
Vrei si ceva iteme modate?
Ma te crezi la piata?
Aici nu e piata !
Si nu exista nici un remove nimic , daca tu ai fost furat de "un prieten bun" ma si gandesc ce "inteligent" esti.
Hai bafta !
Repet aici nu e piata fara o dovada concreta nu puteti face nimic
Aaaa apropo si eu am avut 12 seturi modate Sleep

1: da da da... peste 12 seturi... cand o sa sti cat costa o sa iti iei lumean cap...
2:nuj... nu stiu pe xDark dar nus sigur cred ca lam vazut odata...
Sus In jos
DarckFloowl
Membru
Membru
DarckFloowl


Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 24
Localizare : Pierdut in Shifonier:))

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 12:11 pm

Eu ii stiu toate conturile, si le-am accesat ca sa vad daca e adevarat pe nici un cont nu mai are nici licori,in depozitul de iteme nu e nimic,deci si prin urmare nu minte,si in plus eu il cunosc pe "xDark" ca nu vreau sa ii zic numele aici,il cunosc si nu m-ar minti suntem prieteni apropiati..Ca ne stim de un car de ani,nu mai dati Reply,astept pararea lui Angel pana la proba contrarie spusele voastre nu sunt nimik,ce spun:Helperi,Moderatori,SuperModeratori,etc... este importat,iar mai ales ceea ce zice detinatorul serverului!!:[Owner]Angel.



O zi buna,
By DarckFloowl!
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro/site/
Danny :]
Membru Elite
Membru Elite
Danny :]


Data de inscriere : 28/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeVin Dec 30, 2011 12:23 pm

SPARGtot a scris:
LaMureTV a scris:
Vrei si ceva iteme modate?
Ma te crezi la piata?
Aici nu e piata !
Si nu exista nici un remove nimic , daca tu ai fost furat de "un prieten bun" ma si gandesc ce "inteligent" esti.
Hai bafta !
Repet aici nu e piata fara o dovada concreta nu puteti face nimic
Aaaa apropo si eu am avut 12 seturi modate Sleep

1: da da da... peste 12 seturi... cand o sa sti cat costa o sa iti iei lumean cap...
2:nuj... nu stiu pe xDark dar nus sigur cred ca lam vazut odata...


A zis la misto ma... lol!



Sus In jos
[Owner]Angel
Admin
Admin
[Owner]Angel


Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Targu Jiu
Comentarii : Pentru nelamuriri ma gasiti la : administrator@metin2rospeed.ro

Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitimeSam Dec 31, 2011 5:43 am

Aoleu !!! Ce remove ?
Nu se pot sterge itemele de pe un caracter, in afara de cele de gm cu comanda de "remove".
Itemele de pe caractere dispar doar in cazul stergerii caracterelor.

Nu exista comanda de "remove" la iteme pentru jucatori.
Sus In jos
http://metin2rospeed.ro
Continut sponsorizat





Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Empty
MesajSubiect: Re: Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..   Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark.. Icon_minitime

Sus In jos
 
Angel,in legatura cu remove la itemele de pe contul lui xDark..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ora 10:15 Marti(Dau itemele ma las)
» In legatura cu contul XxDarkxX
» In legatura cu comenzile....te rog frumos,uitete ANGEL!
» Mi`au dsiparut itemele
» O problema cu itemele noi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2RoSpeed :: Tomberon :: Gunoi-
Mergi direct la: